Szansa na Sukces

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 wrz 2007, 17:28

bLaZeJeQ pisze:ale nie wiem juz teraz niestety, w którym roku Ania wystąpiła... na głównej (bodajże) napisane było, że był to rok 2001, Ania dziś wspominała, że to rok 1999, natomiast Wikipedia podaje, że Ania wystąpiła w roku 2000...
i co jest prawdą? :)

Zdecydowanie 1999r. ;) O ile pamiętam dobrze, to Ania wtedy pojechała na nagranie tego programu z Adrianem chyba...(bynajmniej takie informacje dostałam wcześniej) :wink:
Jak dla mnie ten program był nudny.
Może z jednej strony to dobrze, że Ania tak mało mówiła i nie padło pytanie o życie prywatne, ale tak naprawdę to niewiele powiedziała 8)
Wg. mnie mogli "prześledzić" karierę każdego uczestnika Szansy i sklecić z tego jakąś małą prezentację, a nie tylko występ + obecny teledysk, czy występ.
Plusem rzeczywiście było to, że Ania wystąpiła jako pierwsza - Ci co czekali tylko na Anię, potem nie musieli już oglądać :lol: Reszta mogła obejrzeć całość oczywiście, co akurat zrobiłam ja i podobała mi się część z Georginią Tarasiuk - dużo rzeczy powiedziała i dużo ciekawych można było się dowiedzieć :)

A jeśli chodzi o spódnicę w kratkę, też taką miałam - ale tak jak i Ania, już jej nie posiadam :twisted:

P.S. Dostrzegliście te czułe przywitanie Anki Świątczas z Anią? :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 09 wrz 2007, 20:09

Co do tej spódnicy to Ania jakiś tydzień czy dwa przed nagraniem tego programu, w Międzyzdrojach, mówiła nam o tej spódnicy i o tym jaka jest okoropna dlatego zachciało mi się śmiać jak Mann o nią spytał :lol:
Co do występu Ani to według mnie było dobrze. Ania była na luzie i w ogóle. Była sobą i już :wink:

EDIT: Co do stroju to już w Wawie podobał mi się taki wygląd Ani :wink:
I moja Babcia dziś była nią zachwycona :P
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Evelina

Postautor: Evelina » 09 wrz 2007, 20:19

Występ był fajny, Ania jak zwykle pięknie wyglądała, i te jej śliczne uśmiechy :-) Widać, że nie jest ponurakiem :D
Nie dało się nie zauważyć (kto jest spostrzegawczy :lol: ) czułych objęć z Wiśniewską :lol:
Czekam na drugą częśc, bo chociaż nie będzie już o Ani ale będzie mimo wszystko Ania :-) (kamery o Niej nie zapomną :P )
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 09 wrz 2007, 23:17

Evelina pisze:Nie dało się nie zauważyć (kto jest spostrzegawczy :lol: ) czułych objęć z Wiśniewską :lol:

Nie żebym się czepiała,ale czy coś imputujesz:>?
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 10 wrz 2007, 13:26

Evelina pisze:Czekam na drugą częśc, bo chociaż nie będzie już o Ani ale będzie mimo wszystko Ania :-) (kamery o Niej nie zapomną :P )

23.09, za 2 tygodnie dopiero :roll:

a tak wlasciwie wolalabym zey cos zaspiewali a nie puszczano teledyski , byloby fajniej, np fragment piosenki ktora wygrali SnS w wersji ,,po latach"... <rozmarzyla sie> :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 10 wrz 2007, 15:31

Mi się za bardzo nie podobało, ot, zwykły wywiad. Rzeczywiście, byłoby najlepiej, gdyby to zrobili tak jak mówi Małgorzata tzn. krótka prezentacja kariery.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 10 wrz 2007, 20:43

Gabra nie wiem czy oglądałaś TVP2 przed rozpoczęciem Szansy. Właśnie tam Skętkowska mówiła, że będzie koncert jubileuszowy na przełomie stycznia i lutego i marzy jej się aby występiły duety gwiazda programu + osoba, która teraz jest znana, czyli m.in. Myslovitz + Ania. Tyle, że mówiła, że jeszcze nie rozmawiała o tym z artystami :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 10 wrz 2007, 22:25

Martuś pisze:Gabra nie wiem czy oglądałaś TVP2 przed rozpoczęciem Szansy. Właśnie tam Skętkowska mówiła, że będzie koncert jubileuszowy na przełomie stycznia i lutego i marzy jej się aby występiły duety gwiazda programu + osoba, która teraz jest znana, czyli m.in. Myslovitz + Ania. Tyle, że mówiła, że jeszcze nie rozmawiała o tym z artystami :wink:

wiem, widziałam... i to tylko projekt... a ja bym to chciala juz :twisted: 8)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 18 paź 2009, 23:55

up. może lepiej rozmowę przenieść tutaj.....
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 paź 2009, 0:05

Mógłbym to zrobić, ale nie wiem czy jest sens przenosić tak dużo postów jako cytaty, bo źle się czyta takie coś ;>
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 19 paź 2009, 0:06

Przenieść w sensie takim by nie pisać już tam na ten temat..;)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 paź 2009, 0:13

ROBSON@ pisze:W dniu dzisiejszym na TVP 2 ponownie ŁZY oceniali być może przyszłe talenty w "Szansie na sukces". Dziewczyna, która wygrała z kawałkiem "Graj Chłopaku Graj" troszkę mnie zaskoczyła. A to dla tego iż wydawało mi się że, nie najlepiej zaśpiewała, no ale cóż nie mnie było osądzać. Lepsze wykonanie, według mnie to "Czy ten pan i pani". Pamiętam pierwszą wizytę ŁEZ w tym programie, i wtedy wygrała dziewczyna śpiewając "Anastazja jestem", to było super wykonanie!!! Nie zapominajmy też że, Ania wygrała "Szanse na sukces" z kawałkiem "Długość dźwięku samotności" Myslovitz :)

-

-

Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 19 paź 2009, 0:40

Nemo, nie rozumiem dla czego mój temat został wykasowany a post przeniesiony w to miejsce??? Przecież nie ma tematu "ŁZY ponownie w "Szansie na sukces", jest temat ale "Szansa na sukces". Nie wiem o co w tym chodzi???
Robson
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 paź 2009, 9:46

Jak nie wiesz o co w tym chodzi?
Przecież tematy "Szansa na sukces" i "ŁZY ponownie w Szansie na sukces" to jest to samo.
To tak, jakby co tydzień zakładać tematy "Ania ponownie w Shibuyi", "Ania po raz kolejny w Shibuyi", "I Ania znowu w Shibuyi" itd. ;)

-

-

Awatar użytkownika
MrDanonkowy

Postautor: MrDanonkowy » 23 paź 2009, 15:13

Ma ktoś może nagrany ten odcinek? Oczywiście musiałem przegapić(...) :evil: :cry:

Wróć do „Łzy”