pogoń za kasą?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 1:27

Narcyzek pisze:ale z chłopakami często rozmawiam...w Gliwicach np. stałam i gadałam z Adrianem jakieś dobre 1,5 godz...i o wszystkim z nim rozmawiałam... :D [/color][/b]

półtorej godziny to myśmy tam chyba nawet nie stali :twisted: zakochani czasu nie liczą :twisted: :twisted: :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 maja 2003, 1:30

Narcyzek pisze:Nie zgodzę sie jednak z Tobą w kwesti nieśmiałości....

Chyba lepiej wiem, czy oni są nieśmiali, czy nie :?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 1:33

Justysia pisze:No i właśnie tu chodzi o tą różnice - Ty widujesz ich raz na miesiąc, więc oni już Cie znają... A tamte osoby, którrych nie znają? Nie mieli właściwie prawie wcale możliwości jakiegoś lepszego kontaktu z zespołem jak kiedys i na 100% nie chodzi tu o nieśmiałość jak się upieracie :roll:

Nieśmiałe były dziewczynki które pytały mnie czy znam Adama osobiście (z wielkim zdziwieniem w oczach :P) a 'nieśmiały inaczej' był pan który przekonał Adama do podpisu na pośladkach... Pozatym na pierwszych przebojach jedynki znalazł sie facet (być może z foerum nawet) który Adama widział pierwszy raz też... jakos nie przeszkodziło mu to zamienic z nim kilku zdań na osobności :P
zgadzam się z Sarą :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2003, 1:37

Justysia pisze:Chyba lepiej wiem, czy oni są nieśmiali, czy nie :?

A to interesującie wielce :twisted: Rozmawiałas z nimi?? spowiadali Ci się?? na jakiej podstawie "wiesz lepiej" ?? :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2003, 1:53

Ja tam się właściwie nie mam prawa wypowiadać bo z nikim z zespołu nie mam takiego kontaktu zeby powiedzieć czy sie zmienił czy nie... wiadomo, ze żada osoba z zespołu nie podejdze do ciebie sama i zagada... gdyby tak chcieli z każdym fanem to by było fizycznie nie możliwe... tu własinie my musimy przezwyciężyć nieśmiałość... choc to wcale łatwe nie jest... ja liczę, że uda mi sie to zrobić przy następnym spotkaniu z zespołem... I wreszcie pogadam z nimi normalnie...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 maja 2003, 2:03

jesoos pisze:A to interesującie wielce :twisted: Rozmawiałas z nimi?? spowiadali Ci się?? na jakiej podstawie "wiesz lepiej" ?? :twisted:

Bo to moi dobrzy znajomi :roll:
Awatar użytkownika
Ania-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Ania-LZY » 16 maja 2003, 2:20

witajcie kochani. ja chciałam tylko napisać że czasem mogę najzwyklej w świecie nie usłyszeć jak ktoś do mnie mówi... bo
1. chcę rozdać tyle autografów ile się da
2. mogę być zmęczona
3. ochrona czasem bez pytania mnie o zdanie mówi wam nie! a wy odwracacie się i odchodzicie nie dając mi szansy powiedzieć że nie ma problemu

uwierzcie mi że jeśli ktoś z was chce o coś zapytać czy o czymś pogadać może śmiało to zrobić... ja zawsze w miare możliwości chętnie rozmawiam z fanami, ale, tak jak kilka osób napisało, musicie odważniej podejść do takiej rozmowy... musicie mi też wybaczyć że jak każdy człowiek czasem mogę nie czuć się najlepiej i znikam w samochodzie. staram się jak mogę... pozdrawiam. wasza ania
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 maja 2003, 2:29

Dzięki.nASTEPNYM RAZEM BEDE PAMIETAC.cO DO ZLOTU TO MI KTOS MOZE POWIEDZIEC DO KOGO mam sie zwrocic?Pisalm do Adama ale sie nie odezwal wiec do kogo?Inni za czesto(albo w ogole) nie wchodza na gg ani na forum.Do kariny nie moge zadzwonic-probelmy z telefonem.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 16 maja 2003, 2:30

O Aniu ponownie to juz Twoj 20 post :) No zgodze sie to jest nasza niesmialosc i Ania tez czasami chce odpoczac hihi
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2003, 2:30

jesoos pisze:
Justysia pisze:Chyba lepiej wiem, czy oni są nieśmiali, czy nie :?

A to interesującie wielce :twisted: Rozmawiałas z nimi?? spowiadali Ci się?? na jakiej podstawie "wiesz lepiej" ?? :twisted:

jesoos przeczytałam to wszystko tu dobrze... I Justysi chyba chodziło o to, ze nieśmiali są jej znajomi, którzy nie znają na tyle zespołu co my... A nie chodziło jej że zespół jest nie śmiały... Wiec nie trzeba sie tak denerwować.... Dobrze zrozumiałam? jeśli nie to proszę, o uświadomienie....
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 16 maja 2003, 2:35

Ania-LZY pisze:witajcie kochani. ja chciałam tylko napisać że czasem mogę najzwyklej w świecie nie usłyszeć jak ktoś do mnie mówi... bo
1. chcę rozdać tyle autografów ile się da
2. mogę być zmęczona
3. ochrona czasem bez pytania mnie o zdanie mówi wam nie! a wy odwracacie się i odchodzicie nie dając mi szansy powiedzieć że nie ma problemu

uwierzcie mi że jeśli ktoś z was chce o coś zapytać czy o czymś pogadać może śmiało to zrobić... ja zawsze w miare możliwości chętnie rozmawiam z fanami, ale, tak jak kilka osób napisało, musicie odważniej podejść do takiej rozmowy... musicie mi też wybaczyć że jak każdy człowiek czasem mogę nie czuć się najlepiej i znikam w samochodzie. staram się jak mogę... pozdrawiam. wasza ania
A LADNI CHOCIAZ CI OCHRONIARZE. :?: .A OCZY MAJA OTWARTE.. :?: .BEZCZELNI..NASZA. :?: .NIE..CZYJA... :?: NO WLASNIE... :idea: NIE ZNIKAJ....
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 maja 2003, 2:48

Syriel pisze:jesoos przeczytałam to wszystko tu dobrze... I Justysi chyba chodziło o to, ze nieśmiali są jej znajomi, którzy nie znają na tyle zespołu co my... A nie chodziło jej że zespół jest nie śmiały... Wiec nie trzeba sie tak denerwować.... Dobrze zrozumiałam? jeśli nie to proszę, o uświadomienie....

Chodziło mi o to, że moi znajomi wcale nie są nieśmiali :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 16 maja 2003, 2:52

... zagmatwane nie ma co... to ja już nic nie jarze... ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 maja 2003, 3:02

Justysia-jedyna osoba w tym temacie co mnie rozumie.Az mi sie lepiej na duszy zrobilo.
Co do ochroniarzy to byli jacys dziwni i nie wiem jak by sie gadalo z Ania gdyby takich dwoch czy trzech wciaz sie na mnie gapilo...nie to nie nastraja pozytywnie :?
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 16 maja 2003, 3:09

Pamiętam jak chciałem poprosić Anię o autograf (tylko ją widziałem ) i gdy przywitałem się i poprosiłem coś do mnie mówiła, ale byłem tak otumaniony że nie mogłem wydobyć słowa. Ze znajomymi którzy też grają i śpiewają nie przeżywam takiego stresu bo znam ich od ładnych klku lat.
Wiem po sobie że boimy się że nie będą chcieli z nami rozmawiać i takie tak rzeczy.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”