Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
domel_gl

Postautor: domel_gl » 23 paź 2003, 0:31

Ja tez bede na 100%...ale jazda..2 dni z zespolem :D bedzie dobrze :wink:
grunt to się nie przejmować...dobrze się odrzywiać...nie pracować...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 23 paź 2003, 7:48

jeszcze 11 godzin do koncertu :D ależ się cieszę... znowu Was zobacze... ale fajnie :D
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 23 paź 2003, 9:10

Ja też sie ciesze :mrgreen:

I teraz nam sie dostanie za takie pisanie :twisted: no ale nic na to nie poradzimy przecież że się cieszymy :roll: 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
domel_gl

Postautor: domel_gl » 23 paź 2003, 10:19

eeee przejmujecie sie...kto nam niby ma co zrobic??...nawtykaja nam i dalej bedziemy pisac po swojemu :lol:
Ja sie kieruje moim mottem: grunt to się nie przejmować...dobrze się odrzywiać...nie pracować... reszta mnie nie interesuje 8)
...no moze jeszcze by piwo bylo zimne a kobiety gorace :wink:

do zobaczenia na koncercie :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 paź 2003, 12:16

Miłej zabawy kochani ;*
Martynka

Postautor: Martynka » 23 paź 2003, 14:34

Za nie cale 3 godziny Sarunia będzie pod moim blokieeeem!!:D Juz sie nie moge doczekac:D;***** (Ja i te moje wrazenia...;);*):D:D:D:D:D:********* :D:D:D:D;******* :lol: sory;) nie moge sie powstrzymac :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 23 paź 2003, 16:42

Bawcie się dobrze:)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 paź 2003, 21:23

Dostałam smska ,że Ania niestety troszke chora i że grali 'W księżycowym śnie' - dlaczego mnie tam nie ma :cry: :?:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 paź 2003, 21:43

Właśnie odebrałam telefon od p.Prezes i wyobraźcie sobie co usłyszałam w słuchawce...kawałek koncertu...a mianowicie piosenkę..."Tańcz, zaprosili Cię na bal" jejku....szkoda, że mnie tam nie ma... :cry: bardzo załuję....bardzo...bardzo...ale słyszalam jak bawi się nasze kochane FFC :D Dziękuję Sylwia :*
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 23 paź 2003, 22:14

ale cudownie ;)) wreszcie na koncercie "Tańcz"!!!!!!

Już niemogę się dovzekać relacji ;)))

Szkoda tylko że jutro będę siedzieć w domu ;((

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 paź 2003, 23:36

Ciekawa jestem jakie piosenki wyrzucili z repertuaru .Szkoda ,że nie Przebój... :evil:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 24 paź 2003, 0:55

niedawno wrocilam...bylo swietnie! relacje napisze tradycyjnie pozniej :D nie zagrali "cukierka"... o czyms zapomnialam?
Awatar użytkownika
domel_gl

Postautor: domel_gl » 24 paź 2003, 1:01

Panie i panowie...koncert suuuuper :D Malo kto potrafil usiedziec na fotelu...nawet na balkonach sie bawili :D Moim zdaniem koncert na 5+ a jak ladnie Ania wygladala :wink: po prostu wszystko bylo cycus malina :D

Jutro Jastzrebie...znowu bedzie jazda :!:
marigell

Postautor: marigell » 24 paź 2003, 9:45

No to ja też coś napisze ... bo później mi się dostanie :twisted:

Do Martyny dotarłam ciutke spóźniona oczywisce zabierając wcześniej po drodze Sylwie ... w samochodzie uczyłyśmy się chemi :twisted: choć nie wszystkim się to podobało :wink: ... lekka dezorientacja w Zabrzu i udało sie nam dojechać pod dom muzyki i tanca ... tu juz tradycyjne powitania z FFC i trzeba było iść pod scene żeby zdążyć na koncert ... Po rewelacyjnym, jak dla mnie, koncercie APO, ktorego tutaj z pewnych względów opisywać nie będe, przyszła kolej na Łzy ... Na początek "Dla miłosci warto" a później mała zmiana w repertuarze ... jednak piosenek po kolei wymieniać nie bede bo mi się nie chce a po drugie to nie pamiętam :twisted: Z "nowych" zagrali "W księżycowym śnie", "Słońce" i "Tańcz"!!! (w końcu :D )
Ania miała jakąś białą peleryne do "Anastazji" ... nawet to takie dosyć było, natomiast to coś co założyła na "Oczy ..." to nawet tego skomentować nie potrafie ... ohydne to było! :? Później przebrała się jeszcze dwa razy .... cały czas zastanawiam się po co? No ale nie będe w to wnikać.
Po koncercie oczywiście FFC wpakowało się na scene i także już tradycyjnie nastąpiła sesja zdjeciowa, rozmowy itp .... i czas było wracać. No i znów coś tradycyjnego czyli odwiedziny McDonalda :mrgreen: i kolejne spotkanie z Kariną, Zenią, Izą i Kathleen_kelly (cukinia była dobra) .... i koniec. Można było udać się spać ... a dziś nastepny koncert ... a wiec DO ZOBACZENIA!

Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych również 8) ze szczególnym uwzględnieniem opozycji :twisted:
Ostatnio zmieniony 24 paź 2003, 11:03 przez marigell, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 24 paź 2003, 10:06

Widzę, że jeszcze nie ma relacji, więc zamieszczę tu swoją... z długim opisem jak to się stało, że wogule trafiłam do Zabrza...

Było naprawdę pięknie... ale może zacznę od początku.

Na koncercie w Zabrzu miałam nie jechać, bo nie miałam się z kim zabrać... Z tego było małe zamieszanie bo 2 dni przed koncertem zaczęło się gorączkowe szukanie kogoś z kim mogłabym jechać, a że nie chciałam jechać sama, a z Syriel i Moon'em, oraz Ally wybór padł na Martina. Poczatkowo wszystko mogło nie wypalić, bo Martin miał full osób w samochodzie... Właśnie dlatego zgadałam się z kolegą, ze szkoły żeby jechał z nami bo jak by się nie udało to musiałabym wracać pociągiem. No i tak zaczęła się nasza podróż, najpierw do Katowic, a potem do Zabrza... (ja, Syriel, Moon, Ally i nasz kolega Fan Łez :lol:

Po przyjeździe zaczęliśmy szukać Domu Kultury, w którym miał się odbyć koncert... Nie obeszło się, bez pytania ludzi o drogę. Jak się okazało na miejscu byliśmy pierwsi. Kupiliśmy sobie bileciki i poszliśmy "pozwiedzać" Zabrze. Po drodze spotkaliśmy Lewisa, Iwana i jego siostręi poszliśmy dalej. Zwiedziliśmy Biedronkę :wink: No żabki niestety nie było z czego byłam niezadowolona :cry: :wink: Wróciliśmy pod "DOM" :lol: i poszliśmy na "tyły". Zauważyliśmy też dwa busy i samochód Pana M. D. :roll: ale oddliliśmy się z tamtego miejsca w celach (hmm, chyba wiadomo jakich :wink: ) komsumpcyjnych napojów energetycznych rzecz jasna... :lol: No, ale że czas koncertu się zblizał poszliśmy do "Domu" igdzie już była kupa ludu... i nasi Doda, eee brat Iwana, kurcze ja to nie mam pamięci do omion ... Iwona, Niebieskooka. Olcia... a po jakimś czasie dojechała reszta naszych czarnych ludków :P Weszliśmy na salę, gdzie nie obeszło się bez drobnych problemów i spięć z ludźmi... którzy byli wkurzeni bo im zasłanialiśmy . Trudno, mogli sobie isć wyżej. Nie po to przyjechałam na koncert żeby siedzieć na tyłku i patrzeć się tępo na scenę... :twisted:

No i sie zaczęło... heheh

Pierwsi grali APO. Po APO przyszedł czas na Łzy... "Dla miłści warto", później drobne zmainy... Wszyscy szaleli (hmm, wszystko mnie boli :cry: :D :) )

CZas nam mijał na wspólnej zabawie... "Tak się bawi, tak się bawi FFC" i przygrywka Adam, "Przebój" śpiewany przez jakąś dziewczynę, która wogule nie umiała śpiewać i nie miałą jakiegokolwiek poczucia rytmu :P (Doda, szkoda, że Ty tego nie śpiewałaś :( ) i oczywiście BIS... i tutaj miła niespodzianka :D "Słońce", "Tańcz..."...

No i niestety nadszedł koniec :? Ludzie zaczęli się rozchodzić a my poszliśmy na scenę, do zespołu gdzie członkowie już rozdawali autografy i pozowali do zdjęć...

i tu była dla mnie najsmutniejsza po tym koncercie sytuacja... bilety do Jastrzębia :cry: "Sylwia, może sobie pójdę?"... Znów pojawiły sie problemy z naszym kolegą który upierał się jechac sam pociągiem... Na szczęście wszystko dobrze się skończyło... Wrócił do domu bezpiecznie, cały i zdrowy :lol: a ja wróciłam sobie samochodem z Martinem, Ally, Monem i Syriel...

To by było na tyle tych ekscesów... Koncert był naprawdę świetny... Żałujcie, Ci którzy nie byliście :D

Wielkie dzięks dla wszystkich za świetną zabawę i atmosferę. :*

Pozdrowienia dla fanów z Jaworzna heheh...

P.S. Jka już pisać relacje to szczegółowo :roll:
Ostatnio zmieniony 24 paź 2003, 15:16 przez Kalakirya, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Koncerty”