"Oczy szeroko zamknięte..."

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 maja 2003, 22:38

Jędrek pisze:Dzisiaj Łezki były na 6 miejscu jest to lepiej, ale nie super. Mam nadzieję tylko że Oczy staną się przebojem lata

przebojem lata, jak to powiedzeli w Zetce, będzie raczej "chihuahua" czy jak to sie pisze...
..nie powiem nadaje się... tak lekki :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 maja 2003, 22:43

chciałam jeszcze dodać, że nie rozumiem tej "Bitwy Przebojów" bo nie ma żadnych miejsc ani nic... nie warto w tym było walczyć i tracić pieniądze
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 maja 2003, 1:37

jesoos pisze:Oczy napewno nie stana sie przebojem lata bo nie są tak komercyjne :P

A to ciekawe, bo moim zdaniem Oczy to najbardziej komercyjny kawałek Łez jaki dotychczas wydali.

Ale może to zależy od definicji słowa "komercyjny"?;)
Bo dla mnie to słowo jest związane z rynkiem (tu: muzycznym) i pieniędzmi:)
mondrala

Postautor: mondrala » 30 maja 2003, 1:40

Adas pisze:
jesoos pisze:Oczy napewno nie stana sie przebojem lata bo nie są tak komercyjne :P

A to ciekawe, bo moim zdaniem Oczy to najbardziej komercyjny kawałek Łez jaki dotychczas wydali.

Ale może to zależy od definicji słowa "komercyjny"?;)

OCZY TO PORZADNIE ZROBIONY PRZEBOJ..A NIE JAKIS TAM BABSKI WIAT,ALBO WINOGRONA..SLODKIE.TO PRZEBOJ NA LATA.NIE NA LATO.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 maja 2003, 5:09

Ja tam bardziej od "Oczu..." lubię piosenkę "Tak niewiele" :)
Chociaż tekst nie taki poetycki, ale za to jaki dźwięk....mmmm...palce lizać:) "Oczy..." się mogą schowac :roll: :twisted: ;)
marigell

Postautor: marigell » 30 maja 2003, 12:54

Lepsze jest "serce z kamienia" :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 30 maja 2003, 13:22

jesoos pisze:
Jędrek pisze:Dzisiaj Łezki były na 6 miejscu jest to lepiej, ale nie super. Mam nadzieję tylko że Oczy staną się przebojem lata

Oczy napewno nie stana sie przebojem lata bo nie są tak komercyjne :P
Anka by miała wieksze szanse ale...nie jest w oóle promowana...cóż....tegoroczne lato bez hitów ze strony Łez

Może i nie są komercyjne ale masie osób się podoba ta piosenka. NIe wiem nic o Ance bo nawet teledysku nie widziałem (a wogóle juz jest ??)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 maja 2003, 14:18

Adas pisze:A to ciekawe, bo moim zdaniem Oczy to najbardziej komercyjny kawałek Łez jaki dotychczas wydali.

Zgodzę się, że w Oczy jak do tej pory wsadzili najwięcej pieniędzy...chodziło mi o to że prawdopodownie nie będzie to utwór tak kojarzony z zespołem jak Agnierszka chociażby, utwór "dla mas"... a czy będzie rozpoznawany -to się okaże :)

Adas pisze:Ale może to zależy od definicji słowa "komercyjny"?;)

oczywiście muszę się zgodzić :wink: choć z tego co słyszałem to Anka..nie oczy miały podbic lud i przynieśc pieniądze...zobaczymy co z tego wyjdzie :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 maja 2003, 21:39

mloda.jg pisze:chciałam jeszcze dodać, że nie rozumiem tej "Bitwy Przebojów" bo nie ma żadnych miejsc ani nic... nie warto w tym było walczyć i tracić pieniądze

racja. ja osobiście wolałam czystą listę. ta bitwa jest bez sensu. co z tego że jakiś tam wykonawca wygra, jeśli to sie nie liczy na żadnej liście. to jest tylko robione "ot tak" oby było. jestem na NIE
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 0:44

jesoos pisze:
Adas pisze:A to ciekawe, bo moim zdaniem Oczy to najbardziej komercyjny kawałek Łez jaki dotychczas wydali.

