Aborcja.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 22 kwie 2004, 18:54

Asiuncia pisze:
Malvina pisze:Ja jestem za aborcją...zawsze lepiej usunąć ciąże, niz potem wyrzucic noworodka na smietnik...

zgadzam się z Tobą..tylko ludzie, którzy wyrzucają dzieci na śmietnik są chorzy psychicznie:P a taka osoba pewnie nie myśli o aborcji..

Malvina pisze:A skoro księża tak prostestują, to niech otworzą domy dziecka i się zajmują tymi dziećmi....

wiem, że są takie domy dziecka, ale założone nie przez księży, ale siostry zakonne ;) ale chyba nie dla dzieci kobiet, które nie mogły usunąć;)

nie prtawda
sa dziec po smiewr rodzcówa
i te co wala odac i nisz uasunac
a ile rodzców czeka na dzecko
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
marigell

Postautor: marigell » 23 kwie 2004, 9:09

luki pisze: a ile rodzców czeka na dzecko

A ile dzieci czeka na rodziców :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 23 kwie 2004, 11:00

to jest chore ja bnie roumie tego zabjiec
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 24 kwie 2004, 20:28

Ja jestem przeciwko aborcji. Wielu ludzi , chce adoptować dziecko.
A na rodziców czeka bardzo mało dzieci, ponieważ dzieci znajdujące się w domach dziecka nie zawsze mogą być adoptowane, ponieważ prawie zawsze rodzic oddający swoje dziecko do Domu Dziecka nie zrzeka się do niego praw i wtedy takie dziecko nie może trafić do innej rodziny...
:D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 28 kwie 2004, 19:02

Znalazłam dziś przypadkiem --> http://www.nienarodzone.blog.pl/
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 30 kwie 2004, 16:25

wesoła przez Łzy pisze:Ja jestem przeciwko aborcji. Wielu ludzi , chce adoptować dziecko.
A na rodziców czeka bardzo mało dzieci, ponieważ dzieci znajdujące się w domach dziecka nie zawsze mogą być adoptowane, ponieważ prawie zawsze rodzic oddający swoje dziecko do Domu Dziecka nie zrzeka się do niego praw i wtedy takie dziecko nie może trafić do innej rodziny...

No masz racje zgadzam się z tym co mówisz wystarczy zobaczyć jeden odcinek na TVP2 ale nie jestem pewna chyba " Kochaj Mnie " mniejsza o to ale tam wlasnie jest o dzieciach z domów dziecja itp
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 03 maja 2004, 22:05

Dla mnie aborcja to morderstwo. Nienarodzone dziecko to też człowiek. I uważam że jeżeli ktoś popiera aborcje, opowiada sie za tym żeby mordowano. Marigell w Twoim ostatnim poście było pytanie A ile dzieci czeka na rodziców? Wierz mi że trochę swojego życia w Domu Dziecka spędziłam, a z Twoich postów wynika że nie masz zielonego pojęcia dlaczego te dzieciaki tam się znajdują. Dziecko które zaraz w szpitalu odrzuci matka jest natychmiast o ile nie prędzej adoptowane. Więc traci senes argument iż lepiej usunąć ciąże niż żeby dziecko trafilo do Domu dziecka i miało zmarnowane życie, bo nie trafi.

P.S. Uważam ze test czy jesteś za aborcją czy nie jest najlepszym egzaminem na to czy ktoś jest człowiekiem czy....(te trzy kropki to nie przekleństwo wbrew pozorom tylko coś czego nie da się wypowiedzieć ... coś zbliżonego do potwora...)
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 05 maja 2004, 19:44

Ale niechciane dzieci trafiają nie tylko do domu dziecka...przeciez w najlepszym wypadku te dzieci sa po prostu zabijane...ale np. niektórzy wolą swoje dziecko przechandlowac,zeby miec za co pic...i jeżeli kogoś czeka taki los, to lepiej,zeby się nigdy nie narodził...
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 05 maja 2004, 22:35

Malvina pisze:np. niektórzy wolą swoje dziecko przechandlowac,zeby miec za co pic...

Właśnie we wczorajszym FAKT pisało o matce która SPRZEDAŁA swoje DZIECKO za 50 zł !!!!!!!!!!!!!!!!! Żeby mieć na alkohol...
To przecież jest nienormalne...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 05 maja 2004, 22:55

a pisalo dla kogo sprzedala?
a i jeszcze jedno...ludzie, ktorzy sa w nalogu nie panuja nad swoimi czynami, robia wszystko, aby miec dzialke...
uśmiech się
bo już dobra czas
marigell

Postautor: marigell » 06 maja 2004, 0:05

greeni pisze: . Więc traci senes argument iż lepiej usunąć ciąże niż żeby dziecko trafilo do Domu dziecka i miało zmarnowane życie, bo nie trafi.

To nie był argument tylko to było pytanie ... :roll: .. i bynajmniej nie chodzi mi o to "co zrobić z dzieckiem" ... ktoś kto czyta uważnie wie o czym pisze ... :roll:
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 06 maja 2004, 0:05

kotek pisze:a pisalo dla kogo sprzedala?
a i jeszcze jedno...ludzie, ktorzy sa w nalogu nie panuja nad swoimi czynami, robia wszystko, aby miec dzialke...

Czy to jest wg Ciebie jakieś wytłumaczenie takiego postępowania??
Obrazek
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 06 maja 2004, 10:30

sylwiiaa pisze:
Malvina pisze:np. niektórzy wolą swoje dziecko przechandlowac,zeby miec za co pic...

Właśnie we wczorajszym FAKT pisało o matce która SPRZEDAŁA swoje DZIECKO za 50 zł !!!!!!!!!!!!!!!!! Żeby mieć na alkohol...
To przecież jest nienormalne...

ale to sa rzadki przypatki ludzie dziecko nie jest niczemu winne ono ma prawo zyci
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 07 maja 2004, 17:55

marigell pisze:

Nie napisałam, że to jest jakieś wytłumaczenie. Nic nie tłumaczy takiego czynu. Poza tym tylko winny się tłumaczy...skoro już ktoś odwarzył się coś takiego zrobić, to wiedział co robi, i miał świadomość konsekwencji popełnionego czynu.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 08 maja 2004, 16:23

kotek pisze:
marigell pisze:

Nie napisałam, że to jest jakieś wytłumaczenie. Nic nie tłumaczy takiego czynu. Poza tym tylko winny się tłumaczy...skoro już ktoś odwarzył się coś takiego zrobić, to wiedział co robi, i miał świadomość konsekwencji popełnionego czynu.

A mi się wydaje, że ktoś, kto robi takie rzeczy nie jest śwaidomy swoich czynów. To chyba jakaś niepoczytalna osoba, bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. To po prostu okropne :(
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."

Wróć do „Różne czyli Inne”