Matura i gimnazjalisci!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 sie 2003, 19:28

Nie denerwujcie mnie nawet z budą... :/
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 31 sie 2003, 19:30

eh,... czemu nie lubicie szkoły?
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 31 sie 2003, 19:57

Po minionym roku zaczęłam zauważać, że stosunek do szkoły zależy też trochę od szkoły ... ale podejrzewam, że więszość jej nie lubi ze zwykłej przekory :wink: .... a ja powiem tylko ......................... ratunku :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 31 sie 2003, 20:48

też kiedyś myślałam że częśc osób mówi że nie lubi szkoły tylko z przekory a ja zawsze z przekory mówiła, że ją lubię. Teraz też mogę śmiało powedzieć że jąlubię bo szkołę mam naprawdę wyjatkową ,ale przeraża mnie myśl o języku nie mieckim z którym miałam problemy w zeszłym roku i chyba w tym będę miała troszkę przerąbane u nauczycielki za to że ostatnie półtora miesiąca szkoły w zeszłym roku nie pojawiałam sięna niemickim... ale to nie była moja wina. Przeraża mnei też fakt, że nie wiem kto będzie moim wychowawcą. Tak poza tym to pójdę tam w październiku :D z chęcią, bo lubię te przerwy ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 sie 2003, 22:28

mnie przeraża fakt, iż będą mnie uczyć całkiem nowi nauczyciele....niestety z opinią...chciałam iść do tego liceum ale uważane jest za najlepsze więc nie miałam wyjścia. okaze sie. aha i jeszcze mnie przeraza to ze najprawdopodobniej bedzie chodzić na 14:00 :-( chociaż to też jeszcze stoi pod znakiem zapytania. pożyjemy zobaczymy.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
marigell

Postautor: marigell » 01 wrz 2003, 9:32

A ja mam jeszcze miesiąc wakacji :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 wrz 2003, 9:49

A ja juz wróciłam z rozpoczecia roku i wcale sie nie ciesze :( Tak bardzo nie chce tej głupiej szkoły, a teraz to juz wogole mi sie nauczyciele pozmieniali :( i jest lipa. Nienawidze szkoły :!: :!: :!:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 wrz 2003, 12:49

Ja dzis 'poznalam' nowa klase.34 osob w tym 6 chlopakow.Dziewczyny-wytapetowane technomulki :? Nikogo w glanach...nawet na czarno...bosz co ja tam robie...normlanie 'rewelacja'...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 13:05

Zaś bedę codziennie wracać do domu podśpiewująć 'codziennie pytam czy kiedyś to się skończy..." albo "zabij się! zabij się! nikt nie lubi tutaj cię!".... Aż mi sie nóż w kieszeni otwiera jak sobie pomyślę.... ehhh... Mimo wszystko życzę wam żeby nie było tak najgorzej.... Musimy to jakos wytrzymać...

ps. I zaś bedzie trzeba na wajsy chodzić zeby na koncert jezdzic :twisted: :P...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 01 wrz 2003, 13:14

a ja jutro narzygam komus na buty... jesli pojde do szkoly... off course...:lol:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 01 wrz 2003, 14:08

ja dziś też przeżyłam pierwszy dzień w nowej szkole... a wrażenia mam bardzo pozytywne też... 12 dziewczyn, 21 chłopaków... bardzo dobre proporcje :wink: ogólnie nie było źle...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 01 wrz 2003, 15:06

Cień Anioła pisze:Ja dzis 'poznalam' nowa klase.34 osob w tym 6 chlopakow.Dziewczyny-wytapetowane technomulki :? Nikogo w glanach...nawet na czarno...bosz co ja tam robie...normlanie 'rewelacja'...

Nie przejmuj się u mnie w klasie też tacy byli (nadal są) ale już jest lepiej więcej słucha rocka. Dzisiaj byłem w szkole i jakoś ludzie mie mogli zaakceptować moich "dłuższych' włosów nie weim co im się nie podoba. W tym roku matura a dostaliśmy nowych nauczycieli. Plan jeszcze gorszy tylko się pochlastać :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 wrz 2003, 16:06

Ja mam 4 razy na 7:15...jak miło :?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 wrz 2003, 16:06

Dorota pisze:ja dziś też przeżyłam pierwszy dzień w nowej szkole... a wrażenia mam bardzo pozytywne też... 12 dziewczyn, 21 chłopaków... bardzo dobre proporcje :wink: ogólnie nie było źle...

No to się cieszę... przynajmniej ty masz normalną klasę... :P :roll:
Awatar użytkownika
żaba

Postautor: żaba » 01 wrz 2003, 17:50

Mnie czeka ostatni rok w gimnazjum i egzamin, niestety mam pojebana klase i szkole jestem jedyna osoba w szkole ktora ubiera sie na czarno :( pozmieniali mi polowe nauczycieli, babka z polskiego mnie nienawidzi i mi grozila :( ale i to wszystko juz zwisa w koncu ostatni rok w tej budzie :D

Wróć do „Różne czyli Inne”