"Oczy szeroko zamknięte..."

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 29 kwie 2003, 1:10

Tak ,co godzine ja juz 2 razy glosowalam :) bylo by trzy ,ale Martynka mnie wyciągneła do krzywych zwierciadeł :twisted: hihihi (Martynko ,ale ty masz piękne długie ,szczupłe nogi hihihi :twisted: )
GrzeGorz

Postautor: GrzeGorz » 29 kwie 2003, 1:23

Ja widziałem teledysk przed chwilką
Naprawdę profesjonalna robota i widać że zespół się bardzo rozwinął.
Kariny nie zauważyłem :P
Nie wiem tylko dlaczego VIVA podpisała teledysk ZY zamiast ŁZY... :roll:
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 29 kwie 2003, 1:38

Wiecie co przed chwilka widzialam clip "Oczu" (nie pierwszy raz) No i sie mylilam ,bo myslalam ,ze nasz koffana Karinka jest wtedy jak Anie przy tych fanach przytula jakas dziwczyne ,a to nie ona , ona tez jest przy tych fanach ,ale chwilke pozniej jak Ania sie pocaluje z tym facetem Za chwile sie jakos w glebi fanow obraca usmiechnieta Karinka :D :D :D i jest jeszcze jedno ujecie i znowu Karinka w tym samym miejscu tylko jak pija wszyscy szampana najpierw pokazuja tego facia jak pije (po tym pierwszym ujeciu z Karinka) a potem dosc blisko jak Karinka tez pije taka usmiechnieta i widac jej czarne piorka z pod spodu hihihi :D mam nadzieje ,ze mnie zrozumieliscie wiec jej tam wypatrujcie :P

PS. Martynko, Karinki nie ma tam gdzie Ci sie wydawalo ,jak Ania gada z chlopakami ,a tamten facio z Karinka ,to jakas inna babka ,bo Ania tak ze smutkiem sie na niego patrzy ,ze on z inna ..........

Ech ale sie zmachalam mam nadzieje ,zemnie zrozumieliscie :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 kwie 2003, 2:07

Kasia jest zła!Czekałam ta piosenke OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE w tym durnym radiu RMF.Sł€chałam tej durnej muzyki przez pół dnia.I co do tego były 2 godziny listy przebojów,oni mnie katowali poczynając od Blue Cafe kończąc na Patrycji Markowskiej.Jestem chyba jednyną osobą która nie słyszała OCZU w tv czy w radiu.Ehhh...
Mam prośbe.Mógłby mi ktos to przez gg wysłac albo w jakiś inny sposób?Jestem codziennie na gg od 21 do 22(na niewidocznym).Prosze bo jak wiecej bede radia sluchac to mi na mózg padnie.
Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 29 kwie 2003, 2:30

Gdybym nie znal glosu Ani i nie widzial teledysku... to raczej bym nie powiedzial ze to piosenka Łez :) Jest jakas inna od pozostalych ale tez za to jaka fajna :) Teledysk tesh super, dzis go widzialem 2 razy :P
Ehhh jak zazdroszcze temu faciowi... tak z Ania sobie romansuje na teledysku...ahhhh.... :D Wedlug mnie to bedzie wielki hit, powinna trafic do wielu sluchaczy, co ja pisze... to na pewno bedzie hit :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 29 kwie 2003, 3:05

Cień Anioła pisze:Czekałam ta piosenke OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE w tym durnym radiu RMF.Sł%#$;chałam tej durnej muzyki przez pół dnia.I co do tego były 2 godziny listy przebojów,oni mnie katowali poczynając od Blue Cafe kończąc na Patrycji Markowskiej.

RMF do bani :evil: też myślałam, że dostanę zajoba przy radiu... :evil: :evil:
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 29 kwie 2003, 3:13

Ja też czekałam i się nie doczekałam :(
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 kwie 2003, 3:43

Dzwonilem 2 raz zas do radia a oni jak zwykle "rybka" ze maja Łzy puszczac wiec zadzwonilem po 20 do Adama bo mieli ja puścić do tej pory no i Adam mi wyjaśnij że niby mają ją puścic dopiero za tydzien w poniedzialek :? Dlaczego dopiero za tydzien a nie jutro??? Tego nie wiem :? Powiem jedno-J...ć Rmf (sorki ale sie wkurzyłem :twisted: )

Dodam jeszcze ze ci co nie slyszeli Oczu to moga kawalek uslyszec na 30 TON oto link:
http://www.cgm.pl/media/kategoria.php?O_KATEGORIA=5
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2003, 4:30 przez iwan, łącznie zmieniany 1 raz.
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 kwie 2003, 4:28

A kto tu pompe poscil ze beda dzis w RMFce?Normalnie zbic :P Straszna muzyke na rmf puszczaja -nigdy wiecej tego radia nie bede slcuhac
FOCH! :P :evil:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 29 kwie 2003, 4:43

RMR nie sprawdziło się jednym słowem. Takie zachowanie jest po prostu karygodne obiecać a później nie puszczać. Już nigdy go nie włączę. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 29 kwie 2003, 17:19

iwan pisze: Powiem jedno-J...ć Rmf (sorki ale sie wkurzyłem :twisted: )

Ja mam problem z głowy bo RFM nigdy nie słuchałem i słuchał nie bede i Łzy tego faktu nie zmienią :P :P :P :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 29 kwie 2003, 18:03

I Jesoos nic nie tracisz .... :D A propo Karinki to widzialem jej w teledysku nie raz i bardzo latwo ja zauwazyc :P
Acha no i znowu napisali na Vivie "ZY" zamiast ŁZY !!! :roll:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 29 kwie 2003, 18:28

a ja Kariny nie szukam, bo nie wiem jak wyglada :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 29 kwie 2003, 20:14

O ile się nie mylę ( a jeśli się mylę to mnie poprawcie :D ) to Karina ma blond włosy, na dole z czarnymi koncówkami...chyba tak, jeśli oczywiscie nie zmieniła kolorku :P
A w temacie Zlot, zlot i po zlocie.We Wrocławiu. jest zdjecie moje i Kariny, tylko trochę w innym kolorze włosów.
Strona 9 lub 10 chyba.
Zapraszam do obejrzenia zdjęcia tym którzy nie widzieli Kariny i wtedy może łatwiej bedzie Wam znaleźć Karinę w teledysku :P
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 29 kwie 2003, 21:34

Noo tak ... chyba z "podniecenia" teledyskiem napisałem że Karinka ślicznie robi zdjęcia :P Sorki za zmyłkę... ale dalej pozostaje przy swoim że nie sposób jej nie zauwazyć :P
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2003, 22:01 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...

Wróć do „Łzy”