A ja mam już dość......

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 25 lut 2003, 20:19

Jesoos, ale napisałam, że mi nie chodzi o to...... Bo, sam zobacz, jak napisała to CzarA, a jak napisała to Sylwia? :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lut 2003, 21:40

zgadzam sie z Toba Martyś :lol:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 lut 2003, 1:25

hmmm nie czje tego tematu!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 26 lut 2003, 3:24

MARTYNKA pisze:CzarA nie zgadzam sie z Tobą... :roll: Może Sylwii chodziło o to samo, ale ona nie wyskakiwała od razu z pretensjami, tak jak Ty w swoim temacie! Napisala w jednym poście o co Jej chodzi, na spokojnie to napisała! Z tego co pamiętam, w Twoim temacie wręcz RZUCAŁAŚ SIE na nas WSZYSTKICH! I niech Ci sie nie wydaje, że to chodzi o to, że Sylwie znam dłużej! Nie dziwie sie, że stanowcza większość nie zgadzała sie z Tobą w temacie "normalnie...hrrrrr...". Teraz pomyśl.... Czy gdybyś powiedziała to na spokojnie, to by było inaczej? Ja myśle, że tak... A Ty od razu wyskoczyłaś, że piszemy głupoty, nic nie idzie sie dowiedzieć, ble, ble ble... :? :? :? Powiem Ci, że Sylwie zrozumiałam o co Jej chodzi, ale Ciebie do teraz nie rozumiem :? Nie wiem dlaczego....
I tak na koniec... Jakim dziwnym trafem CzarA nie miała wchodzić jush na nasze forum i nagle PRZYPADKOWO tak trafiła, tak sobie akurat weszła i napotknęła sie o ten właśnie temat... Hmmmmm Ciekawe.... :lol:

]

nic nie wyskoczyłam..przejżyj sie jeszcze raz mojemu tematowi i kto komu zaczą zażucać jak Ci sie nie podoba....jest dobrze nie wiem po co ten temat...nic i tak nie zmienisz,załóż swoj...... i tak daleja tu jak ktoś<Sylwia> wygłosił dłuższą przemowe i siedzi na forum od poczatku wszyscy pozmieniali nagle zdania i sa ZA
przecież wieszkość was wiedziała o co mi chodzi bo widać to po odpowiedziach jakie dostałam po założeniu tamtego tematu.. Ty też wiesz odkładnie o co mi chodziło widać to po Twoich postach
p.s z niektórymi osobami z Forum utrzymuje kontakt i dostałam ,,cynk'' ze mój temet powrócił tylko że w nowym wcieleniu..chciałam zobaczyć..
Awatar użytkownika
czarA

Postautor: czarA » 26 lut 2003, 3:33

jesoos pisze:Pozatym Sylwia cieszy sie na fofum poprostu większym szacunkiem i sympatią -ją 'wszyscy' znają :D Ciebie niestety nie :)

ale to już troche off topic :P

a co to za różnica kto ile siedzi ? kto kogo zna a kto nie?
to że ktoś mniej uczestniczy w ,,życiu'' forum to nie znaczy że nie ma nic do powiedzinia...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 lut 2003, 3:37

To chyba nieważne kto zapoczątkował ten temat...ważne jest pytanie.....CZY FORUM W TEJ FORMIE SIĘ WAM PODOBA......podobno nie....ale chyba dwa dni był spokój.......znowu się zaczyna bałagan.....

Jesoos napisał:
Pozatym Sylwia cieszy sie na fofum poprostu większym szacunkiem i sympatią -ją 'wszyscy' znają Ciebie niestety nie

Hm......to chyba nie ma znaczenia......
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 26 lut 2003, 3:37

CzarA nie zaczynaj..... jesoos nie powiedział, że nie mash nic do powiedzenia, tylko o Sylwii powiedział :? :? :? Obracasz kota ogonem :? :? :?
P.S. Jesoosku, cieszysz sie, że napisalam coś o Tobie? :D
P.S.2. POZDRAWIAM JESOOSA :P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 lut 2003, 3:52

Sylwia pisze:To chyba nieważne kto zapoczątkował ten temat...ważne jest pytanie.....CZY FORUM W TEJ FORMIE SIĘ WAM PODOBA......podobno nie....ale chyba dwa dni był spokój.......znowu się zaczyna bałagan.....

