Za dużo tego wszystkiego....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 kwie 2003, 16:58

Sylwia pisze:A CO DO STROJU ANI.....to powiem tylko tyle narazie.....będą szpilki :wink:

SYLWIA - zdradź cos więcej... choc domyslam się że bedzie to jakaś suknia lub sukienka :) Wydaje mi się, że choc to nie w stylu Ani to, ze pasuje do tej piosenki.....

Mam nadzieje, że w czarnym kolorze......
...
Martynka

Postautor: Martynka » 17 kwie 2003, 17:14

Widze, że koleżanka Mandragora wraca jak zawsze z pretensjamiObrazek ObrazekObrazekBuziaki kociakiObrazek
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 kwie 2003, 18:17

Sylwia ma rację...przeinaczacie fakty i wyolbrzymiacie sprawę :) jak narazie to w moich oczach głupio wypadł tylko Adrian w kostiumie-pidżamie ;D a do pierścionków Adama nic nie mam -fajne są :P (cokolwiek byś Sylwio o nich nie mówiła ;)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 17 kwie 2003, 19:28

Dobra... macie racje... lepiej nie wyolbrzymaić tego wszystkiego... Choć mała profilaktyka nie powinna zaszkodzić... ehhh pożyjemy zobaczymy...
Awatar użytkownika
bobek

Postautor: bobek » 17 kwie 2003, 20:47

a jednak daja dupy i to coraz bardziej...co za kure... zachowanie!
Martynka

Postautor: Martynka » 17 kwie 2003, 21:51

Bobek, wiesz, gdzie Oni to wszystko kupują? :D Te pierścionki? :D W sklepie pod bobkiem ;) buehehe.... Nie no... Rozwalasz mnie :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 18 kwie 2003, 0:55

A MNIE SIĘ BARDZO PODOBA POMYSŁ W SYGNETAMI...WSPANIAŁY....NIE WIEM JAKIE WY MACIE ZDANIE....ALE MNIE TO ODPOWIADA :D CO DO MALOWANIA TO....OWSZEM NASZA KOFANA ANIA MOŻE NAWET NA CZARNO ;) ALE CHŁOPAKI...NO HM...LEPIEJ NIE...
Awatar użytkownika
mandragora

Postautor: mandragora » 18 kwie 2003, 3:29

MARTYNKA pisze:Widze, że koleżanka Mandragora wraca jak zawsze z pretensjamiObrazek ObrazekObrazekBuziaki kociakiObrazek

jak sie nie podoba to nie czytaj całe g*** mnie obchodzi co myślisz o moich wypowiedziach,....nie zaczynaj
,,Choć wszyscy zapłacza to NIC sie nie zmnieni...''
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 18 kwie 2003, 17:58

A wiec czas na mnie :P wiem ,ze dawno nie pisalam ,ja osobiscie uwazam ,ze Łezki nie sa jakos "promowane" nie sa tak czesto w telewizji ,ale pewnie Im to duzo pomaga , a co do pierscionkowania ,i malowanie (do ktorego mam nadzieje nie dojdzie maxymalnie) ,ale jesli by doszlo to boje sie ,ze antyfani Łez ,czy inni ludzie wezma to jako podrubke Wisniewskiego ,ze nie potrafia nic zrobic sami tylko upodabniajas sie do nich tego sie boje ,ale mam nadzieje ,ze do tego nie dojdzie.... :roll:

mandragora spokojnie :evil: ,wes to nie targ zeby tak sie wydzierac Martynka tylko Ci spokojnie zwrocila uwage.....Boze.....
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 kwie 2003, 23:57

No coś Ty Pajonczku :wink: Jeszcze się nie przyzwyczailiście ? :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 19 kwie 2003, 0:17

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że zmiany (nie tak jak sami wyolbrzymiamy) nie będą złe... ale dobre :) .... Jestem dobrej mysli.... WY TEZ BĄDŹCIE!!!!!!! Bo np to, że Ania wystapi w szpilkach w Opolu wcale nie jest złe moim zdaniem - poza tym Ania już była chyba kkiedyś w szpolach na niejednej sesji zdjęciowej !!!!
...
Martynka

Postautor: Martynka » 19 kwie 2003, 3:15

mandragora pisze:
jak sie nie podoba to nie czytaj całe g*** mnie obchodzi co myślisz o moich wypowiedziach,....nie zaczynaj

Nie... :P Mi sie bardzo podoba :D Ja Cie bardzo lubie :D Seryjnie :D A mnie np. bardzo obchodzi co Ty myślisz o moich wypowiedziach... I ja na prawde nie zaczynam :P

Pajonczek pisze:mandragora spokojnie ,wes to nie targ zeby tak sie wydzierac Martynka tylko Ci spokojnie zwrocila uwage.....Boze.....

Matrynko, Kochana, mówiłam Ci, że te forum, to nie jest łatwa sprawa :D hihi
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 19 kwie 2003, 18:09

Pajonczek pisze:mandragora spokojnie ,wes to nie targ zeby tak sie wydzierac Martynka tylko Ci spokojnie zwrocila uwage.....Boze.....

Matrynko, Kochana, mówiłam Ci, że te forum, to nie jest łatwa sprawa :D hihi[/quote]
Zgadzam się z tobą MARTYNKO....Forum niejest łatwa sprawą,najlepij zabazieczyc się przed wejściem :wink:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 kwie 2003, 20:46

Postaram sie wrócić do tematu dyskusji... Moon może maż rację... może nie wyjdzie im to na złe... tylko dlaczego jak jestem u ciebie (lub na odwrót) to gadamy o tym i śmiejemy sie wyobrażając sobie Konkola w stylu a'la Wiśniewski.... ?? ;)

Co do Opola... to Jeśli Ania wystąpi w jakiejś sukni... to mi sie to będzie podobać... coś mi tu pachnie moim koffanym gotykiem :))) mniam... (wiem uparłam sie) :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 kwie 2003, 2:09

Ciekawe jak tam sprawy teledysku.... pewnie jest już gotowy :)
...

Wróć do „Łzy”