Matura i gimnazjalisci!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 maja 2004, 22:56

morelka pisze:Zawsze jest tak ze na probnych jest jeden prosty test a potem jest on trudniejszy na normalnym... wiec jak teraz polski był trudniejszy niz na próbym... to matma powinna byc jutro prostsza :twisted: Więc na to bardzo licze... :wink:

ja oba testy próbne miałam trudniejsze od tych majowych :roll:
ale musze przyznać, ze mieliście bardzo fajny temat rozprawki, chciałabym taki, pytanie rzeczywiście dziwnie sformułowane, ale łatwo było dojść o co im chodzi. spoko. mam nadzieje ze jutrzejrzy "pójdzie" Wam jeszcze lepiej.
powodzenia wszystkim forumowiczom i nie tylko.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 05 maja 2004, 23:23

Własnie sprawdziłam wyniki mojego testu... tragedia :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 06 maja 2004, 13:22

i po testach. Tak jak wczoraj poszło mi jeszcze w miarę (w gazecie spr, że z zamkniętych 19 mam), tak dziś po prostu tragedia!!!!! :cry: :cry: Kto te zadania wymyślił????? :evil: Mnóstwo zadań z fizy, a ja przez dwa lata gimn. praktycznie fizy nie mialam. Z matmy też wszystko nie tak. Chce mi się wyć!!!!!!!!!!!!!!! niech mnie ktoś przytuli... :cry: :cry: :cry:
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 06 maja 2004, 15:16

Eeee...niebylo az tak zle :wink: W sumie to jestem w miare zadowolony. Najlepsze byly te "haczyki" przez ktore niemozna bylo sciagac :P Na probnym w sumie mialem 73pkt...ciekawe jak bedzie teraz :wink:
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 06 maja 2004, 16:43

No źle nie było :) Na początku dziś, jak obejrzałam ten test to myslałam że jest strasznie trudny i że go nie zrobie dobrze :( ale potem sie okazało że nie jest taki straszny, a nawet łatwy... :P
A najbardziej jestem zadowolona z tego że zrobiłam to ostatnie zadanie ze stożkiem i walce, a przed egzaminem jeszcze koleżance mówiłam że nie umiem brył i sobie to wmawiałam... a sie okazało że umiem :P
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 06 maja 2004, 16:57

aaaaaaaaa :cry: za 5 dni matura :!: a ja robie wszystko zeby sie tylko nie uczyc :?
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 maja 2004, 17:10

no to teraz wszyscy gimnazjaliści mogą odetchnąć.... czas na matury... będę trzymać za Was kciuki... i nie stresuj się Aśka... będzie ok:D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 maja 2004, 18:06

Ciesze sie bardzo, ze ja pisalam egzamin w tamtym roku :lol:

A teraz sobie chcialam zrobic te testy...tzn matematyczny...Niby grupy sie zgadzaja, ale ale odpowiedzi
są pomieszane z pytaniami...np. pytanie 26 jest z chemii a w odpowiedziach są jakieś obliczenia matematyczne o odstekach :roll:
Rowniez w tescie są pytania otwarte o żabę
a w odpowiedziach nawet nie jest o tym wspomniane...

brałam wszystko z
www.gazeta.pl - ktoś wie o co chodzi :roll: :?:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 maja 2004, 21:35

Mi dzisiejszy test poszedł duzo gorzej niz wczorajszy...
Zadania ktore u mnie rozwiazało najmniej osób było to z ta rzeka i mostem... a ja je zrobiłam dobrze :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 maja 2004, 22:34

A ja rzeke z mostem przepisalam od koleżanki...i się cieszyłam, ze mam dobrze...ale cóż...mam źle..

Co do zadania z brył...Mam całe dobrze...choć w wyniku wpisalam 6/36 a nie 1/6...bo z tego wszystkiego nie skróciłam....No i nie mam rysunków...ale może się nie przyczepią do tego...

Co do reszty...z zamkniętych wyszło mi 18 pkt chyba...

A z fizyki mam pół dobrze... :wink: więc może jakiś punkt będzie...
Patrząc na to z boku...Może się wydawać, że łatwe...Teraz jeszcze raz wszystko przeanalizowałam...I zrobiłabym chyba wszystko...A tak..siedząc w tej pieprzonej ławce...Wiedza gdzieś się ulotniła... :roll:

Cóż...teraz trzeba liczyć na oceny... :lol:

i pieprzyć to wszystko.....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 maja 2004, 22:53

Ja z matmy mam jakies 32 punkty :roll:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 maja 2004, 23:48

hiehie...a ja mam podzielić to przed dwa... :lol: (oczywiście żartuję...bo chyba zdobyłąm więcej niż 20 :lol: ) a mam same piątki z matematyki...i fizyki....i jaki z tego wniosek? :roll: .... (proszę nie odpowiadac.. :twisted: )

Nie martwcie się...Nic już nie zmienimy....A te dołowanie się przez to wszystko tylko pogarsza sprawę.... :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 maja 2004, 0:50

u mnie dzielą na połowe, ale potem jest niższa granica pkt do liceów i szkół ponadgimnazjalnych, wychodzi na to samo wiec nie wiem po co im te podziały.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 07 maja 2004, 1:12

U mnie też mieli robić podział..Na pół...ale jakoś w szkole do której chcę iśc wymagają minimum 130 pkt za całość..więc chyba jednak nie dzielą... :wink:

Szkoda mi moich koleżanek...Dziś się popłakały...I wyszły z sali po niecałej godzinie....A przecież..nie było najgorzej...Chyba....
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 maja 2004, 8:26

Do szkoly do ktorej sie wybieram (Technikum Ekonomiczne) w tamtym rok przyjmowali juz z 70pkt. Jakby i teraz tak bylo to jestem happy :lol:

A zadanie o tych brylach lekko zchrzanilem :? Wiec napewno niebedzie za nie5, ale moze z 3. Co do mostu zrobilem dopiero na 5min. przed koncem :P Fizyka byla (jak zawsze) dla mnie trudna. Z chemi strzelilem to rownanie i ponoc mialem dobrze :D

Wróć do „Różne czyli Inne”