Zgodzę się, że w Oczy jak do tej pory wsadzili najwięcej pieniędzy...chodziło mi o to że prawdopodownie nie będzie to utwór tak kojarzony z zespołem jak Agnierszka chociażby, utwór "dla mas"... a czy będzie rozpoznawany -to się okaże :)

Adas pisze:Ale może to zależy od definicji słowa "komercyjny"?;)

anka jest utworkiem prymitywniejszym..gorzej dopracowanym..ale na koncercie moze leoiej sie przy nim skacze pod scena..anka nie podbije ludu..a oczy za chwile WYGRAJA OPOLE.. :!: :!: :!:

oczywiście muszę się zgodzić :wink: choć z tego co słyszałem to Anka..nie oczy miały podbic lud i przynieśc pieniądze...zobaczymy co z tego wyjdzie :)
mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 15:53

NO TO TERAZ LIZ SOBIE PALUSZKI Z SOKU WINOGRONOWEGO..ALE I TAK WYSZLO SZYDLO Z WORKA..INNY ADAMIE..TO OCZY..WYGRALY..POWINNY WYGRAC 2 NAGRODY...TO SUPER UTWOR..I KTO TU MOWI O PLASKICH TEKSTACH I MUZYCE TAKIEJ SOBIE..UDERZ SIE W PIERSI...I POWIEDZ .RACJA PO STRONIE MONDRALI..BO OCZY SA SUUPER :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 31 maja 2003, 17:46

Oczywiscie ze powinny wygrać 2 nagrody:)
Prosze mi nie wmawiac, ze uwazam tekst oczu za "plaski", bo wcale tak nie uwazam:) Jezeli cos zarzucasz "MONDRALO" to proszę o dosłowne cytaty moich słów, żeby kazdy mogl sam ocenić czy rozumie je tak samo przewrotnie jak Ty ;)
mondrala

Postautor: mondrala » 31 maja 2003, 23:05

Adas pisze:Oczywiscie ze powinny wygrać 2 nagrody:)
Prosze mi nie wmawiac, ze uwazam tekst oczu za "plaski", bo wcale tak nie uwazam:) Jezeli cos zarzucasz "MONDRALO" to proszę o dosłowne cytaty moich słów, żeby kazdy mogl sam ocenić czy rozumie je tak samo przewrotnie jak Ty ;)

NO TO W KONCU SIE ZGADZAMY..POWINNY BYC 2 NAGRODY :!: :!: :!: ZYCIE I CZAS POKAZALY ZE MAM RACJE..CHOCIAZ NIE JESTEM ...NO WLASNIE ...NIE JESTEM KIMS KTO ZNA SIE NA OCZACH..A KTO NAJLEPIEJ ZNA SIE NA OCZACH I LZACH..PEWNIE JAKIS LEKARZ OKULISTA..ALBO LEKARKA OKULISTKA..ALE CZY ONI SLUCHAJA MUZYKI..ADASIU..PODAJMY SOBIE RECE.OCZY TO BEDZIE PREEEEBOJ LEZ..JAKIEGO JESZCZE NIE BYLO.....BO PRZECEZ KAZDY JEST INNY :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 31 maja 2003, 23:07

...OCZY TO BEDZIE PREEEEBOJ LEZ....

JUZ JEST :P
mondrala

Postautor: mondrala » 01 cze 2003, 1:35

Carti pisze:
...OCZY TO BEDZIE PREEEEBOJ LEZ....

JUZ JEST :P

juz jest przebojem..ale przeeeeebojem dopiero bedzie

Wróć do „Łzy”