uśmiech

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 sty 2004, 4:06

Uśmiech jest ważną częścią naszego życia,bez niego byłoby jakoś szaro i smutno,byłoby po prostu.......................nudno.Dlatego śmiejcie się ile dacie rade i nie smućcie się nigdy,smutek nie ma sensu.Walcząc ze smutkiem po prostu się uśmiechajcie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 29 sty 2004, 13:49

ciacho pisze:Uśmiech jest ważną częścią naszego życia,bez niego byłoby jakoś szaro i smutno,byłoby po prostu.......................nudno.Dlatego śmiejcie się ile dacie rade i nie smućcie się nigdy,smutek nie ma sensu.Walcząc ze smutkiem po prostu się uśmiechajcie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ty to masz siłę, zawsze się śmiejesz, qrde chyba muszę pobrac jakieś głębsze nauki od Ciebie, aby sie śmiać jeszcze bardziej... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 sty 2004, 14:22

Ja przesłyłam uśmiech Ani :D :D :D (Wyszkoni jakby ktoś nie wiedział :P ) w podziękowaniu za wczroajszy wieczór :D :D :D
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 29 sty 2004, 17:37

TO ja też się do wszystkich uśmiecham. Bez powodu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no i to na tyle
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 29 sty 2004, 21:31

Aja pisze:TO ja też się do wszystkich uśmiecham. Bez powodu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no i to na tyle

a to ja moj nastruj na godzna 21 dani dziszego :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
łzawa
Kontaktowanie:

Postautor: łzawa » 29 sty 2004, 21:40

to skoro tu sie opwinno uśmiechac... to smiac pewnie też.. chyba ze znowu źle myśle i objawia sie w tym stwierdzeniu cała moja tempota (ale to juz problem nei mój tyklo Tomasa:P) ale:
buahhahahahhahahahhahahahhahahahaahhahahahahahahahhahaha
buahahhahahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahaha
buahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahah

eh..... przerpsaszam jesoos :P ale w koncu miałam isę smiać

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
no i usmieskzoi dla wszystkich ;*********************************
my prosta dzieci błukajem pa śviecie
sonca nam śviecić a ŭ hałavie viecier
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 29 sty 2004, 22:02

Łzawa ja wiem jedno dawno a to damno nie było usmiech na mpj twarzy
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 29 sty 2004, 22:56

ja przesyłam usmiech wszystkim, którym w jednej chwili zawaliło sie cos, na co czekali baaaardzo długo.. którym, tak jak mi, w jednej chwili całe szczescie pekło jak banka mydlana..

:D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 29 sty 2004, 22:59

Przesyłam mnóstwo uśmiechów i buziaków dla przewspaniałej osoby na świecie i jednocześnie zasiadającej na tym forum... Dzięki (sam wiesz za co i nie tylko...). Trzymaj się cieplutko :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: sylwia;-)
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 30 sty 2004, 13:17

A ja wsyłem usmieche podzekowanie dla dziewczny wiedz oco chodzi
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 sty 2004, 18:41

ja przesyłam usmiechy wszystkim którzy zostali uwolnieni od szkoły :D :D :D :D :D :D , i ogromne usmiechy tym ktorzy musza jeszce sie z nia meczyć :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sczegolne usmieszki Adasiowi(wracaj do zdrowka) :D :D ,Ani :D :D i reszczcie zespołu :D :D :D :D Kocham Was:**************8 :D :D :D :D

łzawa tez sie posmieje troszke;-)
hahahahahahahahahahahaha
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D :D :lol: :lol: :D :D
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 30 sty 2004, 18:56

kasieńka pisze:ja przesyłam usmiechy wszystkim którzy zostali uwolnieni od szkoły :D :D :D :D :D :D , i ogromne usmiechy tym ktorzy musza jeszce sie z nia meczyć :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sczegolne usmieszki Adasiowi(wracaj do zdrowka) :D :D ,Ani :D :D i reszczcie zespołu :D :D :D :D Kocham Was:**************8 :D :D :D :D

łzawa tez sie posmieje troszke;-)
hahahahahahahahahahahaha
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D :D :lol: :lol: :D :D

smiecha to ponoc zdrowie
ale trze miec powdiu du umiechu
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 30 sty 2004, 20:04

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Chciałąm pobić rekord. Łzawa nie może być lepsza.
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
łzawa
Kontaktowanie:

Postautor: łzawa » 30 sty 2004, 20:43

"łzawa tez sie posmieje troszke;-)
hahahahahahahahahahahaha
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D :D :lol: :lol: :D :D"

dzieki siostro, w końcu ktos kto smieje sie razem ze mna :D
buahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahha
:D
my prosta dzieci błukajem pa śviecie
sonca nam śviecić a ŭ hałavie viecier
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Postautor: DawcioTarcio » 30 sty 2004, 21:15

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Zdrówka i humory życzę Ci Aniu i całemu zespołowi!!!

Wróć do „Różne czyli Inne”