Alicja Bachleda-Curuś

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lis 2002, 22:48

jest duzo zdolnych... tylko ze duzo osob nie robi nic w tym kierunku, by stac sie profesjonalista... i przez to traca swoja szanse....
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 22:53

Mam andzieje ze Ty robisz cos w kierunku aktorstwa.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 lis 2002, 23:00

ja aktorką to byłabym raczej dobrą ale z zawodu to chcę raczej być ....... ziennikarką/może jakiś wywiad ze łzami przeprowadze kiedyś....hehhe
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 08 lis 2002, 23:01

Ja bym chciał byc dziennikarzem ale chciałbym posac w jakiejs metalowej gazecie.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 08 lis 2002, 23:20

jedno z moich marzen jest byc aktorka... ale nie komediowa... w dramatach grac to moje marzenie.... w teatrze... :D
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 09 lis 2002, 2:20

Oglądałam ostatnio Bezludną wyspę, w której była ABC wypowiadało się bardzo fajnie i przedewszystkim nie wywyższała się, w przeciwieństwie do Kaji Paschaliskiej.
Więc ja jush nie wiem jaka ona naprawdę jest.
Wstyd się przyzanć ja jeszcze nie widziałam teledysku.
Nie ma obrazu mam chyba starego divixa( ale wstyd).
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 2:22

Ogulnie ABC wygląda na osobe skromną.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 lis 2002, 3:04

ABC sprawia wrazenie cichej i niesmiałes... ale pozory moga mylic ;)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 09 lis 2002, 16:17

No, moze, nie znam jej osobiście.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 09 lis 2002, 17:28

Adrian napisał:

realizatorzy teledysku stwierdzili, że zrobiła to profesjonalnie. Ja też tak uważam. Może z twojego punktu widzenia wyglądało to tak, że leżała na łóżku i to patrzyła w kamerę a w rzeczywistości odwaliła kawał dobrej roboty grając twarzą (to też trzeba umieć)

a Kasia:

... ale nikt mi nie wmówi, że zagrała to PERFEKCYJNIE ... bo to o wiele za duże słowo, czego dowód już podałam ...

Hm.....czyli argumentem jest dla Ciebie, że to przede wszystkim Zosia z Pana Tadeusza....bo ja w Twoich słowach widzę chyba tylko ten argument...no i ten o o tych "wesołych" oczach...z którym się też nie zgadzam...ja nie uważam, że to co pisze większość o ABC, że "każdy" by tak potrafił..kompetnie się z tym nie zgadzam....to nie jest takie proste "płakać" na zawołanie, nie jest to takie proste leżeć bez ruchu k9lka godzin, nie jest to proste mieć przez cały dzień zdjęciowy oczy potwornie smutne......gdyby tak "każdy" tak potarafił to np. do łódzkiej filmówki dostał by się każdy kto tylko ma na to ochotę ....kończył by ją każdy kto ją tylko zaczął.....a chyba tak jednak nie jest....

jedynym plusem klipu do " Anastazji " jest fakt, że go często puszczają w telewizji ... Może Łzy dotrą w końcu do szerszej widowni ...

A może to właśnie dzięki ABC tak się dzieje...zastanawialiście się nad tym......jeśli by tak nawet miało być to mnie to chyba nie przeszkadza, że argumentem żeby dotrzeć do potencjalnych nowych odbiorców...którzy jakoś z twórczością Łez się nie poznali......jest ABC...bo w końcu większość z nas to wzrokowcy....a żeby usłyszeń więkoszość (którzy nie mają płyt) z nas musi najpierw zobaczyć......jeśli więc to by miało pomóc zespołowi to JA JESTEM NA TAK..... :lol:

Myślę że większość takich potencjalnych "przebojów" do znanych produkcji filmowych miało za cel wypromowanie danego artysty czy zapoznanie się z jego twórczością nawet jeśli za pomocą SŁAWNEGO AKTORA CZY AKTORKI....
Sylwia
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 09 lis 2002, 18:00

Mysle, ze ABC zagrala rol Anastazji bardzo DOBRZE! Nie jestem jej fanka wrecz przeciwnie, a w teledysku mi sie bardzo podobala. Jest nie do poznania!

