uśmiech

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asia

Postautor: Asia » 05 sie 2004, 14:28

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Uśmiechy dla wszystkich którzy jadą na obóz od 17 - 30 do Krzyni!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 16 sie 2004, 0:35

przesyłam wieeeelki uśmiech mojej Smerfolinie Ewuni (Samotnej), bo Jej smutno..... a Drwalki się smucić nie mogą, bo z uśmiechem muszą oczekiwać na list z Claymoore! ;D :D :D :D :D :D ;*****
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 16 sie 2004, 0:38

Vampirzyca pisze:przesyłam wieeeelki uśmiech mojej Smerfolinie Ewuni (Samotnej), bo Jej smutno..... a Drwalki się smucić nie mogą, bo z uśmiechem muszą oczekiwać na list z Claymoore! ;D :D :D :D :D :D ;*****

Wariaka... ;)
Dziękuję bardzo :)
A ode mnie zamiast uśmiechu buziaki dla Ciebie ;*******
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 sie 2004, 14:55

śmiech_przez_łzy pisze:
Temat postu: co nas śmieszy?

Nie wiem czy był już taki temat.
Zastanawiam się co Was śmieszy? Piszcie kawały, linki do stron z humorem, śmieszne powiedzonka.
Ja- uwielbiam się śmiać Wy pewno też.
Mnie ostatnio rozśmieszyły dwa takie "wice":

1. Afryka. Rodzina pawianów zjada obiad. W pewnej chwili matka zwraca się do synka:
- Jedz kulturalne tego banana nożem i widelcem, a nie jak ludzie- łapami...

2.Leci mucha, aż tu nagle wpada na drzewo i spada na ziemię. Po chwili wstaje, otrzepuje się i mówi:
- No to se polatałam!

Pozdrawiam wszystkich lubiących krztusic się ze śmiechu i mieć potem czkawkę.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 sie 2004, 16:18

przesłyam usmiech dla Monisi i Morelci :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 16 sie 2004, 21:17

Wy sobie tu wszyscy ślecie uśmiechy... A ja sobie tak myśle... , że śmiech już chyba nigdy nie zagości na mojej twarzy ;(
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 16 sie 2004, 21:26

Ja ślę uśmiech dla Belitki która dzisiaj jakaś smutna jest :D
I jeszcze dla Czarnej Łzy za Ustronie :D
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Postautor: czarna łza » 16 sie 2004, 21:31

Dziękuje;* ja Tobie też ślę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
„Przejedz na drugą stronę tam odnajdziesz swoją śmierć pokusę od dawna wymarzoną...”

www.aniele-moj.blog.pl
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Postautor: czarna łza » 16 sie 2004, 21:34

Belitka nie smutaj :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D : :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
„Przejedz na drugą stronę tam odnajdziesz swoją śmierć pokusę od dawna wymarzoną...”

www.aniele-moj.blog.pl
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 16 sie 2004, 21:41

A ja śle uśmiechy wszystkim osobom które starają się mnie pocieszyć <ja wiem że to nie jest takie proste> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 16 sie 2004, 21:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :o :o :o :o :o :o no i co pocieszyłam cię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :) :) :)
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 sie 2004, 22:21

A ja dziekuje Kasi za usmiech... ja ci niestety chyba go nie odesle, bo jestem w tragicznym stanie :(
I jakos nie dam rady wysicnac z siebie usmiechu :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 17 sie 2004, 22:17

A ja przesyłam uśmiech Syriel....chociaż dobrze się nieznamy to i tak kochamy;* :D :D :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 17 sie 2004, 22:29

Moniczka pisze:A ja przesyłam uśmiech Syriel....chociaż dobrze się nieznamy to i tak kochamy;* :D :D :D

Dobrze to ujęłaś!!! No, ale nosimy razem to samo - wspaniałe i cudowne - imię!! 8) ... DUŻY UŚMIECH DO CIEBIE !!!! :D :D
Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 27 sie 2004, 10:47

A ja podwyższe Ego Syriel i też jej posyłam buziaczki i uśmiechy i całuski i takie tam jeszcze słodkości same :D :D :D
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X

Wróć do „Różne czyli Inne”