Jaworzno.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 09 gru 2003, 22:41

Śliweczka była bardzo zmęczona, wiec po poszła spać najszybciej z nas wszystkich, a ja musiałam jeszcze się męczyć z Jesoosem i Sławkiem...

no wlasnie dlatego poszlam spac :P

Dziewczyny wbrikały na scene i zaczęły śpiewać do mikorfonu. Niesty został im on brutalnie zabrany :P

no ale to nic bo spiewalysmy tez bez mikrofonu :D :P
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 09 gru 2003, 22:52

zapomniałem napisać że straciłem moją bezcenną flagę, 2 dni ja robiłem! wyjąłem ja na 3 piosnce i kłuciłem sie z kickiem że rzucę ją na oczah na fajerwerki ale on jest uparty i był blizej tak więc wpadła wcześniej i to między te petardy:(najgorsze w tym wszystkim jest to, że ania ją widziała, stała koło niej i jej nie podniosła.ale dlaczego? może dlatego że pisało na niej"aniele muj..." a oni nie umia tego zagrać ale i tak mogli ją podnieść, zawiodłem się! jeszcze na końcu koleś z tehniki rzucił ją mojej koleżance:(
ale i tak gitara była nie do przebicia, koleżanka też ma kawałek gryfu:(
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 09 gru 2003, 23:32

Jakbys poczekal jakies 30 minut to bys ja dostał spowrotem a tak to ktos inny ja wziął :P na wlasne oczy widziałem obdarowanego :D
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 10 gru 2003, 2:24

Mnie ten koncert też utkwił w pamięci na długo. Atmosfera na 6, frekwencja na 5, ffc bawiło się na 7, czegóż chcieć więcej. Nie będę jednak ukrywał, że z dwóch powodów jest mi przykro. Jeden już został poruszony. Drugi to taki że nie uważam za normalne widoku pijanych 13-letnich fanów uważających prawdopodobnie, że są czadowi. :( :cry:
Chciałem jeszcze serdecznie podziękować FFC za prezenty Mikołajkowe i za tak wspaniale przygotowane spotkanie :D Niestety "Aniele mój" nie zagraliśmy z powodu tego, że przed koncertem nie uwzględniliśmy w kolejce co nie znaczy, że nie potrafimy tego utworu już zagrać.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 gru 2003, 8:06

W TV Jaworzno widziałem już mały fragment z koncertu Łez, ale znając naszą "fajną" telewizję to pokażą za jakiś tydzień, albo dwa.. cały koncert :)
...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 10 gru 2003, 10:22

ojej niech ktoś nagra..jak będzie mógł..tteż to chętnie zobaczę :D
Proszę..proszę..proszę :D

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 10 gru 2003, 11:10

moon pisze:W TV Jaworzno widziałem już mały fragment z koncertu Łez, ale znając naszą "fajną" telewizję to pokażą za jakiś tydzień, albo dwa.. cały koncert :)

Marcin, musisz to nagrac :D PLIZZZZZZ :D
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 10 gru 2003, 15:37

Syriel pisze:Śliweczka była bardzo zmęczona, wiec po poszła spać najszybciej z nas wszystkich,

To Śliwka spała u Ciebie? mi się pomyliło z Moniczką myślałam ,ze u Niej spała;P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 gru 2003, 15:45

No na pewno to nagram :) Tylko na razie jeszcze nie ma :P Ale widziałem jak Ania i Adam zapowiadają :) Tylko to jest taka TV nieprofesjonalna... wiecie - jedna kamera i tyle :P
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 10 gru 2003, 16:30

Adrian-LZY pisze: frekwencja na 5

szkoda, że wielu osób nie było... między innymi mnie.. :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 gru 2003, 16:37

Adrian-LZY pisze:Nie będę jednak ukrywał, że z dwóch powodów jest mi przykro. Jeden już został poruszony. Drugi to taki że nie uważam za normalne widoku pijanych 13-letnich fanów uważających prawdopodobnie, że są czadowi. :( :cry:

Który temat został już poruszony :roll: :?:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 10 gru 2003, 16:42

Cień Anioła pisze:
Adrian-LZY pisze:Nie będę jednak ukrywał, że z dwóch powodów jest mi przykro. Jeden już został poruszony. Drugi to taki że nie uważam za normalne widoku pijanych 13-letnich fanów uważających prawdopodobnie, że są czadowi. :( :cry:

mnie się wydaje ze chodzi o krzyki "karina"...
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 gru 2003, 17:15

iwonkax pisze:
Cień Anioła pisze:

mnie się wydaje ze chodzi o krzyki "karina"...