-------------------------------------------------------------------------------------- Wielkiej sily trzeby by nie byc tym, kim chca bys byl!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 09 lis 2002, 18:39

Sylwia ... akurat kiedy stwierdziłam, że nie zagrała perfekcyjnie to chodziło mi raczej o argument, który podałam tylko w TYM temacie, z którego ten cytat wzięłaś ... bo to o wesołych oczach albo o Zosi z Pana Tadeusza, to tylko moje własne wewnętrzne odczucia na ten temat ( do których mam prawo ), a nie fakty ... a w związku z perfekcją, to mi chodziło o coś innego - głupio cytować własne słowa, no ale ...
Najzabawniejsze jest to, że w piosence jest mowa iż Anastazja nie może się w ogóle ruszać ... a niech ktoś uważnie zerknie na fragmenty ---> od 2:36 do 2:46 ... na początku rusza ustami wymawiając słowo " mamo " ( " nie mogę nic powiedzieć ... " ) ... kręci się, zagryza usta, by na końcu skierować rękę w kierunku stojących niedaleko róż ( " ... ruszyć ręką ani wstać " ) ... tak - to się nazywa sparaliżowany człowiek

... ja doskonale wiem, że teraz argumentem, który pozwoli się ze mną nie zgodzić, będzie to, że nie jestem ani krytykiem filmowym, ani realizatorem teledysków i nie mam pojęcia o dobrym aktorstwie ... i oczywiście, że nie mam pojęcia jak to wyglądało z tamtej strony ... jaka to ciężka praca leżeć tyle czasu na łóżku ... bez ruchu ( w klipie masz dowód, że jednak raczej z ruchem, ale O.K ... może być, że bez ... ) ... i się ciągle smucić ... tak - NIE MAM O TYM POJĘCIA ... za to jestem zwykłym człowiekiem ... który ten klip ogląda w telewizji ... może nie znam się na aktorach ani profesjonalnej grze aktorskiej ... i nie wiem jak to wyglądało z tamtej strony ... ale z tej strony to na pewno nie wygląda profesjonalnie ... bo jeśli pani Bachleda-Curuś zagrała sparaliżowaną dziewczynę, to ja chyba oglądałam inny klip ... i tu nie chodzi o to, żeby ktoś się ze mną zgadzał, tylko po prostu wyrażam swoje zdanie ... za to klip mi się podoba i po " Opowiem Wam Jej Historię " jest dla mnie najlepszy, bo są ważniejsze rzeczy ( dla mnie ) w teledyskach niż kobieta leżąca na łózku, przez którą się wszyscy kłócą ... mi się ten klip podoba, bo Ania wreszcie pokazała w sobie jakieś większe emocje ... to widać w twarzy, w oczach ... że czuje to co śpiewa ... bo niestety w " Jestem jaka jestem " tego nie było, a o " Ja nie lubię nikogo " nawet nie będę wspominać ... dlatego ten klip jest dobry ... tylko dlatego ... tyle czy trzeba było wydawać 30 000 zł., żebyśmy mogli to zobaczyć ? ... nie znam się ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lis 2002, 20:15

ja już wyrażałam swoja opinię na ten temat: źle nie było ale taką role mogłaby zagrać każda z nas. a ogólnie jestem zadowolona że teledysk jest spoko i wogóle jest.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
JA

haha

Postautor: JA » 18 gru 2005, 22:11

ABC? przecierz ona wogole grac nie potrafi kutwa. Czy ona konczyla szkole aktorska? Bo gra jakby nie!!! :evil:
LUDZIE SĄ DZIWNI, A JA ?... JA JESTEM ORYGINALNA JAK JEANS-y & DOLARY.....
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 18 gru 2005, 22:25

Ja nie mam nic do niej, w Anastazji fajnie zagrała i we wszystkich innych rolach w jakich ją widziałam także. Jeśli chodzi o to że sie nie może ruszać a na teledysku otwiera usta itd to jest czepianie sie :P i lepiej na pewno wygląda to niż gdyby lezała w bezruchu nawet nie mrugając okiem. Niewyrażałoby tylu emocji i jej rola nie miałaby większego sensu, bo dziewczynę leżącą na łóżku i nic więcej nie robiącą mogłabym zagrać nawet ja :P W innych teledyskach też jest wiele innych elementów niż w tekscie np. zamiast szklanki wody w teledysku do PŁ jest puszka R20 ;D
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."

Wróć do „Łzy”