Jaworzno.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 gru 2003, 10:11

Kajo pisze:Ja mam pytanie: kto ze strony wschodniej (rybnik, opole itp.)jedzie ciapongiem??

od strony opola ja, Iwonkax i Olcia :P (Rybnik to raczej południowa strona :wink: )
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 gru 2003, 11:45

ally pisze:
moon pisze:
Ally. Łukaszo - sorki, ale już nie ma :P No ale oczywiście będziecie mieć.. więc co za różnica :)

a my jak zwykle ... dwie sieroty ;)

SPOKO, POSKACZEMY SOBIE NA ZEWNĄTRZ :P
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 05 gru 2003, 15:14

jesoos pisze:
Kajo pisze:Ja mam pytanie: kto ze strony wschodniej (rybnik, opole itp.)jedzie ciapongiem??

od strony opola ja, Iwonkax i Olcia :P (Rybnik to raczej południowa strona :wink: )

A przejezdzacie przez raciborz albo rybnik?? czy raczej przez kedziezyn i gliwice/?
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 05 gru 2003, 16:02

eee przez Racibórz raczej nie :/ gdzie Racibórz a gdzie Opole....zupełnie inne strony :? pociag by okrezna droga musial jechac...
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 gru 2003, 19:30

hihihi Kajo jak zwykle zorientowany w terenie :twisted: dostaniesz mape polski na Mikołaja :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 gru 2003, 9:28

ŁZY - biletów brak!
4.12.2003
7 grudnia br. o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS, przy komplecie publiczności, wystąpi zespół ŁZY. Jak poinformowało nas Miejskie Centrum Kultury i Sportu, wszystkie bilety na ten koncert zostały już wyprzedane. Organizator mając na uwadze m.in. względy bezpieczeństwa przygotował ponad 2 tys. biletów, które rozeszły się niemal błyskawicznie.

http://www.jaworzno.pl/testb.php?ide=310

:lol: :D
...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 gru 2003, 10:52

To w Jaworznie Łzy muszą byc bardzo popularne, skoro bilety rozeszly sie tak szybko... :wink: nawet u mnie w Zabrzu tak nie bylo..... :twisted:
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 06 gru 2003, 20:51

moon pisze:ŁZY - biletów brak!
4.12.2003
7 grudnia br. o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS, przy komplecie publiczności, wystąpi zespół ŁZY. Jak poinformowało nas Miejskie Centrum Kultury i Sportu, wszystkie bilety na ten koncert zostały już wyprzedane. Organizator mając na uwadze m.in. względy bezpieczeństwa przygotował ponad 2 tys. biletów, które rozeszły się niemal błyskawicznie.

http://www.jaworzno.pl/testb.php?ide=310

:lol: :D

Ten plakat co tam jest mialam u siebie na scianie :D - jak Łzy byly w Bydgoszczy to mi kolezanki ze slupow z ogloszeniami zerwaly :P
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 gru 2003, 12:01

iwonkax pisze:eee przez Racibórz raczej nie :/ gdzie Racibórz a gdzie Opole....zupełnie inne strony :? pociag by okrezna droga musial jechac...

Kurcze...sorry. Sami widzicie jaki jestem roztargniony :roll: Calkiem mi sie popieprzylo
Awatar użytkownika
Lewis

5+

Postautor: Lewis » 08 gru 2003, 10:00

Koncert byl zajebisty ,zreszta jak zawsze,najbardziej zajebicho byla koncowka jak Adam ROZPI***LIŁ gitare,fest impra , ubawilem sie ze dzis mnie troche plecy bole ale niewiem czemu ,pozdrowienia dla naszych dziwczyn ,ktore lezaly na ziemi wiecej razy niz bylo piosenek na koncercie, młyn był extra, Jesoos dawał czadu jak nigdy Iwan sie rowniez bawil jak nigdy, szkoda ze niebyło MARTINA by sie ubawil jak nigdy :-) OGOLNIE koncert oceniam na 5+,szkoda ze niebylo klimatyzacji,anoi WODY w czasie koncertu, dzieki Frezzer za odwiezienie. Do nastepnego razu .... Lewis z PIEKAR ŚLĄSKICH
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 08 gru 2003, 10:13

To były najlepsze mikołajki w jakich uczestniczyłam... Czyli koncert Łez w Jaworznie.

