Czwarta plyta Łez...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 26 gru 2002, 1:22

Nie nie, Adasiu to nie znasz się to Czara mi powiedziała dlatego powiedziałam że jak bym tyle wiedziała o tej płycie co wy(czyli jak bym się znała) to bym pisała tyle co ty i Sylwia.
No ale nie ważne
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Martynka

Postautor: Martynka » 26 gru 2002, 20:08

Sylwuś, Adaś, ja wasss baaaaaaardzo koffffam, na prawde, ale jedna, mała prośba. BŁAGAM WAS! PISZCIE KRÓCEJJJJJ:D. No wiecie, ja to przeczytałam (widzicie, jak was kofffam?:P), ale możecie to jakoś streścić na następny raz??:D.. Tylko, błagam, teraz mnie nie zabijcie :roll: BUZIAKI KOCIAKIIIII
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 gru 2002, 19:31

hehe... Martynko ja lubie czytać takie dłuuugie posty... hmm... jest rozwiązanie. Każdy post proszę pisać specjalnie dla Martynki w wersji skróconej oraz w wersji normalnej dla reszty... :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 gru 2002, 19:59

Ja się naarazie na wypowiadam na temat 4 płyty. Bo naie mam żadnych mozliwości by posłuchac piosenek. Ale zresztą wole ich nie słyszeć.... przesłucham je dopiero wraz z wydaniem płyty.

Moge tylko napisać, że liczę na coś więcej niż poprzednia płyta (choc była dobra), przepraszam jest dobra bo chyba nie umarła :)

Mam nadzieje, że będzie więcej trudnych i wartych przemyslenia piosenek... Adam na czacie powiedział, że będzie romantyczna - to spoko :)

Więcej takich piosenek jak "Anastazja, jestem", "Lukrecja", Westchnienia i...", "Aniele Mój" .... ah co zresztą będę wymieniać, każdy ma swoje zdanko :!: :D :)
...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 gru 2002, 2:21

Moon napisał:
Ale zresztą wole ich nie słyszeć.... przesłucham je dopiero wraz z wydaniem płyty.

No co Ty Moon......potem to już nie będzie to samo.....szlifowanie.....poprawianie.......dopracowywanie.......teraz było fantastycznie.....wersje oryginalne......na żywo....."sam miód" :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 gru 2002, 0:52

No tak.... ale chyba liczy sie efekt koncowy... chyba powinien on byc najlepszy... więc ŁZY powinny dążyć do doskonałości... tak mi sie wydaje...

Ale jeśli ta doskonałość to przerobka komputerowa, efekty to masz racje
Choc i tak nie mam szans na posłuchanie tych kawałków przed wydaniem płyty :(
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 gru 2002, 4:23

Dla mnie najważniejszym tekstem w "Kryształowym snie" jest "porwij mnie do baśni niekończącej się" Jak się zastanawiam nad tym, przychodzą mi na myśl moje marzenia, by kiedys żyć z dala od ludzi, gdzieś się schować z Ukochanym, nie przejmować się niczym, nie odizolować całkiem, ale... to byłaby taka moja baśni niekończąca się... mam nadzieję, że kiedyś jakiś książę mnie do niej porwie... :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 29 gru 2002, 4:28

Młoda....ale na 4 płycie "W kryształowym śnie" już nie będzie :) .....a tu jest mowa o najnowszym dziecku Łez....którego się spodziewają :lol:
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 gru 2002, 18:31

czekam z niecierpliwością
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 mar 2009, 18:15

Że też mi się kiedyś chciało tyle pisać :) Martynka miała rację, powinno się pisać krótko :twisted:

Wróć do „Łzy”