Wielka NUDA....

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 kwie 2003, 22:56

fakty sa takie ale mnie do ograniczania pisania wlasnie naprowadzila justysia!!!!!!!!! :o bio mnie opieprzala ze niepotrzebne posty pisze!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 kwie 2003, 2:23

benektorun pisze:fakty sa takie ale mnie do ograniczania pisania wlasnie naprowadzila justysia!!!!!!!!! :o bio mnie opieprzala ze niepotrzebne posty pisze!

Po pierwsze nie opieprzała, tylko zwróciła uwage :?
A po drugie nie chodzi tu już o zbędne posty, jak byś łaskawie zaczął czytać uważniej, to bym się ucieszyła :?

PS. Nie podoba mi się postawa Gosi.. Moim zdaniem jest dość egoistyczna..
marigell

Postautor: marigell » 09 kwie 2003, 14:42

Narcyzek pisze:Wiesz co Sara....jak już powiedziałam nie będę wypowiadać się na tematy które mnie nie interesują...i nie założe nowego tematu...bo nie czuję takiej potrzeby...
Niektóre osoby przestały tu zaglądać od jakiegoś czasu...a niektóre może nawet teraz przestaną...chociaż wcale nie musi tak być...
Nie zamierzam się kłócić,ani kontynuować dalej tego...swoje zdanie wyraźiłam i chyba było mi wolno, bo w końcu to jest forum,a ono właśnie do tego służy....chyba, że się mylę... :roll:

Ah...i podkreślenie wyraźnie mojej osoby nie było konieczne...

Gdyby podkreślenie Twojej osoby wg mnie nie było konieczne nie zrobiłabym tego.
I rónież nie mam zamiaru się kłócić, masz racje - forum jest po to aby wyrazić swoje zdanie co obie uczyniłyśmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 kwie 2003, 19:37

Justysia pisze:PS. Nie podoba mi się postawa Gosi.. Moim zdaniem jest dość egoistyczna...
No cóż Justysiu nie każdy jest idealny...
Mi też nie podoba się postawa niektórych osób,ale jednak tego nie komentuję :roll: Po prostu powstały tematy,które mnie nie interesują i wolę się nie wypowiadać na nie...Nie zamierzam sie z nikim kłócić ani nic z tych rzeczy....po prostu wyraziłam swoje zdanie....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 kwie 2003, 2:27

Narcyzek pisze:Po prostu powstały tematy,które mnie nie interesują i wolę się nie wypowiadać na nie...Nie zamierzam sie z nikim kłócić ani nic z tych rzeczy....po prostu wyraziłam swoje zdanie

A to, że coś Cię nie interesuje to od razu znaczy, że jest nudne? :?
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 10 kwie 2003, 3:05

Justysie teraz to jest wesoło:D:D
Martynka

Postautor: Martynka » 10 kwie 2003, 4:06

benektorun pisze:fakty sa takie ale mnie do ograniczania pisania wlasnie naprowadzila justysia!!!!!!!!! :o bio mnie opieprzala ze niepotrzebne posty pisze!

Szczerze? Nie chce być chamska, ale miała racje.... :lol: Chciałąm już to kiedyś napisać, ale sie powstrzymałam
Moniczka pisze:Justysie teraz to jest wesoło

Monia, hehe, dobre :P Zgadzam sie z Tobą :P hihi
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 kwie 2003, 21:16

Zgadzam sie z Sarą. A mogłabyś mi napisać jakie tematy według ciebie nie są nudne Narcyzku?... Chyba właśnie ciągłe pisanie tych samych rzeczy o łza jest nudne (wiem to forum łez, ale bez przesady)... Zresztą teraz oprócz koncertów i innych wyjazdów ( na które nie wszyscy jadą) nie dzieje sie nic wielkiego, więc o czym mamy pisac? Przynajmniej tematy które zaproponowała Sara są na czasie i o nich może się każdy wypowiedzieć....
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 10 kwie 2003, 21:42

chyba po to jest forum zeby pisac to co sie chce a nie miec do niegogo pretesji oto co pisze! nie wiem kto tu jest adminem ale sa raczej gorsze posty od mojich! ja nie chce miec z nikim klotnie ale zeby sie nie bac pisac niec bo kazdy sie teraz boi reakcji innych osob z forum!!! :?
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 kwie 2003, 2:39

benektorun pisze:nie wiem kto tu jest adminem ale sa raczej gorsze posty od mojich!

To tylko Twoje zdanie :P
bo kazdy sie teraz boi reakcji innych osob z forum!!! :?

Nie każdy :P Ja się nie boje :P
marigell

Postautor: marigell » 11 kwie 2003, 15:33

Syriel - ja nie zaproponowałam tematów :) tylko się w nich udzielałam (przynajmniej tych o których pisała Narcyzek) - to tak dla sprostowania :)

Benektorun - a Tobie proponuje sprawdzanie pisowni (Word posiada taką funkcje ;) ) to wtedy Twoje posty będą bardziej czytelne i zrozumiemy o co Ci chodzi bo w tej chwili w ogóle nie wiadomo co piszesz ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 kwie 2003, 21:18

Narcyzku to tym bardziej, że tych tematów Sara nie założyła to czemu akurat ją tak atakujesz? No dobra może ona staneła w ich obronie, ale chyba to niezadowolenie powinnaś kierować do tych co to założyli?

Co do Worda ;) to gadałyśmy Sara o tym na Moonlighcie i chyba nie powinnaś droga Saro robić benkowi aż takich wyrzutów, ja też przeręcam literki, bo piszę szybko, siedzę na modemie i nie mogę sobie pozwolić na sprawdzanie tego na wordzie ;)...
W ramach poprawy Benek może przecież poprawić takmte posty co porzekręcał literki, czy tam wyrazy... ;) 8)
marigell

Postautor: marigell » 11 kwie 2003, 21:37

Przecież ja mu wyrzutów nie robię tylko mówie jak było by prościej i łatwiej a Benek niech robi, co chce.

Co do Narcyzka to myśmy sobie już wszystko wyjaśniły (na PW bo w końcu od tego to jest ;) ) i obydwie uważamy ten temat za zamknięty :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 kwie 2003, 23:10

Widze że Justysia tym tematem ruszyła towarzystwo do pisania.
myśle że forum przechodzi lekki kryzys ale jest on przejściowy i minie.
teraz zbliża sie koniec roku więc nie każdy ma czas, ale może sie myle...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 kwie 2003, 2:43

ja nie chce miec z nikim klotni! po prostu ja pisze szybko i tego nie sprawdzam! sorry jak kogos tym urazilem!
dzieki ze ktos mnie broni na forum!
ja do justysi nie mam zadnych zastrzezen bo szanuje ja za to ze jest tutaj od poczatku i ja wlasnie chcialbym szczegolnie przeprosic wielkie sorry! :(

Wróć do „Różne czyli Inne”