Dlaczego tak warto należeć do FFC???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 21 paź 2003, 21:12

mów co chcesz, ale jak facet używa sformuowania "wspaniali ludzie" cztery razy to coś w tym musi być :twisted: :wink:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2003, 21:51 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: hmmm

Postautor: Cień Anioła » 21 paź 2003, 21:16

myself pisze:
Conrad pisze:ja slyszalem, ze koszulki za free daja ;)
bynajmniej piter aka Ghrave cos tam dostal :]
musze sie go popytac jak sie do FFC wkrecil, zrobie tak samo i bede koszulke do przodu hehe ;)

Nie tylko koszulke Ci dadzą....nawet legitymacje...i też za free :P :P

Jeszcze do kompletu singielek i zdjęcie-to się obłowisz Conrad :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 21 paź 2003, 21:22

jeszcze na wszystko autograf i popchniesz wszystko po 50zl (kiedys) :twisted:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 21 paź 2003, 22:04

Hmmm...Dlaczego?....Bo tak ... i już....(heh..niema to jak długa a zarazem krótka odpowiedź)..Nie...

FFC to jakby taka druga wilelka rodzina....Lecz żeby zostać prawdziwym członkiem niemożna mieć tylko koszulki i plakietki...Nie.....Trzeba reklamować Łezki,głosować w listach,udzielać się na forum itd. itp.....Można tu znaleźć prawdziwe przyjaźnie i nie tylko :wink: .....FFC jest także poto żeby wspólnie się bawić(wspaniele się bawić:D)......

Pozdrawiam:-)
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

:]

Postautor: Conrad » 21 paź 2003, 22:06

jesoos: no ze wspaniali ludzie to wiem, od piter'a bo on caly czas jara sie Tobą i Cartim :) w piatek tylko o Was mowil i jakiejs pani - mloda.jg, chyba o niej ? ;) hehe juz nudno bylo a on dalej o wypas pogo, opisal kazdy swoj rzut na was i wogle ;) no i of c

Carti: no spoko mysle ze sie uda ;) zawsze 50 dyszek wiecej ;)

Cien Aniola: hehe, bes kitu daja singla ? wlasnie chyba tak ;) bo piter cos tam dostal, tlyko on nie daje do dotykania swoich plyt ;) i nie moglem spojrzec co to ;) legitymacje olac ;) dostalem studencka i mi wystarcza :]
Here I Am
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 21 paź 2003, 22:13

Moniczka pisze:Hmmm...Dlaczego?....Bo tak ... i już....(heh..niema to jak długa a zarazem krótka odpowiedź)..Nie...

FFC to jakby taka druga wilelka rodzina....Lecz żeby zostać prawdziwym członkiem niemożna mieć tylko koszulki i plakietki...Nie.....Trzeba reklamować Łezki,głosować w listach,udzielać się na forum itd. itp.....Można tu znaleźć prawdziwe przyjaźnie i nie tylko :wink: .....FFC jest także poto żeby wspólnie się bawić(wspaniele się bawić:D)......

tu pipieram w 100% Moniczke bo koszulki i legitymacje sa niewazne moim zdaniem jest wazna przyjazn , znajomosc ktora mozna tu znalesc :P

od piter'a bo on caly czas jara sie Tobą i Cartim w piatek tylko o Was mowil i jakiejs pani - mloda.jg

hehe po takiej imprezie moj immienniku (Conrad) tez bys wspominal ja z Piotrkiem i Jesoosem swietnie sie bawilem :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 21 paź 2003, 22:24

ja chciałam powiedziec, że dla mnie ffc to nie ludzie ktorzy majate plakietki, ale Ci co "naprawdę" są w ffc... bo to jest jedna ordzinka przecież
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 paź 2003, 23:11

dokładnie Marik ma racje. legitymacja to tylko kawałek kartki (nie mówie że sie nie liczy) a być tym prawdziwym fanem można być i bez niej. prawdziwi fani wiedzą o co mi chodzi. kocham Was :-*
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 22 paź 2003, 21:13

My Ciebie też:******tak ludzie nie muszą miec plakietek i innych tam rzeczy a moga słuchać..jezdzic na koncerty i wogle ....kazdy moze byc fanem.... :D :*
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 26 paź 2003, 18:10

ale należeć możnaby chociażby dlatego, że "Żadna ludzka istota nie moze przeżyć bez ludzkiej wspólnoty", jak to kiedyś powiedział Dalaj Lama...

a ffc jest czymś szczególnym, mi się tak wydaje, bo oni wszyscy są, jak już ktos powiedzial, jedną wielka kochającą sie rodzina, a miłosć jest czyms wspaniałym...
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 27 paź 2003, 23:02

nie cale FFC się kocha, i w nie calym FFC jest wielka milość i przyjaźń.....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 28 paź 2003, 12:31

Dla mnie ludze, którzy sa w FFC powinni być wiernymi fanami, którzy w miare swoich możliowości uczestniczą w koncertach,zlotach,głosuja na nasze Łezki na listach przebojów i przede wszystkim osoby,które nie sa w FFc tylko dla koszulki i plakietki,maja je tylko po to aby pochwalić sie znajomym. FFC lączmy się . Bo wszyscy w FFC to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna......itd . Duża buźka dla całego FFC :D :) :lol: :roll:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 28 paź 2003, 15:23

kasieńka pisze:My Ciebie też:******tak ludzie nie muszą miec plakietek i innych tam rzeczy a moga słuchać..jezdzic na koncerty i wogle ....kazdy moze byc fanem.... :D :*

Tak...Fanem może być każdy...Ale FFC to co innego...Ale FAN to dla niekturych za duze określenie....Bo FAN to osoba która robi wszystko co może,a nie ktoś kto zna ''Agnieszke'' i ''Narcyza''......Ja mam takie zdanie na ten temat...

Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 31 paź 2003, 9:11

Chyba sama powinnaś odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jeśli lubisz zespół Łzy, ich muzykę. Wogółe całokształt twórczości jest zarąbisty. Dziwne to twoje pytanie. Ja jeszcze nie należe do FFC ale mam nadzieję, że szybko to się zmieni. Nie wiem jak uzasadnić swoją odpowiedź, bo twoje pytanie nie dociera do mnie. 8)

Wróć do „Łzy”