Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 lip 2010, 18:42

Okropnie była ubrana!

Tradycyjnie się z Tobą zgadzam.

A co do Urszuli to mam do Jej twórczości słabość od lat :D natomiast nie pamiętam oprócz wspomnianego koncertu w Międzyzdrojach kiedy śpiewała na żywo...zawsze się posiłkuje plabackiem co jest niestety żenujące.
Sylwia
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 lip 2010, 19:49

Mówisz o występach TV?
Ja jestem jej fanką od dziecka, już w podstawówce żywiłam się jej kawałkami, zwłaszcza akustyczną Ulą i Woodstock '94 :)
Na zwykłych koncertach raczej śpiewała zwykle na żywo.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 31 lip 2010, 20:24

Dagmara pisze:
Moon pisze:Okropnie była ubrana!

Czy masz na myśli głównie ten bieliźniany gorset? 8)

Niebieskie kiziaki też niczego sobie 8)

Myślałem, że pewne wcześniejsze kreacje Wyszkoni to "wpadki", ale widzę, że jednak taką stylistykę wybrała.

Sylwia pisze:
Okropnie była ubrana!

Tradycyjnie się z Tobą zgadzam.

Tutaj akurat trudno się nie zgodzić 8)
Dodam, że nie jestem zwolennikiem playbacku. Jest jednak coś, co irytuje mnie jeszcze bardziej - półplayback.
...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 31 lip 2010, 20:33

Co do Urszuli bo Moon mi się wciął postem wyżej :roll: ...
Na Jej koncertach nie wyobrażam sobie żeby można było śpiewać z plabacku (bo to już by była katastrofa) ale mówię o wszelkiego rodzaju występach telewizyjnych (gdzie jest możliwość śpiewania na żywo co jednak Ania czy inni artyści to udawadniają) jak np.Sylwester czy imprezy charytatywne gdzie artysta ma do zaprezentowania choćby 2 kawałki a Urszula za każdym razem korzysta z plabacku. To mnie odrzucało zawsze u artystów a zwłaszcza Tych których lubię co zresztą nie raz swego czasu krytykowałam tu na forum gdy łzy też to robiły.

Ps. Chyba zboczyliśmy z tematu.

A co do Ani:
Myślałem, że pewne wcześniejsze kreacje Wyszkoni to "wpadki", ale widzę, że jednak taką stylistykę wybrała.

Tu nie ma co owijać w bawełnę. Ania lubi kicz...a już kocha Go podczas wszystkich występów telewizyjnych.
Sylwia
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 31 lip 2010, 21:17

Występ jak występ.
Najpierw poczytałem Wasze komentarze i myślałem, że strój naprawdę będzie tragiczny, a nie było tak źle :P
No i rzeczywiście dziwnie bez Wojtka Klicha ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 sie 2010, 10:59

Nemo pisze:Najpierw poczytałem Wasze komentarze i myślałem, że strój naprawdę będzie tragiczny, a nie było tak źle :P

Oj było źle. Ogólnie uważam, że na codzień Ania zdecydowanie lepiej się ubiera niż niektóee stroje wybierane na koncerty bądź w TV.
Jest bardzo ładną kobietą, zmiana fryzury i stroju sprawiła, że wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie niż za czasów gdy miała włosy blond za ucho ;) Jak dla mnie założyłaby bokserkę, poszarpane jeansy, wysokie czarne buty, do tego jakieś dodatki i wyglądałaby naprawdę świetnie ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Anka123

Postautor: Anka123 » 01 sie 2010, 18:33

Jest bardzo ładną kobietą, zmiana fryzury i stroju sprawiła, że wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie

Myśle,że ile osób tyle zdań.Osobiście uważam,że najlepiej wyglądała za czasów gdy była "rockowa".Teraz wiele osób myśli,że "ma pod czterdziestke".Ale wygląd nie jest przecież w muzyce ważny-podobno,chociaż oko mężczyzn na ostatnim wystepie, Gawęda z Blu Cafe pewnie przykuła częściej.
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 02 sie 2010, 22:03

http://kobieta.wp.pl/gid,12529982,img,1 ... &_ticrsn=3

:roll:
Ale przyznam , że strój Ani mi się nie podoba...
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 03 sie 2010, 0:54

Strój to rzecz gustu :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Jowita

Postautor: Jowita » 03 sie 2010, 12:12

Uważam,że Ania ubiera się tak jak uważa za słuszne,a nam nic do tego. My jesteśmy chyba od tego żeby Anię wspierać ,a nie tak strasznie krytykować. To i tak nic nie zmieni myślicie,że jak napiszecie Ania dzisiaj ,czy wczoraj wyglądała okropnie to jutro nie założy np.tego samego stroju lub podobnego,śmieszne.
"W łabędzia zmienię się i odlecę jak najdalej dalej stąd"
Awatar użytkownika
motyl_ek4

Postautor: motyl_ek4 » 03 sie 2010, 12:40

Ja wolę się nie wypowiadać co do ubioru ... to jak ktoś się ubiera to jego sprawa... ja nie chodze na koncerty żeby popatrzeć jak się Ania ubiera tylko uwielbam piosenki, które śpiewa uwielbiam klimat i kontakt Ani z publicznością to jest ta MAGIA i MOC :twisted: ...nie chce oceniać jak wygląda, bo to Jej sprawa :wink:
zgadzam sie z Jowitą :wink:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 sie 2010, 13:37

Gdzies przypadkiem ten stroj wpadl mi w oczy i nie widzialam kto go ma na sobie i uznalam go za najokropniejszy jaki widzialam w ostatnim czasie... i wierzyc mi sie nie chcialo, ze to Ania. Nie wiem skad taki pomysl :roll: Masakra po prostu...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 03 sie 2010, 16:35

Niebieskie kiziaki też niczego sobie Cool

Ani czy zespól cały...maja stylistów? Ja myślałam,że Ania te stroje sama sobie wybiera, kupuje...eksperymentuje.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 sie 2010, 20:12

motyl_ek4 pisze:Ja wolę się nie wypowiadać co do ubioru ... to jak ktoś się ubiera to jego sprawa... ja nie chodze na koncerty żeby popatrzeć jak się Ania ubiera tylko uwielbam piosenki, które śpiewa uwielbiam klimat i kontakt Ani z publicznością to jest ta MAGIA i MOC :twisted: ...nie chce oceniać jak wygląda, bo to Jej sprawa :wink:

To jak śpiewa to też jej sprawa, to jaką muzykę gra również. Generalnie nie ma tutaj o czym dyskutować.
...
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 03 sie 2010, 20:23

Moon pisze:
motyl_ek4 pisze:Ja wolę się nie wypowiadać co do ubioru ... to jak ktoś się ubiera to jego sprawa... ja nie chodze na koncerty żeby popatrzeć jak się Ania ubiera tylko uwielbam piosenki, które śpiewa uwielbiam klimat i kontakt Ani z publicznością to jest ta MAGIA i MOC :twisted: ...nie chce oceniać jak wygląda, bo to Jej sprawa :wink:

To jak śpiewa to też jej sprawa, to jaką muzykę gra również. Generalnie nie ma tutaj o czym dyskutować.

Amen.
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"

Wróć do „Różne czyli Inne”