uśmiech

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 26 mar 2004, 15:04

velma kelly pisze:
luki pisze:
velma kelly pisze:Pati uśmiech dla Ciebie :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D

a jesli ktoś sie do Ciebie nie usmiecha, to Ty sie usmiechnij do niego... napewno odwzajemni :D

umiecha dal was dwuch :D :D :D :D :D

dzieki luki i vice versa :D :D :D :D :D :D :D :D :D

i nawzejiem
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 26 mar 2004, 22:52

A do cholery jest tu jakiś powód do śmiechu :evil: ?? No moze poza tym, ze w końcu weekend :? ... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 26 mar 2004, 23:32

Sylwia;-) pisze:A do cholery jest tu jakiś powód do śmiechu :evil: ?? No moze poza tym, ze w końcu weekend :? ... sylwia;-)

No coś ty taka zła?? Wrzuć na luz (a od kiedy ja jestem luzakiem;P) Powinniśmy się cieszyć z życia :D I z pięknej przyrody jaką obdarował nas Bóg :) Trzeba spojrzeć na świat z lepszej strony i uśmiechnąć się do niego :D :D :D

PS. Łikend rulezzzz
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 26 mar 2004, 23:58

Ja zła?? Niee, tylko przemęczona. Nie mam nawet siły aby się uśmiechnąć, ale spróbuję... :) i jak wyszło?? Większego uśmiechu nie mogę zrobić :wink:... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 27 mar 2004, 0:04

Zobaczysz... jak już wypoczniesz odprężysz się i zobaczysz że sam ci na twarz skoczy uśmiech że wreszcie już ŁIKEND!!! :D :D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 27 mar 2004, 0:19

O czym Ty dziewczę mowisz?? Ja nawet nie poczuję, ze w ogóle dwa dni wolne były. Podejrzewam, ze w ciągu świąt nawet nie wypocznę. JA CHCĘ WAKACJE i jakiś wyjazd !!! :roll: sylwia;-)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2004, 9:10

Do mnie też się nikt nieuśmichnie;((((((((((((((((((((
marigell

Postautor: marigell » 27 mar 2004, 10:20

Moniczka pisze:Do mnie też się nikt nieuśmichnie;((((((((((((((((((((

Moniczka, specjalnie dla Ciebie :D :D :D :D :D :D
Obrazek
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 27 mar 2004, 11:24

Dziękuje i nawzajem :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 27 mar 2004, 11:44

Moniczka pisze:Do mnie też się nikt nieuśmichnie;((((((((((((((((((((

To i ja sie do Ciebie Monisiu uśmiecham :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A do mnie tez sie ktoś uśmiechnie? :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 27 mar 2004, 11:50

Morleko kochana masz odemnie uśmiech :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 27 mar 2004, 23:40

Wow ile usmiechniętych buziek... :D sylwia;-)
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 02 kwie 2004, 20:25

:( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :::( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ::::( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ::( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
do dlaWASW DZIEWCZNY
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Yunka

Postautor: Yunka » 02 kwie 2004, 22:44

Tak chciałam się przywitać na początek i wybrałam akurat do przywitania ten temat bo się w nim dużo uśmiechacie, więc nawet jak napisze coś nie tak to może nie będziecie źli :P

No a jak się tak uśmiechamy to fajnie: :) :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :)

Witam wszystkich pozdrowienia :)
A jednak są łzy szczęścia, które spływają z oczu mych
I gładzą cicho moją twarz kiedy w ramionach jestem twych.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 kwie 2004, 23:33

Yunka witamy na forum ŁEZ... :D

Od razu u mnie dobre nastawienie takie coś wzbudza, że ktoś potrafi jednak najpierw przeglądnać stare tematy, a nie od razu zakładać nowy, niepotrzebny...

Wróć do „Różne czyli Inne”