Słodkie winogrona

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 0:36

Ja sluchalam non stop Oczu.W pewnym momencie mialm dosc.Ale znow tego slucham ale i tak wole OCZY od WINOGRON.Bardziej ambitny jest tekst.
Martynka

Postautor: Martynka » 19 maja 2003, 0:44

Ostatnio caly czas słuchałam "Słodkich...", ale teraz mnie coś napadło (tym czymś była Kasia hihi;)) i słucham SDMu :) Teraz zostane przez Sylwie nazwana "ZDRAJCZYNIĄ" pewnie... ;P hihi
BUZIAKI KOCIAKI
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 0:51

Sdm-fajna muzyczka(mam cała antologie) ale wole ŁZY!
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 19 maja 2003, 1:19

ja tak mialam wrazenie, ze to cos, co na koncu gra to kontrabas, ale ze wszyscy mowili, ze wiolonczela, to siedzialam cicho. ale, ze kathleen stwierdzila to samo, to przyznaje - wydaje mi sie tak samo, ze to kontrabas.

piosenka mi sie ogolnie podoba. nie jestem zachwycona textem, choc.... bardzo mi sie podoba, co Ania tam "wyprawia" ze swoim glosem. bardzo mi sie podoba gra chlopcow. bardzo mi sie podoba to, co poniektorzy nazywaja wiolonczela, a mi sie wydaje, ze to kontrabas (nie tylko mi, cale szczescie) ogolnie piosenka robi na mnie wrazenie bardzo dobre. moze text mi sie nie podoba za bardzo dlatego, ze nie probowqlam sie jak na razie wczuc, wsluchac. piosenke mam tylko na mp3, a mmp3 moge sluchaac wtedy, kiedy braci w domu nie ma i wtedy zazwyczaj tez jestem zajeta na necie. ocenie bardziej obiektywnie, ak juuz bede miala Cd (oby jak najszybciej :P )
Obrazek
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 19 maja 2003, 2:22

Cień Anioła pisze:Ja sluchalam non stop Oczu.W pewnym momencie mialm dosc.Ale znow tego slucham ale i tak wole OCZY od WINOGRON.Bardziej ambitny jest tekst.

OCZY SA PO PROSTU NIESAMOWITE..NIE TYLKO POD WZGLEDEM TEKSTY..ALE ROWNIEZ..MUZYKI...I VOCALU...TO JEST COS APRAWDE Z GORNEJ POLKI.... :!: :!:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 19 maja 2003, 2:36

na moje wyzszosc "oczu.." nad "winogronami" polega na tym, ze "oczy..." sa wyspiewane z ogromna dawka emocji. o ile w ogole te dwa utwory mozna porownywac, bo w koncu sa zupelnie inne. mi sie wydaje, ze w "oczach..." emocje sa prawdziwe, a w "winogronach" jest to po prostu manipulacja glosem. po prostu pokazane umiejetnosci, moze tez z emocjami, ale mniejszymi. nie wiem, moze sie myle, w koncu nie mam prawa oceniac, co czuje Ania spiewajac te utwory :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 2:46

piter42-albo Ty jestes jakis chory na umyśle albo to ja... :?
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 19 maja 2003, 2:51

Cień Anioła pisze:piter42-albo Ty jestes jakis chory na umyśle albo to ja... :?

TO A MAM JUTRO EGZAMIN...POPRAWKOWY...ALE CZY TO SIE RZUCA NA GOWE :?: :?: TYLKO WCIAZ TE GLOSY...GLOSY...EMOCJE I GLOSY.... :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 maja 2003, 2:54

Nie rozumiem o co chodzi ??? Niech mi ktoś wytłumaczy.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 2:56

no mozlwie że sie rzuca na glowe.kto wie...
Jędrku czego nie rozumiesz?To ze sa poschizowane osoby na forum to chyba kazdy wie :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 maja 2003, 5:39

Każdy wie - więc nie ma potrzeby byś powtarzała to w co drugim poście :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 maja 2003, 13:18

Dzięki za wyjaśnienie. Poza tym mam do was małe pytanie czy na nowej płycie będzie sporo utworów o podobnej tematyce ??
Czy więcej będzie smutnych czy wesołych piosenek. ??
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 13:31

Ja tyle co słyszałam to mają być piosenki o miłości.Sorrka że ostanio zaśmiecam forum-postaram sie to naprawić :D
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 0:20

Cień Anioła pisze:Ja sluchalam non stop Oczu.W pewnym momencie mialm dosc.Ale znow tego slucham ale i tak wole OCZY od WINOGRON.Bardziej ambitny jest tekst.

jastes spostrzegawcza i bystra anielico....dobrze to skomentowalas....nie tracisz konturow...jestes cieniem z charakterem...brawo...
Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 20 maja 2003, 0:23

kathleen_kelly pisze: Każdy wie - więc nie ma potrzeby byś powtarzała to w co drugim poście :lol:

TA CHOLERNA MATMA ZDANA. :!: ..ALE GLOSY WCIAZ...SLYSZE...CALKIEM NOWE...I TROCHE STARYCH....

Wróć do „Łzy”