Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Re: poprawka:)

Postautor: jesoos » 27 cze 2003, 18:57

morelkaz pisze:Sorry, za pomyłke. Faktycznie jessos to facet:) Mały bład:), mam nadzieję ze nie uraził on jessos'a:)

no tak..cytat był a odpowiedzi niekoniecznie..problemy z kompem..a miało być: absolutnie nie uraził. Stosowanie wobec siebie czasami rodzaju żeńskiego to u mnie pozostałośc po licealnych wygłupach :wink: miałas prawo się pomylić :)
Ostatnio zmieniony 04 lip 2003, 22:05 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 04 lip 2003, 20:01

NAPRAWDE...JAKA JEST...NIE WIE NIKT....
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 04 lip 2003, 20:10

mondrala napisał:
"NAPRAWDE...JAKA JEST...NIE WIE NIKT...."

Masz racje mondralko :wink: Nikt niewie jaka Ania jest :wink: Fakt :!: wszystko co tu jest napisane jest prawdą, ale jeszcze wielu rzeczy o Niej nie wiemy :cry: :D
mondrala

Postautor: mondrala » 04 lip 2003, 22:22

I BARDZO DOBRZE.....
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 lip 2003, 23:13

Najważniejsze, że wie mondrala :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 lip 2003, 23:24

w pewnością to wystarczy..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 05 lip 2003, 11:08

Nio!NIE musismy wszystkiego o Ani wiedzieć :wink: , bo napewno ona tez chce cos sobie zachowac :wink:
mondrala

Postautor: mondrala » 06 lip 2003, 15:55

kathleen_kelly pisze: Najważniejsze, że wie mondrala :lol:

MONDRALA ..CHYBA NIE ZNA ANI TAK DOBRZE JAK TY..A CO WIE MONDRALA...TO WIE...NAPEWNO WSZYSTKIEGO NIE WIE..BO NIE MOZE WIEDZIEC...ALE WIE..KTO WIE WIECEJ...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 2:07

Na pewno wiesz więcej niż ja ... jaka jest i za co można Ją lubić ... czyż nie ? Mar... tfuuu ... mondralo ... :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
mondrala

Postautor: mondrala » 07 lip 2003, 7:09

kathleen_kelly pisze: Na pewno wiesz więcej niż ja ... jaka jest i za co można Ją lubić ... czyż nie ? Mar... tfuuu ... mondralo ... :D

a wlasnie ze nie wiem..i juz....i dlaczego tfuuu :?:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 12:12

Już nie wiesz ? ... no cóż ... szybko ... A teraz z innej beczki - wiesz może gdzie powinnam się udać, jeśli mam kłopoty z krtanią ? :lol: Hmmm ? Jestem PEWNA że wiesz ... w końcu mondrala ...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 12:52

Talent ? Chyba do kamuflarzu ... i to też raczej kiepski :P
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lip 2003, 13:14

Chyba nie kiepski......skoro już jakiś czas trwa "komedia"......a PRZEDSTAWIENIE SIĘ DOPIERO ZACZNIE.......daj Boże żeby nie.... :? .....ale nie mogę niewspomnieć o inteligentnych fanach zespołu ŁZY..... :roll: ....którzy bez kamuflażu są aktorami I ligii :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 16:21

'Komedia' trwa zdecydowanie za długo ... przyznam że żałosny jest ten lekarski " M.L. Show " :lol:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 07 lip 2003, 16:26

czy mondrala ma jakis talent, tego to chyba nikt nie wie do konca. ja narazie odkrylam u niej takie talenty, ktorych nikt raczej by jej nie pozazdroscil. no coz nie moja wina, ze nie wszystkich mozna kochac.... wkoncu sa i ludzie ktorzy dla nas zbyt wiele nie znacza.... i wcale nie musimy ich znac zeby to stwierdzic. czasami takie rzeczy sie poprostu czuje....
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...

Wróć do „Różne czyli Inne”