NAJGORSZA PIOSENKA ŁEZ!! GŁOSOWANI!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 26 lut 2005, 3:52

Moim zdaniem "Serce z kamienia" każdy może interpretować indywidualnie- jak każdą piosenkę zresztą. Chyba Ameryki nie odkryję jeśli powiem że ta piosenka jest o miłości. Wydaję mi się jednak, że ona mówi o kimś kto kocha ale nie potrafi się w tej miłości znaleźć: "Pożądam i błądzę w ogrodzie miłości" poza tym jest też trochę egoistyczny choć pragnie drugiej osoby to tylko na chwilę bo zaraz potem czuje się samotny. Potrafi okropnie zranić i zdaje sobie z tego sprawę ale nic nie robi bo taki już jest. Nawet obok bliskiej osoby czuje się samotny bo tej samotności potrzebuje. I nawet jeśli przez to zostanie sam to pogodzi się z tym bo natury nie pokona.

Ot moja interpretacja. I muszę się przyznać że wcale nie uważam tej miłości za złą ale akceptacja czegoś takiego wymaga poświęceń.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 26 lut 2005, 10:19

Dla mnie chyba najgorszymi piosenkami sa " Anka" i " Julia" ale " Anka" podwójnie za ten łookropny teledysk :lol: Niewiem czemu niemoza lubić " Ja nielubie nikogo" ta piosenka jest jedna z moich ulubionych :twisted: . Co do " Serce z kamienia" to ja tą piosenke rozumiem i znam tekst. Nauczyłem sie go w pierwszy dzień po zakupie płytki NNJ :lol: . Mi sie ona podoba na poczatku była to moja ulubiona piosenka ale słuchajac starszych płyt ŁEZ doszedłem do wniosku ze ja tylko " lubie" i nic wiecej....
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 lut 2005, 19:38

Najgorsze piosenki to Narcyz, Przebój, Nie wiem i nie wiem, Anka, ot tak :) Jakies takie za wesołe.....
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 26 lut 2005, 23:17

Nemo pisze:Najgorsze piosenki to Narcyz, Przebój, Nie wiem i nie wiem, Anka, ot tak :) Jakies takie za wesołe.....

A mi się BARDZO podoba Nie wiem i nie wiem :))) Ale tak bardzo bardzo. Wiem, że dla nie których ta piosenka może wydawać się beznadziejna, ale poprostu jak sobie leżę na łóżku i nic nie robię... To jest idealna, pozatym ile można słuchać jakiś mrocznych piosenek... albo trans(jak słucham Bez sensu nie ważne to normalnie FAZA) :lol: ;D
...I w ogóle to podoba mi się "Kocham..." ...sama niew iem dlaczego podobają mi się te piosenki... nawet nie które piosenki Celine Dion mi się podobają 8)
Wiem, że w temacie jest głosowanie na najgorszą piosenkę Łez, ale poprostu musiałąm to napisać :lol: :D :P
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 27 lut 2005, 9:36

Nemo pisze:Najgorsze piosenki to Narcyz, Przebój, Nie wiem i nie wiem, Anka, ot tak :) Jakies takie za wesołe.....

A ja wrecz przeciwnie-bardzo lubie te piosenki,niewiem nawet jak,ale one trafaija we mnie.A najgorsza piosenka wedlug mnie to "Serce z kamienia" 8)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 27 lut 2005, 10:26

Wercia 666 napisała:
A ja wrecz przeciwnie-bardzo lubie te piosenki,niewiem nawet jak,ale one trafaija we mnie.A najgorsza piosenka wedlug mnie to "Serce z kamienia"

"Serce z kamienia" to bardzo fajny kawałek, ta rozpacz i bezradność w głosie Ani jest nieasamowita :P A poza tym piękny text, który można interpretować na wiele sposobów :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 28 lut 2005, 9:25

Popieram, Serce z kamienia jest świetne pod względem tekstu, muzyki, jak i wykonania... nie wyobrażam sobie jakby ktoś inny miał by ją śpiewać :P
Gdyby na jakiś imprezach Łezki wybrały np. Serce z kamienia i tą resztę co zwykle ( :lol: ) np. Oczy, Trochę wspomnień... może więcej osób zainteresowałyby się ich twórczością 8)

___---informacja---___

Zbaczamy z tematu :wink: :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 lut 2005, 16:01

"Serce z kamienia" (nie licząc "Narcyza") to piosenka zaśpiewana przez Anię, która śpiewa w rodzaju męskim ;)
Taka mała ciekawostka 8)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 02 mar 2005, 14:00

Zauważyłam to i przyznam szczerze, że trochę dziwnie to brzmi jak kobieta śpiewa w rodzaju męskim :P Mimo to nie wyobrażam sobie, gdyby miała być w r. żeńskim :D ...

Wróć do „Łzy”