Słodkie winogrona

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 0:57

Cień Anioła pisze:Mi tam sie wcale glowa nie chce trzepac :wink:

MASZ RACJE... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 0:59

HEHE bardzo sie ciesze ze wedlug Ciebie mam racje.Ale inni jakos inaczej odbieraja ta pioseke.Wnioskuje to z tego ze mi sie nie chce glowa trzepotac :P
Awatar użytkownika
Ania-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Ania-LZY » 17 maja 2003, 3:00

kochani. nie powinniście porównywać "winogron" do "oczu". to dwa zupelnie inne teksty i dwie zupelnie inne melodie. może tekst "oczu" jest bardziej poetycki może bardziej ambitny ale jak dla mnie obie te piosenki mają ogromne znaczenie. A WINOGRONA BYŁY CZERWONE I SŁODKIE I JEDLIŚMY JE W ŁÓŻKU!!!!!!!!!(to tak tylko w ramach odpowiedzi na zarzuty ze strony pitera42)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 3:14

Ania-LZY pisze:. A WINOGRONA BYŁY CZERWONE

Dlaczego czerwone?Fioletowe sa winogrona-przynajmniej tak mi sie wydaje :)

Co do "Oczu" i "Winogoron" to chyba mozna je porownac.Z takim skutkiem ze sa to zupelnie inne piosenki-w sensie tekstu i muzyki.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 17 maja 2003, 3:17

Ale tu chyba nie chodzi o kolor, tylko o rodzaj ... są winogrona zielone i czerwone - nawet jeśli te zielone bardziej przypomniają żółte, a czerwone fioletowe ... :P Z resztą co za róznica .. Ania chyba lepiej wie jakiego koloru winogrona jadła w łózku :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ania-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Ania-LZY » 17 maja 2003, 3:19

no to fioletowe!!!jak kto woli. w każdym razie nie były zielone!!!! wszystko jedno. teraz winogrona mają już zupełnie inne znaczenie... pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 maja 2003, 3:22

Cień Anioła pisze:Co do "Oczu" i "Winogoron" to chyba mozna je porownac.Z takim skutkiem ze sa to zupelnie inne piosenki-w sensie tekstu i muzyki.

Może i inne, ale w sensie muzyki, bo teksty naprawde tak dos iebie pasują, że: Jade 30.05 do Kasi, tam na jej łóżku jemy winogrona (ale żeby tak nie zwalać to KWAŚNE :P ), następnie uczę się Kasi na pamięć (ale znów żeby nie zwalać to szeroko zmrużonymi oczami :P )
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 maja 2003, 3:23

hehe bez nerwow :P A moze jednak byly czerwone :P :?: My rowniez pozdrawiamy tzn ja and sliwka ;* Jakie maja teraz znaczenie winogorona?
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 17 maja 2003, 17:50

Nareszczie sobie ściągnąłem Winogrona i muszę przyznać ze niezły to kawałek :lol: Oczy mają zarąbisty klimat, a Winogrona powera. Bardzo mi się podobają i słucham sobie tego teraz a okrągło :)
marigell

Postautor: marigell » 17 maja 2003, 19:28

Nie macie innych zmartwień niż kolor winogron?? :?

Kathleen_kelly ma racje, Ania wie lepiej jakie jadła :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 20:19

Ania-LZY pisze:kochani. nie powinniście porównywać "winogron" do "oczu". to dwa zupelnie inne teksty i dwie zupelnie inne melodie. może tekst "oczu" jest bardziej poetycki może bardziej ambitny ale jak dla mnie obie te piosenki mają ogromne znaczenie. A WINOGRONA BYŁY CZERWONE I SŁODKIE I JEDLIŚMY JE W ŁÓŻKU!!!!!!!!!(to tak tylko w ramach odpowiedzi na zarzuty ze strony pitera42)

nie jedlismy winogron....nie przypominam sobie...a porownania sa ..i beda..dopoki ludzie chca sluchac..to beda porownywac...i dobrze ze tak jest....
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 17 maja 2003, 20:29

piter42 pisze:
Ania-LZY pisze:kochani. nie powinniście porównywać "winogron" do "oczu". to dwa zupelnie inne teksty i dwie zupelnie inne melodie. może tekst "oczu" jest bardziej poetycki może bardziej ambitny ale jak dla mnie obie te piosenki mają ogromne znaczenie. A WINOGRONA BYŁY CZERWONE I SŁODKIE I JEDLIŚMY JE W ŁÓŻKU!!!!!!!!!(to tak tylko w ramach odpowiedzi na zarzuty ze strony pitera42)

nie jedlismy winogron....nie przypominam sobie...a porownania sa ..i beda..dopoki ludzie chca sluchac..to beda porownywac...i dobrze ze tak jest....

winogrona w lozku...pwewnie bardzo plamia....czerwonym sokiem....
ale moga byc slodkie....sezon na winogrona jest przez caly rok..smacznego.
j see something in you eyas..something crazy..somthing wild....but it is not some sweet fruits....a co ma dla ciebie znaczenie ...nie wiem..i sie nie dowiem.....
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 17 maja 2003, 22:40

ja winogronka lubie :D hehe :D:D nie ma to jak winogrona ;)
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 18 maja 2003, 0:24

Oczy Szeroko Zamknięte to Oczy Szeroko Zamknięte a Słodkie Winogrona to Słodkie Wingrona. Obie piosenki
bardzo mi się podobają. Co prawda "Oczy..." są mają txt bardziej poetycki, ale txt Winogron też jest wspaniały. A jak Ania wysoko śpiewa i tu i tu...hehe...to jest suuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 maja 2003, 0:30

Mnie tak prawdę mówiąc Winogrona się bardziej podobają niż Oczy mozę dlatego że Oczy słucham non stop.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”