Jesoos napisał:
Pozatym Sylwia cieszy sie na fofum poprostu większym szacunkiem i sympatią -ją 'wszyscy' znają Ciebie niestety nie

Hm......to chyba nie ma znaczenia......

Cytat długi ale imo potrzebny...
-ma znaczenie i to duże ponmieważ inaczej sie rozmawia z kimś kogo znasz od dawna i dobrze się dogadujece (no, w miarę dobrze ;) a inaczej z kims kogi widzisz pierwszy raz i ten ktoś od razu wywala na ciebie wiadro pomyj że piszesz bzdury...jak to sie stało w przypadku tenmatu czary spotkała sie ona od razu z wrogością a Sylwia ze zrozumieniem i ogólnym przytaknięciem (nie było tak?)
pozatym zaczynam juz widzieć negatywne skutki tego tematu: sam sie czesto zastanawiam czy moja kolejna odpowiedź w jakimś temacie nie spotka się z wrogością i czy bay "będzie w temacie" czy też nie...chyba nie o to nam chodzi prawda? a może się mylę...?<smutny>
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 26 lut 2003, 15:26

jesoos pisze:pozatym zaczynam juz widzieć negatywne skutki tego tematu: sam sie czesto zastanawiam czy moja kolejna odpowiedź w jakimś temacie nie spotka się z wrogością i czy bay "będzie w temacie" czy też nie...chyba nie o to nam chodzi prawda? a może się mylę...?<smutny>

Masz całkowitą recje. Też tak mam.
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 26 lut 2003, 17:47

Zauważyliście, że teraz każdy jakoś tak...hmmmm....Przystopował z pisaniem postów :D
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 26 lut 2003, 19:10

Hm...ja juz tak często tez nie pisze, bo nie wiem co mam pisać a co nie:)I chyba boje siem...że ktoś mnie zjedzie
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 lut 2003, 21:03

MARTYNKA pisze:Zauważyliście, że teraz każdy jakoś tak...hmmmm....Przystopował z pisaniem postów :D
Tak ja też zawsze staram się zastanowić najpierw czy w mój post jest na temat...temat, który założyła Sylwia pomógł...i to chyba dobrze, się stało, że został założony
P.S.Sylwia jesteś twórcą po mału robiącego sie porządku na forum :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 26 lut 2003, 21:20

Narcyzek pisze:P.S.Sylwia jesteś twórcą po mału robiącego sie porządku na forum :D [/color][/b]

Toż to od dawna wiadomo, ze Sylwia strażniczką jest :twisted:
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 27 lut 2003, 1:47

Zauważyliście, że teraz każdy jakoś tak...hmmmm....Przystopował z pisaniem postów

sam sie czesto zastanawiam czy moja kolejna odpowiedź w jakimś temacie nie spotka się z wrogością i czy bay "będzie w temacie"

Hm...ja juz tak często tez nie pisze, bo nie wiem co mam pisać a co nie:)I chyba boje siem...że ktoś mnie zjedzie

Po pierwsze jeśli chodzi o te teksty które tu umieściliście.....nikt tu nikogo nie obraża....ja po prostu zwracam uwagę na bałagn....jestem na forum od początku...i po prostu mam do niego sentyment.....i mnie na serio nie chodzi o krytykowanie......ja zwróciłam uwagę na coś co chyba nie tylko mnie przeszkadzało...

Po drugie.......też coś bym powiedziała.....ale żeby to nie zabrzmiało moralizatorsko......:P......już miałam to na końcu języka....ale Narcyzek mnie wyprzedziła....i ładnie to podsumowała:

Tak ja też zawsze staram się zastanowić najpierw czy w mój post jest na temat...

......czego sobie i Wam życzę :D :D :D
Sylwia
Martynka

Postautor: Martynka » 27 lut 2003, 2:22

Sylwia... Fest sie zabrałaś za ten porządek, ale teraz jakoś sama nic nie piszesz :P BOISH SIE ŻE CIE KTOŚ ZJEDZIE? :twisted:

Wróć do „Łzy”