[OT] Unia Europejska: Tak czy Nie??

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 11 cze 2003, 0:16

Jak jednak widać większość polaków jest mojego zdania i nareszcie nie musze sie martwić bo WESZLIŚMY DO UNII EUROPEJSKIEJ!!!
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 cze 2003, 3:17

ja mam tylko jedna nadzieje ze Polska niezgodzi sie na EURO ( wkoncu Anglia tez sie niezgodzila) bo wtedy ceny beda wyzesze.. zaokraglenia szmery bajery itp...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 cze 2003, 4:33

Trwają przygotowania do tego by Euro weszło w plsce w 2008 roku...
...ale i mie ten pomysł się nie podoba...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 cze 2003, 15:43

Ja nie chce w polsce zadnego Euro... :P ma byc złotówka i tyle... ;)
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 11 cze 2003, 20:24

Byliście kiedyś we Włoszech albo w Austri itp.? Jak widać Unia się przydała. Nie ma tam żadnych granic i nie trzeba stać w kilku godzinnych kolejkach. A jeśli chodzi o Euro to macie rację wszystko zdrożeje ali i też płace będą większe (kiedyś). Mnie w Euro się podoba to ze bez względu w jakim jestem kraju płace tymi samymi pieniędzmi i nie musze latać po kantorach. Euro ma wejść w 2008 roku a opcja "Żadnych granic" w 2010 roku. Mam nadzieję, że ten czas szubko zleci. Popatrzcie na zachód i bierzcie przykład. Powiedzmu taka portugali była na początku najbiedniejszym członkiem Unii i co teraz? Jest jednym z bogatszych. Popatrzcie na ludność innych krajów które z nami wejdą do Unii. Jak tam była frekwencja i jaka ilość głosów na TAK. Jednym słowem nie ma się co bać Unni, bo ona nam Pomoże!!!
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 cze 2003, 0:47

a nie wiesz, że dla Polaków przeważnie to co nowe to złe? albo przynajmniej trzeba się tego bać... :D
...przynajmniej na przykładzie moich rodzców mogę to powiedzieć w 100 %
jeszcze wiele lat minie zanim poznamy prawdziwy smak Unii...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 cze 2003, 4:30

mnie tam sie nie spieszy do Unii
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 sty 2004, 15:30

kasieńka15

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 14:53 Temat postu: Łzy- a Unia Europejska ( tylko sie nei smiejcie) :)

--------------------------------------------------------------------------------

Więc to moj pierwszy temt .........

Nie wiem czy Was zainspiruje, ale nurtowalo mnei to pytanie .
Wiem ze gdy wejdziemy do Unii Europejskiej to Łezki będą mogły sprzedawac więcej płyt, beda zapewne sławne na cała Europe ( i tak juz prawie są ). To pewnie bedzie Nas cieszyło, że kochany zespół jest taki znany i w ogole. Jednak boję się tego ponieważ martwię się, że wtedy tamci inni fani ( z innych krajow) zabiora nam idoli !!!
Jestem pewna że zespół onas nei zapomni, ale jednak boje sie ze wtedy wszystko bedzie inaczej niż dotychczas
Co o tym sadzicie ? Jakie jest wasze zdanie ?? Bardzo prosze aby kazdy kto chce sie wypowiedziec zrobił to Tylko mnei nei dreczcie to moj pierwszy temet

Powrót do góry

dokturek

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 15:08 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Widzę, że temat Unii Europejskiej wdziera się na forum:). Ja bym nie wiązał ewentualnej europejskiej kariery Łez z wejściem Polski do UE. To nie jest tak, że po rozszerzeniu się Unii świat zachodniego szołbiznesu stanie przed polskimi zespołami otworem. Oni, to znaczy ci na zachodzie Europy, nie bardzo chcą dopuszczać jakąś konkurencję z Europy Środkowej i Wschodniej. Ilu artystów z Polski tak na serio zrobiło karierę na Zachodzie? Górniak? Teraz może Myslovitz? Na palcach jednej ręki można policzyć tych, którym to się udało. Wątpię czy to się zmieni na lepsze po rozszerzeniu Unii. Dlatego ja bym się nie obawiał, ze Europa zabierze nam idoli. Chyba, że Łzy osiągną sukces na miarę Abby. Wtedy wszystko jest możliwe.

Powrót do góry

kasieńka15

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 15:40 Temat postu:

dzieki dokturek pocieszyles mnei troszke

ale prosze o wypowiedz jeszcze inne osoby z forum

Powrót do góry

linkaboska

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 15:50 Temat postu:

Jasnę, Łzy są świetne !!! Jak wejdziemy do UE, j. polski może stanie się bardziej popularny. Ludzie z całego świata zaczną słuchac Łez, powstaną nowe zagraniczne fancluby, sprzedarz płyt wzrośnie.

