Przyjaźń

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 11 gru 2005, 21:00

Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że mam dwóch prawdziwych przyjaciół.
No tak, bo do dziś myślałem, że mam tylko jedną przyjaciółkę Klaudię, którą znam od 11 lat. Kamila znam od 5 lat i dziś już mogę stwierdzić, że to mój prawdziwy przyjaciel. Przegadaliśmy kilka godzin w kawiarni. To była świetna rozmowa. Kolejna świetna. Bardzo się cieszę z tej dwójki. Kocham ich :)
Awatar użytkownika
Michał

Postautor: Michał » 12 gru 2005, 9:34

Ja chyba jestem niereformowalny :D od czasu kiedy przestalem wierzyc w przyjazn niektorzxy probuja mi wyperswadowac ze jestem w bledzie.moze kiedys zmienie zdanie.
Prawdziwy przyjaciel dzgnie Cie od przodu.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 12 gru 2005, 13:11

Nie jesteś w błędzie. Ja może nie tyle co nie wierzę w przyjaźń co uważam, że jest to najbardziej fałszywe słowo jakie tylko może isnieć. W moim odczuciu nie ma na świecie ani jednej osoby, którą by można było nazwać przyjacielem/przyjaciółką.
Fakt, mam kogoś, komu mogę powiedzieć dosłownie wszystko, ale nie nazwałabym tego kogoś przyjacielem, a naszych relacji przyjacielskich.
Poza tym, jak słyszę jak ktoś mówi ile to ma przyjaciółm, aż mi się chce wyć do ksieżyca :? sylwia;-)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 12 gru 2005, 14:50

Sylwia;-) pisze:W moim odczuciu nie ma na świecie ani jednej osoby, którą by można było nazwać przyjacielem/przyjaciółką.

żyjemy w innych światach ;)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Michał

Postautor: Michał » 12 gru 2005, 15:35

Sylwia jak narazie to mi sie obrywalo za to ze nie wierze w przyjazn ze mowie ze nie ma czegosa takiego.Przynajmniej jedna osoba ma takie samo zdanie na ten temat co ja.Albo chociaz podobne.
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 12 gru 2005, 15:46

Ja mam sporo dobrych znajomych,ale tak naprawdę jedną przyjaciółkę do ktorej mam bezgraniczne zaufanie i z ktorą łatwiej jest żyć bo zawsze jest przy mnie i mnie wspiera :) i uważam że trzeba poszukać sobie tych osob, ktorzy podadzą nam rekę w chwilach słabości bo tak samemu to trudno iść przez życie :)
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 12 gru 2005, 16:12

Hmm..kompletnie stracilem wiare w przyjaciol.
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Michał

Postautor: Michał » 12 gru 2005, 16:19

Lepiej ze stracilas wiare w przyjazn niz dalej wierzylabys w nia i moglabys sie nia rozczarowc.wtedy pewnie tez bys stracila w nia wiare ale przez przykre doswadczenie.
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 12 gru 2005, 16:46

STRACIŁBYS- prosze czytaj uwaznie;)
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 12 gru 2005, 16:51

Emanuelnoire pisze:Hmm..kompletnie stracilem wiare w przyjaciol.

Ehh... skoro straciłeś wiarę to chyba już nie w przyjaciół... Blee... okropne słowo (wiem, upierdliwa z tym jestem, no ale cóż, drażni mnie to) :x sylwia;-)
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 12 gru 2005, 17:48

Dołączę do krytyki słów, że nie ma przyjaźni. Ona istnieje. I nie jest to ani trochę fałszywe. Owszem, przyjacielem nie nazywa się każdego kogo się zna. I czasami przyjaźń okazuje się fałszywa (gdy nie jest bezinteresowna, gdy służy tylko wykorzystaniu kogoś).
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 gru 2005, 18:03

A ja mam dwie przyjaciółki :>
Z Kają się przyjaźnię już 12 lat, jednym słowem od przedszkola :) I tutaj przyjaźń nie polega na tym, że zawsze pocieszamy się, płaczemy sobie itd... Ale kiedy np Jej się coś nie podoba to mówi "Daga, na mnie nie licz, ja nie przyłożę do tego ręki, to jest złe dla Ciebie" :>. Kiedy jej się coś nie podoba to też nie mówi,że jest super tylko szczerze aż do bólu. Nie jest tak, że zawsze musimy znaleźć dla siebie czas a jak jedna nie ma to się nie obrażamy tylko mówimy sobie "wal się krowo, znajdę kogoś innego" :lol:
A z Anią to przyjaźń już leci 6 rok...... I dziś dostałam od Niej czerwoną różyczkę 8)
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 12 gru 2005, 18:49

ewcia_s pisze:Ja mam sporo dobrych znajomych,ale tak naprawdę jedną przyjaciółkę do ktorej mam bezgraniczne zaufanie i z ktorą łatwiej jest żyć bo zawsze jest przy mnie i mnie wspiera :) i uważam że trzeba poszukać sobie tych osob, ktorzy podadzą nam rekę w chwilach słabości bo tak samemu to trudno iść przez życie :)

Tak jasne tylko, że w dzisiejszych czasach takich osób niestety prawie nie ma, są na wyginięciu.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 12 gru 2005, 19:02

e zdajw wam sie, sa tylko trzeba na nich poczekac nie szukac na sile :twisted:
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 12 gru 2005, 20:12

a po co byłby słowa, które nie istnieją? :P