Wczoraj jak wiecie Łzy wystąpiły w Jaworznie, w moim rodzinnym mieście. O koncercie dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu i już wtedy ogarnęła nas wielka euforia, że Łzy będą grały w naszym mieście. Przygotowania trwały już od dawna. Trzeba było zarezerwować salę, gdzie moglibyśmy się wszyscy spotkać, co nie było zbyt łatwą sprawą, ale z małą pomocą Sylwi, wszystko się udało :) Do Jaworzna przyjechało w miarę dużo osób z FFC: Cień Anioła, Łukaszo, Aga, Sara, Ally, Sylwia, Olcia, Jesoos, Sławeek, Iwan, Lewis, Kathleen_Kelly, Dorota, Frezzer, Śliwka, Martynka Pajonczek, Martynka, Kajo, Iwonka, Hania, Moniczka, oczywiście Sylwia, Syriel, Moon i ja. (Chyba o nikim nie zapomniałam?) Na początku były niezłe cyrki, bo nie chcieli nas wpuściś mówiąc, że mamy podrobione bilety, ale jak my mogliśmy mieć podrobione bilety, skoro kupilismy je w sklepie muzycznym, gdzie także kupowały inne osoby. (Podobno nie mieliśmy jakiejś pieczątki, z tyłu biletu. Głupota i tyle). Do tego szef baru w Hali powiedział, że możemy wejść dopiero o 16, a my zamawialiśmy salę na 15! No, ale później wszystko szło już jak z płatka (prawie heheheh). Wymieniliśmy się prezentami, zrobiliśmy sobie dużooo zdjęć... Po jakimś czasie pojawił się zespół i wręczylismy im prezenty (a byłabym zapomniała o wałku dla naszej kochanej pani Prezes, hihhi. Sylwia, niech Ci służy dobrze.) Po jakimś czasie pozbieraliśmy swoje rzeczy i poszlismy do szatni. Mieliśmy się bawić przed barierkami, ale pan Maciej który dostał czystą kartę, nic nie załatwił :( No, ale w sumie to chyba była wina Hali, i organizatrorów, więc nie obwiniam o nic pana Maćka.

Na koncercie jak zwykle młyn, rzeź i świetna zabawa... No i niestety nie obeszło się bez łez...Zespół jak zwykle dał z siebie wszystko, ludzie świetnie się bawili, cała Hala była pełna... Adam znów rozwalił gitarę, Dawid rzucał pałkami :) PO koncercie jak zwykle rozdawali autografy więc i ja stanęłam do kolejki, jako, że Dawid obiecał mi pałki, które mi wręczył... No i przy okazji wzięłam od wszystkich autografy :).

Część osób pojechała a my biedne żuczki siedziliśmy na Hali, heheeh. Gadaliśmy z Adamem o eurowizji, o Julii, piliśmy dobrego szampana :D ... I wreszcie poszliśmy do domu. Ciekwae jak tam Syriel i Moon, i ich goście... Ja niestety musiałam iść do szkoły :(

Dzięki FFC za naprawdę świetną zabawę :* To był super koncert, do tego w moim mieście.

Sory za błędy... :wink:
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 08 gru 2003, 11:13

wiec zaczne od tego, że od dworca pkp z katowic w aucie znalazła sie Dorota i Sylwia i od tamatej to poray mozna liczyc za dzien koncertu w jaworznie :-) dojechalismy tam w miare wczesno, po drodze sie okazalo ze ffc marznie przed halą :-( Zaczęło sie mikołajkowe spotkanie, czyli duzo rzezy w jednym czase, prezenty, fotki, ze tak powiem "pozegnanie" Kariny , pożniej dołaczył zespól - i tez dostali prezenciki :)

I przyszla godzina 18 a po niej 18:20 i zaczał sie koncert :) była zabawa, radośc i szczescie ... i przyszła godzina 20 - zaczeło sie zbiranie do domciów - i droga powrotna :)

Aha - pamietaj Lewis ze wisze Ci 5zeta i dzieki za prezencik :)

p.s. wiem ze stworzylem relacje najdłuzsza na swiecie :]
You cry, You learn
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 08 gru 2003, 18:21

ooo Adam.. :P posluchal Sylwi i coś napisał :twisted:
i co do Kariny..emocje wziely górą...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 08 gru 2003, 18:37

iwonkax pisze:ooo
i co do Kariny..emocje wziely górą...

i wypity alkohol :twisted:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 08 gru 2003, 18:42

Co do krzyku "Karina, Karina!!!" To też dziwne mi się to wydało :/ Dlatego nie krzyczałem. Próbowałem popatrzeć na to od strony Zespołu.
...

Wróć do „Koncerty”