Poprostu

Powrót do góry

Kajo
Członkowie FFC

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 15:59 Temat postu:

dokturek napisał:
Ilu artystów z Polski tak na serio zrobiło karierę na Zachodzie? Górniak? Teraz może Myslovitz?

Zapomniales o Vader i I3
A co do łez...jezeli zespol nie podpisze kontraktu z wytwornia ktora zobowiaze sie do wydania plyty na obczyznie nie ma takiej mozliwosci, abysmy mogli sobie kupic ich plytke w Berlinie czy Paryzu
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 10 sty 2004, 12:25

ja jestem przeciw uni i tyle
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
linkaboska

Postautor: linkaboska » 10 sty 2004, 12:53

[A ja już nic nie rozumiem
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 17 sty 2004, 22:40

JA jestem na NIE i od dawna jestem. Wczesniej o unii duzo mówili, byla propaganda, na tak. A teraz o unii juz sie nie mówi, nic. Zobaczymy jak fajnie bedzie w Unii :) te standardy unijne i nowe ceny...
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 18 sty 2004, 1:50

Jasiek170 pisze: Powiedzmu taka portugali była na początku najbiedniejszym członkiem Unii i co teraz? Jest jednym z bogatszych. ]

mi tata powiedział, że z Portugalią to wcale nie jest tak, i ze wcale nie stała się jednym z najbogatszych państw, alez tą Portugalią to mogę się mylić, bo moze wcale nie o to państwo mu chodziło....
Zresztą, widzimy tylko to co w TV (przynajmniej wiekszosc) a czy warto wierzyc mediom?

A tak pozatym, to ja nie chcę zadnego Euro, chlip :cry: juz nie powiem do kolezanki "masz złociaka" :( :( hehe :twisted:

A wiecie jak ponoc Polskę niektore kraje pokazują? Słyszałam, ze we Włoszech był jakiś reportaż czy coś, i tam pokazali drewniane domki, na odludziach, i ludzi którzy jedli z drewnianych miseczek, lub tez plastikowych... :twisted:
O malo co to eskimosów z nas nie zrobili... :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 18 sty 2004, 13:14

iwonkax pisze: A tak pozatym, to ja nie chcę zadnego Euro, chlip :cry: juz nie powiem do kolezanki "masz złociaka" :( :( hehe :twisted:

do strefy euro wejdziemy w najlepszym razie za 5-7 lat do tego czasu zdążysz sie przestawić :wink:
A wiecie jak ponoc Polskę niektore kraje pokazują? Słyszałam, ze we Włoszech był jakiś reportaż czy coś, i tam pokazali drewniane domki, na odludziach, i ludzi którzy jedli z drewnianych miseczek, lub tez plastikowych... :twisted:
O malo co to eskimosów z nas nie zrobili... :twisted:

Propaganda zawsze była i zawsze będzie -jak świat światem :) nie istnieje coś takiego jak w pełni obiektywna relacja -człowiek jest uczuciowym zwierzęciem :) A tak to juz na tym świecie jest że zachód zawsze pokazuje biedotę wschodu a wschód -bogactwo zachowu -tego sie nie zmieni ;P

ps: a eskimosów teraz w wiadomościach prędzej zobaczysz z laptopem w internecie, bo to jest sensacja... eskimosów polujących na niedźwiedzie juz wszyscy chyba widzieli :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 sty 2004, 19:22

najgorsze sa te wszsytkie podwyzki podatkow... nie bylo o tym mowy gdy bylo referendum.... teraz nagle okazuje sie ze np. na bilety koncertowe jest wprowadzony podatek 7% albo 22%... ksiazki nastepne 7%... jest wiele wyliczanek... to ma bys przyszlosc....
tylko alkohol z tanieje... to wszystko jest bez sensu7... choc bedziemy chyba silniejsi od polakow zalezy jak to wykorzystaja.... :D
ale kto ma nami rzadzic miller... chyba nie!!! :twisted:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 sty 2004, 19:28

oto jak jest w UE najlepiej chyba zapytać Konrada i Anię...
ja tam nie mam nic przeciwko ani nie emocjonuję sie za bardzo z tego przyjecia... akurat będę rozpoczynała "dorosłe zycie" za rok, wtedy kiedy UE jakoś u nas się zadomowi...

Wróć do „Różne czyli Inne”