Czym jest dla Ciebie Forum?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 22 kwie 2003, 0:26

Moon temat bardzo fajny. Dla mnie forum jest miejscem gdzie dowiaduję się wielu rzyczy o zespole. Poza tym poznaję opinię innych ich zdanie, wrażenia z ostatnio przeżytych imprez. Poza tym poznałem klika fajnych osób z którymi gada mi się bardzo fajnie.
marigell

Postautor: marigell » 22 kwie 2003, 16:47

Ehhh ... a ja nie wiem, co napisać. Lubię to forum. Gdyby go nie było, było by inne (zresztą teraz też jest), gdyby nagle znikło było by zastępcze, czyli nie ma tak źle. Forum przetrwa :D
Przyszłam tu pewnego dnia i się zalogowałam i tak już zostałam. Zostałam nie ze względu na zespół, lecz ze względu na ludzi, których tu poznałam.
Teraz mogłabym przepisać część posta kathleen_kelly i Martynki ... przepisywać nie będę oczywiście, więc tylko powiem, że u mnie jest podobnie :)
Obrazek
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 22 kwie 2003, 17:35

Czym jest dla m nie forum :?:
Gdyby nie forum,niepoznałabym bardzo fajnych i wartościowych ludzi....Niemiałabym drugiej mamy(i tu buźak dla mamy :*)Ale jak niepisałam na forum,to niebyło mi także źle...Oczywiście gdyby forum teraz znikło Wy(ci ludzie kturzy sa tu od początku :wink: )bardziej by to przeżyli niż ja,ale i mi także byłoby przykro,bo ta przyjaźni mogłaby już ucichnąc...Napewno bym znalazła inne fajne miejsce,ale tęskniłabym za wami i za tym forum...Nigdzie by niebyło tak fajnie jak tu jest(oczywiście najlepiej domu,ale mówie tu o inernecie):D:D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 kwie 2003, 23:20

Forum jest miejscem gdzie bardzo lubie spędzać czas. odkąd tylko istnieje ta nowa strona staram sie tu być jak najczęściej chociaż czas nie pozwala.
ale jakoś daje rade. gdyby nie forum nie znałabym tak bardzo łezek,
nie miałabym nagranego ani jednego programu z ich udziałem bo to głównie stąd czerpie informacje o tym kiedy beda w TV.
nie wiedziałabym kidy i gdzie grają koncert. forum jest dla mnie czymś ważnym. tak jak trzeci dom.(drugi niestety szkoła)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 23 kwie 2003, 1:54

No i ja teraz pewnie powtórze to, co już napisali inni...
Zalogowywując się na forum NIGDY bym nie pomyślała jak wielką role ono odegra w moim życiu... a raczej niektórzy ludzie z tego forum... to dla mnie najważniejsze... ja nie wchodzę tu tylko po to by dowiedzieć się czegoś nowego o zespole.... głównym powodem są ludzie... Oni dobrze o tym wiedzą... jak Kasia napisała forum to taki dom w sieci... codziennie tu zaglądam... nie zawsze pisze czasem tylko czytam... dzięki forum mam co robić w sieci... no i nie miałabym tak licznej rodzinki:) suuper rodzinki:):*
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 kwie 2003, 1:58

Wiecie najlepsze jest to, że jak jestem w sieci (przez modem) i chodzę po Forum to potem odłączam się z netu i czytam sobie to wszystko w trybie Offline:) Potem znów wchodzę i się wpisuje :p
...
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 23 kwie 2003, 2:06

dla mnie tesh forum duzo znaczy bo są tu sami fajni ludzie
dusho imformacji o zespole mozna sie dowiedzieć kawałów poczytać
i jest tu z wami naprawde fajnie

zdówka dla wszystkich i wytrwałości!!!!!!!
Martynka

Postautor: Martynka » 23 kwie 2003, 3:32

Wiecie co? Jakby forum tak znikło, no.. tak po prostu by się rozpłynęło, to mi by to W OGÓLE nie przeszkadzało... Bo - jak mówiła Kasieńka - na pewno byśmy sobie dali rade....
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 kwie 2003, 3:37

Kolej na mnie.
Cieszy mnie to że znajduje sie w gronie ludzi podobnie patrzących na wiele rzeczy jak ja, jaka przyjemność z tego ze mielibyśmy najbliższy kontakt z zespołem jak nie umielibyśmy się porozumieć między sobą.
Czerpie wielką przyjemność z możłiwości pochwalenia się wami w groni przyjaciół i w szkole. Mam taką nadzieje że kiedyś wszyscy się spotkamy.

POZDRAWIAM MAS WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKÓW :):):)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 kwie 2003, 15:02

Ewelina(Ewka) pisze:Mam taką nadzieje że kiedyś wszyscy się spotkamy.
wyobrażacie sobie to?? jakbyśmy sie wszyscy spotkali... ooojojojoj co by to było ;) biada temu u kogo by sie to odbyło... bo chyba każdy zna żywiołowość forumowiczów :) :P :lol:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 23 kwie 2003, 15:05

Takkk fajnie jakbyśmy się spotkali WSZYSCY... ale nie na żadnym zlocie, ani podczas wyjazdu to TV, ale tak pójść gdzieś pogadać... poprostu samemu to zorganizować !!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 23 kwie 2003, 15:17

Powiem tyle- JESTESCIE SUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!! Gdyby nie forum nie poznalbym tylu fajnych ludzi, nie bylo tyle fajnych wyjazdow (wiem ze czasami nie postuje ale seryjnie nie mam czasu-staram sie to potem nadrabiac :D ) nie bylo by wyjazdu na zlotu do Jesooska i innych(Justysia sama sie upilas a nie my cie hahahahaha a ciemnne typy nie byli chyba tacy zli hahahaha :* ) Wiem ze ciezko mi bylo sie z wami zgrac bo jak sie ma stala ekipe ale chyba jush jest dobrze i czuje sie z wami zlaczony :D

DZIEKUJE ZE JESTESCIE.... :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 kwie 2003, 15:18

Tak w ramach integracji forum? dobry pomysł... tym bardziej, że na imprezach w stylu koncert, nie ma za bardzo miejca żeby pogadać...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 23 kwie 2003, 22:53

dzięki forum poznałam mnustwo świetnych ludzi. lubie tu przychodzić, choć czasem niektórzy są denerwujący :twisted: heheh
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 24 kwie 2003, 15:15

I ja musze sie wypowiedziec w tym temaciew. Wiem ze rzadko pisuje posty na forum, ale od kiedy tu pierwszy raz zajrzalem staram sie byc na bierzaco z tematami. Powiem szczeze: lubie was mimo ze nigdy was nie spotkalem (no moze widzialem kilka osob z forum kiedys na koncercie). Lubie was za to ze kazdego nowego forumowicza witacie bardzo goraco, lubie was bo jestescie zwariowani :twisted: poprostu jestescie SUUUUPER :lol: :lol: 8) 8)
A co do spotkania sie to wpelni sie z wami zgadzam. Tylko gdzie?? To jest najwiekszy problem. Bo np. ci co mieszkaja w Szczecinie czy Warszawie nie przyjada na śląsk i na odwrot. A fajnie by bylo sie spotkac u kogos w mieszkaniu, ale nie na 2, 3 godziny tylko na caly weekend. Ale by bylo :twisted:

Wróć do „Różne czyli Inne”