Metamorfozy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 28 gru 2003, 0:32

Wiecie co ...... jezeli o mnie chodzi to faktycznie przyznaje sie bez bicia zaczolem ŁEZ sluchac od "WZZS" a konkretnie od "Agnieszki" a wczesniej nie slyszalem napierw zakochalem sie w WZZS pozniej w Słoncu nastepnie przyszla kolej na JJJ moze nie byla tak dobra jak WZZS ale mnie przypadla do gustu a teraz NCNJ ktore takze mi sie podoba ..... i czekam z niecierpliwosca na nastepna plytke ... ŁEZKI mi sie nie znudza napewno pozdrawiam
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 29 gru 2003, 17:47

a ja czekam na zapowiedzianą na chacie cgm płytkę unplugged. to będzie odlot. po prostu uwielbiam koncerty Łez i mam nadzieję że niedługo będę mogła słuchać sobie najfajniejszych utworów z najfajniejszych płyt w najfajniejszym wykonaniu. jedynym zreszta i niepowtarzalnym :D :D :D :D [color=orange][/color
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 06 sty 2004, 18:44

jeśli chodzi o now image Ani, to zmienia się na ogromny PLUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :o :lol: :D
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 06 sty 2004, 20:06

moon pisze:Hmmm ciekawe.... ja nic o tym nie wiem.. z kąd ta informacja ??? Ale zresztą co tam, przecież mógł się obciąć do ramian.. dobrze że nie na łyso ;)

Wyobrażasz go sobie na łyso?? :shock:

Wróć do „Łzy”