Od Przedszkola Do Opola...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 29 wrz 2003, 18:43

mi się bardzi podobało szczególnie ta mala od `narcyza` i ta od komplementów a zdjęcia na początku to w szczególności
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 29 wrz 2003, 22:00

Osobiscie nie lubie programu "od przedszkola do opola" moze i te dzieci są fajne, ale prowadzący..... :? ale przyznam ze mi sie ten z Łezkami podobał, chociaz uwazam ze Słonce powinno wygrac, a nie Narcyz, no ale coz.... kazdy ma inne zdanie. pozdrawiam, pa:*
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 paź 2003, 7:56

Mi sie bardzo podobało :D Również myślałam, że będzie to tragedia...ale pozytywnie byłam zaskoczona.
Najbardziej podobało mi sie wykonanie "Słońca dla Ciebie" i moim zdaniem ta piosenka powinna wygrać. Jak usłyszałam w zapowiedzi, ze będzie śpiewała tę właśnie piosenkę, to aż mi sie cieplutko zrobiło...eh....sentymenty.
Dziewczynka od "Narcyza" owszem...była słodka....tak malutka i kochana...ale moimi faworytami było "Słońce dla Ciebie" i "JJJ"

A zdjecia....eh....pierwszy raz widziałam takie z dzieciństwa...śliczne były. Dodam tylko tyle, że Adama z pewnością na nich bym rozpoznała...no i Arka...a Anię to wiadomo dlaczego :wink: Z reszta miałabym lekkie problemy.

Nagłośnienie było beznadziejne...aż mnie się rodzice pytali, co sie stało.... :roll:

A "Trochę wspomnień..." eh...znowu te senstymenty. Bardzo się ucieszyłam, że zagrali to zamiast "Anki"
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 02 paź 2003, 14:33

Mnie sie chyba najbardziej podobało wykonanie "Jestem jaka jestem"
Ale dziewczynka od narcyza i tak była najfajniejsza :D :D Chociaż to spiewanie jej troche nie wyszło :D

Fajnie by było gdyby któres dziecko zaspiewał "Jestem Dilerem" albo "Zdjęcia z wakacji : :twisted: :twisted:
Ale i tak było spox :)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 paź 2003, 16:47

a dla mnie to tochę dziwne jak takie małe dzieci spiewają takie texty :? nieby fajna zabawa ale wogóle nie wiedzą o czym one są i to takie nienaturalne jak dziecko śpiewa taki text
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 paź 2003, 17:07

racja ignis, zastanawiałam się którep iosenki dzieci mogłyby zaśpiewać... i nawet jak dziecko śpiewało Narcyza to dziwnie wyglądalo... a co do samej realizacji programu... tak sobie mi się podobala... miałam jakiś dziwny pogłos... no i sie spóźniłam i nei widziałam wszystkiego, bo na stronie była wiadomość że to będzie o 10:25
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 02 paź 2003, 17:17

Przyznaje sie bez bicia - nie przeczytałam tego tematu :twisted: Chcę tylko dodać(chyba że już ktoś to zauważył;P),że ta słodka dziewczynka, która wygrała była łudząco podobna do Małej Kathleen :lol: Serio, serio :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”