NAJGORSZA PIOSENKA ŁEZ!! GŁOSOWANI!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

Postautor: MeDuZa » 28 sty 2005, 19:05

Jak pierwszy raz słuchałam NCNJ to nie podobała mi się "Tańcz, zaprosili cię na bal", ale polubiłam :P.
Obrazek
Obrazek
don't copy
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 29 sty 2005, 12:00

mnie w Tancz zachwycily skrzypce w referenie, a jesli juz mowa o NCNJ to jakos do tej pory nie potrafie przetrawic Serce z kamienia
i do tej pory jest to jedyna pioseka z plytych, ktorej textu nie umiem :P
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 29 sty 2005, 15:05

Dla mnie Przebój i Anka są najmniej udanymi utworami
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 29 sty 2005, 23:06

Dla mnie przebój ma cos w sobie co mi sie podoba znaczy lubie go sluchac a Anka jest bombowa bawilam sie przy niej na sylwku.Jak dla mnie to najmiej mi sie widzi piosenka "Serce z kamienia" jakos jej nie rozumiem i nie moge jej przetrawic tak jak innych piosenek.... :wink:
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 30 sty 2005, 17:09

No już nie lubie nikogo nie jest aż taka zła...nie przesadzajmy....
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 30 sty 2005, 19:58

"Anka, ot tak" Uf... Tego tu już znieśc nie mogę :P
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 30 sty 2005, 21:20

:oops: :shock: "Anka ot tak" to poprostu pomyłka :lol: W simie to lubię "Tańcz..." ->Również mnie zachwyciły te skrzypce. Instrumenty smyczkowe są jak najbardziej na miejscu. A "Serce z kamienia" na początku uwielbiałam, potem mniej, a teraz nie rozumiem tej piosenki :lol: Heh, normalnie nie potrafię już jej słuchać... Nie wiem jak to możliwe, ale tak jest :!: :roll: No w sumie reszta ujdzie:D Oprócz "Jestem dilerem". Tak naprawdę nie wiem czemu mi się nie podoba :lol: .Jak mi w głowie leci ta piosenka, to nie normalnie, tylko przekręcone(tak mi się jakoś interpretacja zapamiętała) -"Bo ja jestem dilerem narkotyków, sprzedaję w mieście w szkole, przy ŚMIETNIKU" :lol: .

W ogóle, to różnie bywa... Raz uwielbiam "Jak cukierek"( :D ) a raz nie nawidzę .
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 30 sty 2005, 22:31

Nie no "Diler" to nie jest aż taka zła piosenka ja tam tylko nie rozumiem "Serca z kamienia" przeciez normalnie nie idzie z tej piosenki nic zrozumieć ostatnio słuchałam tej piosenki parę razy na okrągło próbowałam zrozumiec ją ale kurde nie wychodzi mi to może mi ktoś powiedzieć o czym tak wogóle jest ta piosenka bo ja już naprawde nie wiem dodam że ta piosenka była kiedyś moja ulubioną i sie dziwie bo nic z niej nie kapowałam a jednak ja lubiłam.... :roll:
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 31 sty 2005, 9:33

wercia666 pisze:-Serce z kamienia-o czym tak wogóle jest ta piosenka bo ja już naprawde nie wiem :roll:

Ja też nie wiem... Zawsze słychałam ją na jednym głośniku(tzn. jeden głośnik gdzieś koło ucha, a drugi gdzieś tam :lol: ). Teraz słycham raczej "normalnie".
A co do rozumienia: W tej piosence jest bardzo orginalne tempo. Dużo może pomóc "wyłapywanie" skrzypiec pomiędzy głosem Ani, z domieszką perkusji(a właściwie to jak próbuje się wychwycić perkusję to wszystko dobrze słychać). Nie piszę nic o gitarach bo dobrze słychać. :arrow: Zaczynam znowu rozumieć tą piosenkę, ale nie słowa, tylko dźwięki 8)
=...Jak to mówiła Pani od muzyki? Zrozumcie muzykę, nie słowa... Wsłuchajcie się w tempo... (oddychajcie głęboko :lol: ) =
Oto właśnie rozwiązałąm zagadkę "Serca z kamienia" :D
Jeśli nie pomoże, to zareklamuj poradę u producenta :lol:
...a drugą poradę dostaniesz GRATIS! :shock: :D :wink:
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 13:42

Tak zrozum muzyke ale slowa tez trzeba by zrozumiec przynajmniej taka jest moja opcja :wink:
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 31 sty 2005, 14:08

Hm... Na NCNJ? Chyba Anka... W sumie to resztę bardzo lubię... I Julia... Ogólnie to denerwują mnie te wesołe piosenki ;P
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 31 sty 2005, 14:24

Iwona Bielawa pisze:Hm... Na NCNJ? Chyba Anka... W sumie to resztę bardzo lubię... I Julia... Ogólnie to denerwują mnie te wesołe piosenki ;P

Ja kocham smutne piosenki łezek no ale weselszych tez czasem lubie posluchac a pioseneczka "Julia tak na imie mam" bardzo fajniutka jest według mnie a "Anka ot tak" tez jest superowa z weselszych to ja chyba jednak zostane przy opcji że "Narcyza" już nie z abardzo lubie bo mi sie przesluchał... 8)
Awatar użytkownika
Damian

Postautor: Damian » 25 lut 2005, 22:51

Wedlug mnie najgorsze kawałki Łez to Narcyz, Nie wiem i nie wiem i Przebój:P Jakieś takie za bardzo wesołe i popowe:P
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 25 lut 2005, 23:53

Kocham to nic dziś nie znaczy ... i Diler
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 lut 2005, 0:09

a moim zdaniem ten temat jest głupi i tyle.

Wróć do „Łzy”