Za dużo tego wszystkiego....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 kwie 2003, 17:36

Mam nadzieję, że SPECIALNIE tak powiedział, żebyśmy się troszkę pobuntowali, i że to nieprawda !!!!!!!!!!! Bo jesli TAK to już sam nie wiem... co mysleć ... KLAPA !!!!!!! :twisted: :evil: :evil:
...
Martynka

Postautor: Martynka » 15 kwie 2003, 18:08

Jeny, no, z tym " co tydzień " to taka przenośnia :lol: No ale patrzcie.... "Muzykogranie"... "Przeboje jedynki"... "GWIAZDY kontra GWIAZDY"... Ma być ta familiada..... No to chyba jest jednak ODROBINKE za dużo... A co do Adama.... Już mnie Monia wyprzedziła.... I zgadzam sie tu z Syriel... Łzy mają (jeszcze) swój styl.... Jakiś tam własny.... I niech tak zostanie... Bardzo Was o to prosimy,..
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 15 kwie 2003, 19:20

Ja myślę że Martyna pisze tak dlatego że Ona ma to szczęście widzieć ostatnio zespół na żywo....ja osobiście uwazam że dalej ich mało jak na promocję .....w porównaniu np. z Blue Cafe :? ...którzy niedługo dosłownie jak jeszcze kilka miesięcy temu wejdą nam do lodowek :P ...

Co do zmiany wizerunku.....to ja może trokszę to sprecyzuję....
Po pierwsze co do pierścionków to Adam zaczął być ich fanem...co mnie się osobiście kompletnie NIE PODOBA...
Po drugie co do zmiany wizerunku reszty chłopców...to narazie się obejdzie bez zmian...
Po trzecie...co do malowania się ...to narazie pomysł kogoś bliskiego Adamowi...choć mam wrażenie że Durczakowi to jest na rękę......co mnie znowu wydaje się ŻAŁOSNE......nie omieszkałam mu tego oczywiście powiedzieć :evil:
Po czwarte co jest chyba najsmutniejsze......rzeczywiście image zespołu może trochę ulec zmianie.....co powoli można zauważać.....choćby na koncertach.....nawet zachowanie Ani czy ten post tu sprawia wrażenie...ROBIENIA CZEGOŚ NA SIŁĘ......ja może znowu "szukam dziury w całym"....ale mam dziwne przeczucie że Ona się lepiej czuła w tej tajemniczości....w tym dystansie......niż w tej otwartości.......nie wspomnę nawet o ciuszku w którym wystąpi w PREMIERACH OPOLSKICH.....choć może do "Oczu..."nic innego nie pasuje.... :?

Na sam koniec dodam.....że ostatnio intensywnie myślę o tych zmianach...NIBY NA LEPSZE.....i mam dziwne przeczucie że powoli ich tracimy.....ale może to tylko moje złe samopoczucie które mi doskwiera od kilku dni.... :?
Sylwia
marigell

Postautor: marigell » 15 kwie 2003, 20:46

Wiem, ze to może głupio zabrzmi ale mam podobne odczucia co Sylwia. Już w tym temacie o uśmiechu miałam to napisać ale się powstrzymałam. Ania zamiast się uśmiechać powinna cos poczytac tutaj i pogadać z nami :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 15 kwie 2003, 21:10

My nie jesteśmy od gadania, tylko od bicia braw i wykrzykiwania " kochamy Cię Aniu " ... nie wymagajmy zbyt wiele :lol: Cieszcie się z uśmiechów - następny post za pół roku ... Fani - cierpliwości ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 15 kwie 2003, 21:15

Oby za pół roku.

Ciekawa też jestem nowego imidżu (prosze mnie nie poprawiać :D ) zespołu, jakoś trudno mi sobie chłopców w makijarzu wyobrazić ... i ciekawe co będzie potem...
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 15 kwie 2003, 21:20

sara pisze:Oby za pół roku.

Ciekawa też jestem nowego imidżu (prosze mnie nie poprawiać :D ) zespołu, jakoś trudno mi sobie chłopców w makijarzu wyobrazić ... i ciekawe co będzie potem...

aż strach pomyśleć............ może jakieś układy choreograficzne...? :P
Są łzy, które jak ogień palą...
marigell

Postautor: marigell » 15 kwie 2003, 21:22

Tak.
Dorota, wtedy będzie świetna okazja do zrealizowania naszego teledysku :twisted: :mrgreen: albo może jeszcze jakąś grupe taneczną zatrudnić?
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 15 kwie 2003, 21:22

Jak dla mnie to zmiana imidżu zespołu ŁZY mogłaby w zupełności ograniczyć się do tajemniczego zniknięcia wszechobecnego paska Anny Wyszkoni - i tyle ... :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 kwie 2003, 22:39

Jak to wszystko czytam to mi się strasznie smutno robi... :cry:
Też czyję, że ICH tracimy... Nie potrafię pojąć jednej rzeczy - DLACZEGO???? PO TO BY ZYSKAĆ WIĘCEJ FANÓW??? BO MYŚLĄ, ŻE COKOLWIEK NIE ZROBIĄ NA ZAWSZE Z NIMI POZOSTANIEMY???

Rozumię małe zmiany... jak Adam chce to niech sobie nosi pierścionki !!! Ale bez przesady żaby robili się na jakiś inny zespół - przecież podkreślają, że są sobą. Skoro Ania jest tajemnicza i zamknięta NIECH TAKA BEDZIE JA ZA TO JĄ KOCHAM .... nie wiem już co pisać naprawdę - czuję BUNT!!!

SYLWIA JAKI BĘDZIE STRÓJ ANI NA OPOLE???
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 kwie 2003, 22:41

Dodam jeszcze, że jak stracę ŁEZKI to nie wiem co się stanie z moim ŻYCIEM !!!! Z FORUM.... wolę nie myśleć........
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 kwie 2003, 23:12

No to pięknie... wczoraj w pokoju siedziałam i patrzyłam na plakatach z koncertu (odwołanego) Łez w Jeleniej Górze... pomyślałam sobie, że robi się jakiś dystans pomiędzy fanami a Łzami...
nigdy czegośtakie nie odczuwałam wobec nich, to mnie zachwyciło w nich! bo między innymi idolami i fanami jest jakąs granica niewidoczna, przez co dla fana jest idol nie osiągalny... pomiędzy Łzami a nami nie było tej granicy, teraz powoli wzrasta :(
NIech ktoś to zatrzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! błagam..... ;(

Co do stroju, to jaki to będzie strój?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 15 kwie 2003, 23:14

moon pisze:
SYLWIA JAKI BĘDZIE STRÓJ ANI NA OPOLE???

Według mnie śmieszny :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 15 kwie 2003, 23:22

MOŻE MY TO ZABARDZO WYOLBRZYMIAMY... MOŻE KIEDY ADAM TO PRZECZYTA BĘDZIE SIĘ SMIAĆ Z NASZYCH WYPOWIEDZI.... smutek... nadzieja.... oczekiwanie...
...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 15 kwie 2003, 23:45

Lubimy Łezki za ich indywidualne podejście do muzyki, nutkę tajemniczości, za niepowtarzalny styl, brak granicy pomiędzy nimi i fanami.....Jeśli miałoby tak się stać, że "zdryfują" ku komercji pokroju ICH3, ku pustej popularnści..., będzie oznaczało, że nie byli warci swych fanów, swych prawdziwych fanów.... Wierzę że tak się nie stanie, bo chyba nie tylko mnie będzie bardzo smutno ??.... :cry: :cry: :cry:
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...

Wróć do „Łzy”