NAJGORSZA PIOSENKA ŁEZ!! GŁOSOWANI!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 11 kwie 2003, 21:37

moon pisze:
wd5 pisze:jak zobaczyłem ten temat chciało mi sie smiać (chyba wiecie dlaczego).

Uciekając przed m. , ponieważ jest to jedyna piosenka, ktorej nie rozumiem :)

Dla mnie najlepsze są własnie piosenki, które na początku są tajemnicze, czasem nie wiadomo co zespół chciał przez nie przekazać... lubię rozmyślać nad piosenką !!!! A właśnie ta taka dla mnie jest - poza tym jest bardzo wyruzniającą się na płycie SŁÓŃce piosenką i UWIELBIAM JĄ !!!!

PS. Każdy ma swoje zdanie :)

Po pierwsze, nie powiedziałem ze mi sie nie podoba. Kazda dla mnie jest najlepsza, ale jak juz mam jakąs wybrac to wlasnię ją. A po drugie nie wszystko co uwielbiają fani musze uwielbiac ja. A piosenki typu Przeboj Osiem Serc i Kocham rowniez są naj bo mają swoje przeslanie i swój urok, kotrego wy chyba nie dostrzegacie
Izma wróciła
Martynka

Postautor: Martynka » 11 kwie 2003, 22:06

Ja bym też inaczej nazwała ten temat.... Ale jeśli już mam wybierać.... To zlotą maline ;) (Syriel :lol: ) bez wątpienia przyznaje piosence "Jestem dilerem" :lol: hehe
A co do piosenki "Uciekajac przed M." .... Nie wiem jak można nazwać tą piosenke najgorszą.... Jest to (według mnie:P) NAJLEPSZA piosenka ze SŁOŃCA (pozdrawiam Sare i Moona z którymi sie zgadzam ;) hihi)
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 kwie 2003, 22:59

zdecydowanie negatywne wrażenie wywarła na mnie piosenka z płyty nr 3 "JJJ". Tytuł tej piosenki: "Kocham to nic dziś nie znaczy". :((
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 11 kwie 2003, 22:59

MARTYNKA pisze:A co do piosenki "Uciekajac przed M." .... Nie wiem jak można nazwać tą piosenke najgorszą.... Jest to (według mnie:P) NAJLEPSZA piosenka ze SŁOŃCA (pozdrawiam Sare i Moona z którymi sie zgadzam ;) hihi)
BUZIAKI KOCIAKI

dziękiuję :)
...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 11 kwie 2003, 23:11

A nie uwazacie ,ze ten temat w jakis sposob nawet najmniejszy moze jakos urazic zespol? Na poczatku jak przeczytalam ten temat bardzo sie wkurzylam :evil: No ale jak zobaczylam ,ze glosujecie i nikt tego jeszcze nie skrytkowal to tez sie przylacze ,ale nie uwazam ze to najgorsza piosenka tylko nie przepadam za nia "Osiem serc"...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 12 kwie 2003, 1:38

Najpierw miałam także wrażenie,że ten temat może ''urazić'' zespuł.....No ale chyba się skuszę
Cytat:
Martynka_Pajonczek Wysłany: Fri Apr 11, 2003 17:11 Temat postu:

A nie uwazacie ,ze ten temat w jakis sposob nawet najmniejszy moze jakos urazic zespol? Na poczatku jak przeczytalam ten temat bardzo sie wkurzylam No ale jak zobaczylam ,ze glosujecie i nikt tego jeszcze nie skrytkowal to tez sie przylacze ,ale nie uwazam ze to najgorsza piosenka tylko nie przepadam za nia "Osiem serc"...
Najmniej lubie ''Jestem dilerem''.......Niewidać tego po mnie a także niesłychać,ale jednak lubię ją najmniej......Może dziwne ale lubie ją słuchać :wink: Bo przy tym dobrze mi się tańczy :wink: :wink:

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 kwie 2003, 2:38

przepraszam jezeli kogos urazilem tym tematem naprawde nie chcialem!
podoba mi sie ze tak duzo osob zaglosowalo nie bedziemy tego nazywali najgorsza piosenka tylko najmniej lubiana! jeszcze raz sorry! :D
25 kwietnia podlicze glosyi zibaczymy jaka piosenka wygrala plebistyt! :o
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 kwie 2003, 3:25

Moje typy to: Narcyz, Kocham to nic dzis nie znaczy,Przeboj,Jestem dilerem no i to chyba wszystko.Nie mam takiej najbardziej na nie.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 kwie 2003, 3:44

Martynka_Pajonczek pisze:A nie uwazacie ,ze ten temat w jakis sposob nawet najmniejszy moze jakos urazic zespol?

Nie uważam, ze może urazić... To chyba oczywiste, ze każdy zedpół ma w swoim dorobku lepsze i gorsze piosenki... I chyab Łzy też sobie z tego sprawy zdają... a zresztą... co my to tylko po to żeby słodzić jesteśmy ?? :twisted: :wink: jakaś sensowna krytyka musi być...
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 12 kwie 2003, 15:50

Ja najmniej lubię chyba Bonus ze Słońca i Kocham to nic dziś nie znaczy
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 kwie 2003, 16:56

Nameless pisze: O, ten temat bardziej podoba mi się od tego o najlepszej piosence... ;) Moim typem jest PRZEBÓJ, bo ma nieskładny, niekosekwentny tekst, a muzyka jest odrażająca. Oby mniej takich piosenek...

A mi się "Przebój" bardzo, ale to bardzo podoba:) Tylko tytuł był chybiony jak na mój gust, ale tekst super, muzyczka na przeciętnie dobrym poziomie wyznaczonym niegdyś przez Madness, a w Polsce Big Cyc i Czarno-Czarnych;) Łzy nie odbiegają tu muzycznie, a na koncertach wykonują rewelacyjnie:) No i tekst wyraźnie lepszy niż "Chcę oglądac twoje noooogi nogi nogi" :wink:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 kwie 2003, 17:15

A najgorszą piosenką Łez jest jak dla mnie "Zabij się".
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 13 kwie 2003, 1:06

hmm... Kocham to nic dziś nie znaczy
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 kwie 2003, 1:40

hmmm... nie sądzę, że ten temat może urazić zespół, bo w końcu nie wszystkie piosenki są równie dobre...
ja bym głosowała za "Agnieszką" (pierwsza piosenka Łez którą usłyszałam i mi się już znudziła), "Diler" (ale tylko troszkę mi się nie podoba).
To chyba wszystko...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 13 kwie 2003, 16:06

Dla mnie najgorszymi piosenkami Łez są: Narcyz, Agnieszka oraz Przebój (pewnie dlatego, że już mi się znudziły, bo za dużo ich słuchałam)
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Łzy”