Gdynia.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 19 lis 2003, 12:21

Skoro tak... Więc:
annady w tyg miała dzwonić do kariny i pyatc o warunki (cena, hotel, ochrona itd)
przypominaliśmy sobie większe miejsca (np. hala olivia)...
fajnie by było, jakby sie udało zrobić koncert w ferie zimowe... wtedy by się więcej osób zjechało
i mamy się jeszcze kiedys spotkać....

a oprócz tego gadaliśmy na wiele możliwych tematów... nie będę wymieniać

Pozdrwaiam
Iwona :-*
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 21 lis 2003, 11:00

wiec co jest zalatwione... mnie nie bylo z wiadomych przyczyn ale jestem z wami....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 21 lis 2003, 19:41

Właściwie, to nic :-P Tylko tyle, że dzwonimy do kariny :-P
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 23 lis 2003, 16:53

a jush sie ktos do dzwonil???
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 27 lis 2003, 23:39

:( :evil: :( :evil: :( ostatnio jestem zupełnie pozbawiony pozytywnej energii, dochodzi do tego brak koncepcji działania i ogólna niechęć, dlatego też na razie zaprzestaję moich działań i na czas bliżej nieokreślony wycofuję się z pomysłu organizowania tego koncertu. Na dzień dzisiejszy nie zależy mi na tym koncercie. :( :evil: :( :evil: :(
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 28 lis 2003, 12:08

Nie no.... :( Co się dzieje??? Tak nie może być!!!! Przeciez jesteśmy już blizko... Nie możemy się poddać!!!!!!!! Jak nie, to choćby sama, mimo, że nie mam zielonego pojęcia, jak! I nie jestem pełnoletnia to zorganizuję ten koncert!!! JA SIĘ TAK SZYBKO NIE PODDAM!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 28 lis 2003, 12:27

wcale sie nie dziwie ze sie nie udalo... ale mozna jeszcze kiedys sie zebrac i pomyslec nad tym... ale dopoki koncerty sa w okolicy torunia (150 km) to jest dobrze dla mnie...
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 29 lis 2003, 20:33

Dlaczego myslisz, ze się nie udało??? Dopiero zaczeliśmy i nikt nam jeszcze nie odmówił, tylko aero tymczasowo zmienił zdanie!!! A my dalej będziemy próbowac i już, aż do skutku :-) Pozdrwaiam :-***
Awatar użytkownika
grucha

Postautor: grucha » 30 lis 2003, 15:11

Jestem nowy na tym forum a napisać postanowiłem po przeczytaniu waszych planów co do koncertu.

Moim zdaniem nie ma zbyt wielkiego sensu organizowac tego koncertu w uchu a tym bardziej na pokładzie. Pokład jestzbyt mały aucho niby większe ale też nie to, 1000 nie wejdzie a myśle ze ludzi przyszło by przynajmniej 1500.
więc mój pomysł to hala namiotowa przed placem przy teatrze muzycznym miasto użyczy tego placy bez większych problemów a namiot na 1500 ludzi kosztowałby około 10000 z ogrzewaniem do tego ochrona. Licząc 1500 osób po 30 zł za bilet mamy 45000zł czyli odejmując koszty wynajmu i zaproszenia zespołu zostaje full kasy na ochrone i dodatkowe atrakcje.
Jeśli ktoś się kontaktował z zespołem i uważa mój pomysł za dobry to prosze o kontakt.

Pozdro
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lis 2003, 15:21

jest dobry ...ale wszystko trzeba dograc... narazie chyba nikt nie dzwonulo do kariny a od niej powinno sie zaczac...
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 01 gru 2003, 10:32

Oki, moze być, ale czy te 45000 nie bedzie za mało? Zespół bierze coś ok 35 z tego co wiem...

I musimy wkońcu przestać gadać, "mam pomysł", albo" a może..." Tylko wziąść się ostro do roboty i zacząć działać, bo inaczej nie zdążymy do ferii!!!!! A zespóół sobie zarezerwuje trasę i wtedy będzie ZONK!

Musimy się zebrać, omówić, podzwonić i szukać sponsorów i jeszcze iść do Szczurka. O!
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 01 gru 2003, 20:02

Hm...no cóż nie wiem czy pójście do prezydenta miasta, w tym wypadku pana Szczurka jakis konkretny skutek przyniesie. Ja i Ligia kiedy chciałyśmy zorganizować koncert łez odesłali nas do Urzędu miasta. I niestety za wiele pani w dziale kultury nam nie powiedziała. Można powiedzieć, że ostudziła nasz zapał. Aczkolwiek należy próbować, może się uda! Co do pomysłu poprzednika to mysle, że hala namiotowa na placu przy teatrze nadawałaby się do tego wspaniale. Choć nie wiem czy 30 zł za bilet to troszke nie za dużo..sama pamietam jak był koncert w Galaxy...duzo ludzi nie przyszło z powodu kosztu biletu. Czy ktoś pisał maila do Kariny? W ostateczności mozna byłoby się skontaktować z prezesem fanclubu. Musielibyśmy się spotkać, bo tak to się chyba za bardzo nie dogadamy :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
grucha

Postautor: grucha » 01 gru 2003, 21:01

Jesli chodzi o kwestie urzędowe to jestem w stanie załatwić to i być może dostać nawet lekkie dofinansowanie.

Według mnie te pieniądze wystarczą spokojnie a 30 zł jest to rzeczywiście troche dużo, ale kazdy sponsor zmniejszy tą kwote.
Tylko ze sponsorami będzie krucho ale sumki po pare tysięcy za baner na scenie mysle ze jestem w stanie załatwić.

Co do zaczecia działań jęsli mój pomysł wam odpowiada moge zacząc przygotowanie w postaci wizytu u prezydenta i wudziale kultury.
Zaczne też wstępnie szukać sponsorów, chociaż trzeba zacząc od patronatu bez tego o sponsora będzie bardzo ciężko.

Jak ktoś chce coś dodac to nie pisze na forum albo na priva

Pozdro
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 04 gru 2003, 13:14

to mozesz zacząć szukać tych sponsor.ów itd??? ludzie działać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 05 gru 2003, 11:08

zawsze latwiej mowic niz robic... hehe
jezeli moge w czyms pomoc???
czy dzwonil ktos do Kariny???

Wróć do „Koncerty”