Łzy w Opolu

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 03 maja 2003, 17:25

Ja tez nie moge sie doczekac wystepu LEZ w Opolu, bedzie dobrze :lol: ostatnio tez bylo dobrze ale zabraklo im troche szczescia, tym razem mopze bedzie troche lepiej bo nie ma takiej konkurencji. Stachurski i Blue Cafe - tylko oni moga byc lepsi, bo ludzie wola glosowac na kicz Stachurskiego niz na porzadne rockowe brzmienie w wykonaniu LEZ 8)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 maja 2003, 18:16

Slaweeek pisze:ludzie wola glosowac na kicz Stachurskiego niz na porzadne rockowe brzmienie w wykonaniu LEZ 8)

nie byłbym taki pewny czy Łzy są teraz aż tak dużo bardziej rockowe niż Stachurski ;)
A słowo "kicz" radzę pozostawić dla wazonika z plastikowymi różami które świecą po podłączeniu do prądu :lol:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 04 maja 2003, 0:41

Ja nie ssetty nie będę oglądał :(:(:(:(:( gdyż tego samego dnia wyprawiam 18-stkę. Mam nadziję że ktoś ze znajomych i narga. Ale i tak trzymam kciuki za ŁŻy i tak są najlepsze ;)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 05 maja 2003, 5:51

No dobra jest jush poniedzialek (godzina 0.02) hehe wiec jaka jest ta niespodzianka Sylwia??? :wink: Jest jush cos pewnie ustalone z Karinka??? :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 maja 2003, 18:05

Adas pisze:
Slaweeek pisze:ludzie wola glosowac na kicz Stachurskiego niz na porzadne rockowe brzmienie w wykonaniu LEZ 8)

nie byłbym taki pewny czy Łzy są teraz aż tak dużo bardziej rockowe niż Stachurski ;)
A słowo "kicz" radzę pozostawić dla wazonika z plastikowymi różami które świecą po podłączeniu do prądu :lol:

oku*wa buehehehe istnieje takie coś?? :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 maja 2003, 18:12

Mała___ pisze:Słuchajcie!
Właśnie oglądałam program PRZED OPOLEM ( czy jakoś tak :P ) Co prawda słyszałam tylko pare utworów:
SKIBA - Każdy coś ma
BLUE CAFE - Niebo
GEORGINA - Pierwszy raz
LESZCZE - Kombinuj...
... i muszę przyznać, że z tej czwórki to najlepsze jest Blue i Skiba, choć Skiba bardziej mnie się podoba :D

Oj Gosiu zawiodłęm sie na Twoim gooście :wink: Georginy co prawda nie widziałem ale poza BC Łzy tym razem maja naprawdę mocną rzecz...wydaje mi się że przy odrobinie szczęścia moga naprawdę wygrać :):):):)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 maja 2003, 18:49

Też ogladałem "Przed Opolem" ale musiałem przęłaczać bo moja rodzinka chciała patrzeć na Familiadę :P Ale widziałem Łezki (już 3 raz :P ) Moja rodzinka tez widziała. Mojej siostrze bardzo piosenka się podoba, a mój tata i moja mama powiedzieli, że spoko, ale to nie to co NARCYZ :P
...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 maja 2003, 20:50

jesoos pisze:
Mała___ pisze:Słuchajcie!
Właśnie oglądałam program PRZED OPOLEM ( czy jakoś tak :P ) Co prawda słyszałam tylko pare utworów:
SKIBA - Każdy coś ma
BLUE CAFE - Niebo
GEORGINA - Pierwszy raz
LESZCZE - Kombinuj...
... i muszę przyznać, że z tej czwórki to najlepsze jest Blue i Skiba, choć Skiba bardziej mnie się podoba :D

Oj Gosiu zawiodłęm sie na Twoim gooście :wink: Georginy co prawda nie widziałem ale poza BC Łzy tym razem maja naprawdę mocną rzecz...wydaje mi się że przy odrobinie szczęścia moga naprawdę wygrać :):):):)

No z tych co wymieniłam to BC chyba ma naj piosenkę, ale ze wszystkich to ŁZY bez żadnego ALE!!!
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 06 maja 2003, 2:57

Więc niestety....to co planowałam.....właściwie planowałyśmy z Kariną......nie wyszło......na chwilę obecną za bardzo jestem zła.....żeby tu komentować cokolwiek..... :?
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 06 maja 2003, 2:59

Więc niestety....to co planowałam.....właściwie planowałyśmy z Kariną......nie wyszło......na chwilę obecną za bardzo jestem zła.....żeby tu komentować cokolwiek..... :?
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 maja 2003, 3:00

Sylwia pisze:Więc niestety....to co planowałam.....właściwie planowałyśmy z Kariną......nie wyszło......na chwilę obecną za bardzo jestem zła.....żeby tu komentować cokolwiek..... :?

nie wyszło?? buuu... szkoda... no ale cóż... Sylwia nie denerwuj się... zorganizujecie jeszcze coś fajnego z Kariną... a może i lepszego... :)
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 06 maja 2003, 6:30

A to jush jest do konca pewne ze nie wyszlo??? :D Moze sa jeszcze jakies szanse.... A o cio wogole łazi??? :)
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
marigell

Postautor: marigell » 06 maja 2003, 15:14

Właśnie. Zorganizujecie coś fajniejszego :D Trzeba być dobrej myśli :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 maja 2003, 18:46

Nie ma co płakać... Napewno zorganizujecie coś lepszego... A to Opole... I tak forum by tam za bardzo nie mogło szaleć, bo w końcu "to musi ładnie wyglądać w tv"... A jakbyśmy zaszaleli to jeszcze by nas wykopali...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 maja 2003, 20:08

Ja rónież oglądałam przed Opolem i najpoważniejszą piosenką oprócz "Oczu" to pisenka Piaska, BC taką sobie ma tą pioesnke, a za najgorszą no uważam piosenke Marty, jak ona się tam dostała to nie wiem.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Łzy”