No tak...sorrka zupełnie mi z głowy wyleciało...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 10 gru 2003, 19:01

To teraz ja...
Wstalam o 7:30, co bylo cudem, bo budzik myslalam ze przestawilam, ale jednak nie...I gdybym sie sama nie obudzila, to bym zaspala i spala gdzies do 11 :D O 8 wychodzilam na co mama troche z krzykiem..ze koncert o 18 a ja juz sie zmywam, bez sniadania itp..ale ja tylko powiedzialam "to ja idę zadzwon o 20" i wyszlam z domu :)
Na przystanku jakas grupka ludzi wracala chyba z imprezy....Dowiedzialam sie kto ile wypil, kto z kim przespał, która dziewczyna robila striptiz a kto zygal przez okno....Lubię podsluchiwać :D przynajmniej sie nie nudzilam.....W Gliwicach bylam o 8:35(nie myslec ze mieszkam w jakiejs wiosce :P )...Kupilam bilecik, dowiedzialam sie co i jak z pociagiem i czekałam na Olcię, która o 9 się pojawiła :) o 9:40 wsiadłysmy do pociągu szukając Jesoosa i martwiąc sie czy to aby napewno ten pociąg....Chodząc po przedzialach krzykla "widzę go" i przepychalysmy sie jak glupie zeby tylko byc pierwszym :P Dowiedziałam się ze ze mną nie idzie sie dogadac (dzieki)....zobaczylam renifera dla Martynki....który byl super smieszny :D , pokazałam jednego ze sztywniaków tzn Mumina :D. Który bardzo chce zeby z nim spać :twisted: Droga do Katowic jakos zleciała....Na miejscu czekal na nas SławEEEk :twisted: ze swoim bratem. Udalismy sie do niego...trochę to bylo daleko...i naprawdę bolaly mnie nogi.... :( W KONCU( :wink: ) doszlismy na miejsce :D No i tam zjedlismy obiadek(bez klusek slaskich :cry: ) posluchalismy Łez i o 13:00 udalismy się na autobus do Jaworzna, pol drogi spałam...drugie pol myslami bylam gdzie indziej...ale tego nie będę wspominać...Dojechalismy ok 14:30, pod halą była juz Martyna, Pajonk, Sliwka, Moniczka(i pinokio :D ), i Hania, i to chyba wszyscy (sory jak kogos pominełam)...Weszlismy do hali, gdzie dlugo nie posiedzielismy, bo przyszedl pewien pan i powiedział, że mamy zle bilety i mamy wyjsc... potem przyszla prawie cala reszta FFC....W koncu zamienilam kilka słów z Sarą.... :P Dostalam rózgę od Łukasza, i co się działo dalej to nie pamietam...Poszlismy z Jesoosem i Sławkiem do sklepu bo sie glodna zrobiłam....Gdy wrócilismy nikogo pod halą juz nie było....Na szczescie nas wpuscili...ale powiedzieli ze mowili ze juz caly Fanclub weszedl...Dzieki zapomnieliscie o nas :wink: :twisted: W barze było dosyc fajnie, nawet mogę powiedziec ze bardzo fajnie...Myslalam ze po ostatnich wydarzeniach będzie gorzej.....Przyszla Karina...Zaspiewalismy piosenkę.....Bylo trochę łez..ale pozniej sie wszystko uspokoilo....Kilka osob pilo "wsciekle psy", inni robili zdjecia....( o których lepiej juz nie wspominam :evil: :evil: bo sie znowu cholera porycze :evil: )
Agnieszka juz miala swietny humor..... ciekawe dlaczego :wink: No i bylebym zapomniała...Sylwia dała mi koszulkę FFC :) (dzieki :*** ) za to ze "jedzze i sie udzielam" :P i juz mam w domu w szafce :D W miedzyczasie Iwan był bardzo miły, i postawił mi piwo..no i wscieklego psa, którego nawet pol nie wypilam, za mnie wypila pewna dziewczynka :D Potem przyszedł zespol, ktoremu Sylwia przeczytala wierszyki (bo sami nie chcieli) i ktoremu dalismy prezenty (Czapeczki Mikolaja z cukierkami) my z Olcią dawałysmy Rafałowi :) Potem z Pajonkiem zauwazylysmy jak pan Maciej D dobieral się do cukierków, chyba bardzo chciał je zjeść a nie umial odwiązać :twisted: Mialysmy mu zdjecie zrobic, ale nie wyszlo :D ....Z Kalą zapytałysmy go czy bedzie moglo FFC stać przed barierkami...Najpierw poprosilysmy Iwana by go zawolal, bo nie chcialysmy przerywac Sylwi rozmowy z nim, bo to niewychowane :twisted: No i jak sie okazalo powiedzial ze zobaczy co da sie zrobic....najwazniejsze ze nie powiedzial "nie" ale jak bylo wiadomo przed barierkami nie stalismy...
nadszedl czas zbierania się na koncert....Dalismy kurtki do szatni, i poszlismy na halę, gdzie juz troche osob bylo....Potem jeszcze z Olvią i Kalą skoczylysmy zalatwić potrzebę :D i jak wrocilysmy FFC juz nie bylo...ale przeciez jak mozna ich nie poznać...juz z daleka widzialam w tlumie wielkie zółte słoneczka do których sie udalysmy :D Przed koncertem zaczelismy spiewac...co jak sie niedawno okazalo było siarą...i wiochą... :/ tylko nie wiem...ja w tym nic zlego nie widzialam....a to ze kilka osob troche za duzo wypilo..to sie zdarza...nawet tym najmlodszym :/ Koncert sie w koncu zaczał....Tradycyjnie dla milosci warto...kilka osob zaczelo skakac przed czasem "eeej jeszcze nie, dopiero na draznisz mnie" :wink: no i w koncu "draznisz mnie" i jazda :D Nie pamietam ile razy lezałam na ziemi...ale bylo tego troche :D i nie dlatego ze bylam niby pijana :? Na troche wspomnien trochę łez polecialo...i tak w sumie juz do konca....Dziękuję Olci, Iwanowi, Sławkowi i Kali....:** wy juz chyba wiecie za co....ale nawet w takich momentach czlowiekowi lepiej się nie robi...ale to chyba kazdemu..nie tylko mi :twisted: Koncert jakos mi szybko zlecial...baaaardzo szybko.... ale podobało mi się, mimo niektorych przykrych i smutnych rzeczy....... :) Po koncercie częsc FFC pojechala do domu (m.in Pajonk, Martynka, Hania, Moniczka, Olvia) reszta została....Chwilę pogadało sie z zespolem, a raczej z Adamem....posiedzialo na krzeselkach.....Potem wyszlismy przed halę, w skladzie :Sliwka, Cien, Moon, Syriel, Doda, Olcia, Ja, Slawek, Jesoos, poczekalismy na moją mamę...która sie troche spozniala...(Doda sory :***) no i po pozegnaniach z Dodą i Olą wsiadlysmy do pieknego czerwonego poloneza i ruszylismy w stronę domów.... Podsumuwując....To był mój 4 koncert z FFC (6 na koncie:P)...i jak dotąd chyba najlepszy....mimo łez i smutku w paru momentach bylo naprawdę bardzo fajnie...jak to ktos kiedys powiedział "im dluzej jestes tym jest lepiej" i tak chyba jest....Dziękuje....:****
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 gru 2003, 20:07

Chcaiłam Was poinformować, że w naszej lokalnej gazecie "tydzień w Jaworznie" jest stronicowy artykuł o koncercie ŁEZ... Szczerze powiedziwaszy to znowu nic ciekawego nie pisze, ale postaram sie przepisać... jak znajdę trochę czasu... I są 3 dość takie zdjęcia...

Co do wypowiedzi Adriana to cieszę się, że Ci sie Adi podobało... mnie tez :D... Co do pijanych 13 to trochę mnie zdziwiłeś, bo jakos nigdy zespołowi to nie przeszkadzało...chyba, ze poprostu o tym nie mówiliście... :roll:

Wróć do „Koncerty”