"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 18:14

Adam-LZY pisze:TELEDYSK DO ANKI BEDZIE NA 98% RYSUNKOWY:)

ZAWSZE ZOSTALO TE 2 PROCENT NADZIEI...ANKA PO OCZACH....TO JAK PRZESIASC SIE Z JAGUARA DO MALUCHA....NA PEWNO BEDZIE SMESZNIEJ..TYLKO CZY LEPIEJ.....ALŁE BLADZIC JEST RZECZA LUDZKA ADAMIE...Z WIELU WZGLEDOW..ANKA NIE POWINNA BYC PROMOWANA.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 cze 2003, 18:36

A WIĘC JEDNAK "ANKA"... NO CÓŻ, MYŚLĘ ŻE PRZEZ TE PARE LAT ZESPÓŁ POZNAŁ NASZE SPOŁECZEŃSTWO I POTRAFI GO "WYCZUĆ".ZE SWOJEJ STRONY ŻYCZĘ SUKCESU, ALE UWAŻAM ŻE "ANKA" JEST TROCHĘ MAŁO ROCKOWA. JUZ WIDZĘ KOMENTAŻE W GAZETACH TYPU "ŁZY & MUZYKA BIESIADNA".
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Martynka

Postautor: Martynka » 28 cze 2003, 19:15

Paula, Syrielq, Mondralo - chyba najwyzszy czas zacząć strajk... :twisted:
A tak po za tym - rysunkowy teledysk? Nie wiem czemu mi sie to od razu z Shakirą(czy jak to sie tam pisze;P) skojarzyło... :lol: Ona miała taki teledysk :lol: Taki pól na pół :lol:
Łukaszo - zgadzam sie... Już sie nie moge doczekać komentów na temat 'Anki'.... Ah... Tym razem to chyba sama sie do nich dopisze :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 cze 2003, 21:24

Adam-LZY pisze:TELEDYSK DO ANKI BEDZIE NA 98% RYSUNKOWY:)

Oja!Już się boje...a tak dobrze było po "Oczach",teraz to się chyba opinia zespsuje(mam nadzieję że się myle...)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Re: Anka

Postautor: jesoos » 28 cze 2003, 23:07

sara pisze:Głupiutka nie oznacza bez sensu :twisted: a tekst w sytlu "noc budzi dzien..." jest udaną poezją :)

krótko: mam inne zdanie na ten temat :twisted:

Cień Anioła pisze:Oja!Już się boje...

No właśnie -strach się bać :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 2:39

Już się przyzwyczaiłam do myśli że Anka będzie kolejnym signlem, a pomysł zfilmem rysunkowym... ciekawa jestem jak to wyjdzie :roll: napewno będzie nasiebie zwracał uwagę, bo mało w Polsce jest takich teledysków
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 3:40

MARTYNKA pisze:Paula, Syrielq, Mondralo - chyba najwyzszy czas zacząć strajk... :twisted:
A tak po za tym - rysunkowy teledysk? Nie wiem czemu mi sie to od razu z Shakirą(czy jak to sie tam pisze;P) skojarzyło... :lol: Ona miała taki teledysk :lol: Taki pól na pół :lol:
Łukaszo - zgadzam sie... Już sie nie moge doczekać komentów na temat 'Anki'.... Ah... Tym razem to chyba sama sie do nich dopisze :twisted:

CZEMU RYSUNKOWY..CHYBA DLATEGO ..ZE TELEDYSK..TEJ PIOSENKI ..PROMUJACEJ TEGO LATA COCACOLE..TEZ JEST RYSUNKOWY..A OCZY RAZ PRZEGRALY Z NIM BITWE PRZEBOJOW...HE..HE...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 cze 2003, 4:45

MARTYNKA ja jakby co jestem gotowa do strajku. kiedy zaczynamy?
nie no ludzieeee, tylko nie "Anka". a już miałam nadzieje ze zrezygnują.
potwierdza sie ze "nadzieja nie dla mnie...", ale tak jak mówi mondrala jest jeszcze 2% szans.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 29 cze 2003, 4:50

eh... ja mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle jak prognozujecie... moze "anka" nie jest taka rockowa, ale tez wpada w ucho... przynajmniej w moim otoczeniu sie podoba... ale to tylko pare ludzi w roznym wieku... :P moze naprawde nie bedzie az tak zle??? w koncu Łzy chyba wiedza na czym stoja...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 cze 2003, 6:22

hehe.....Adam, myślisz że posłucha....
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 cze 2003, 6:27

Z mondralą trzeba umiejętnie rozegrać temat...trzeba iść na psychike...
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 12:58

Adam-LZY pisze:MONDRALO,NIE UŻYWAJ WIĘCEJ MOJEGO IMIENIA,BO PRZESTANIESZ DLA MNIE ISTNIEĆ NA TYM FORUM.....DZIĘKUJE.

JA TU ISTNIEJE NIE DZIEKI TOBIE...PAMIETAJ..A JAK CI SIE TWOJE IMIE NIE PODOBA..TO WYMYSL JAKIS PSEUDONIM ARTYSTYCZNY...DLA SIEBIE..JAK MI SIE SPODOBA..TO BEDE GO UZYWAC..ZAMIAST TWOJEGO IMIENIA..ZROBILES SIE OBRAZALSKIM GWIAZDOREM..ADAMIE..NIEPOTRZEBNIE..TO PSUJE TWOJ WIZERUNEK...A TO SZKODZI ..WIZERUNKOWI ZESPOLU..ZWLASZCZA TERAZ....PAMIETAJ. :!: WIEC JAK MAM SIE DO PANA ZWRACAC..SZANOWNY LIDERZE..CORAZ LEPIEJ PROSPERUJACEJ GRUPY LZY, :?: .TWOJEGO POMYSLU Z ANKA NIE POCHWALAM....POWINIENES SIE Z NIEGO WYCOFAC..Z WIELU WZGLEDOW..NAPRAWDE..JAK NIE MOZESZ SLUCHAC MNIE..BO MASZ CZKAWKE ALBO MDLOSCI PRZY CZYTANIU MOICH POSTOW..TO POCZYTAJ POSTY SARY..TO B, MADRA KOBIETA..ALE MADRYCH KOBIET SIE NIE SLUCHA...NIESTETY :cry: .WIESZ ADAMIE..ZAWSZE MOZESZ MNIE USUNAC Z FORUM..TO W KONCU TY TU JESTES GOSPODARZEM..A JA GOSCIEM..WG CIEBIE NIEPROSZONYM..DAJ OGLOSZENIE NA FORUM..MONDRALI WSTEP WZBRONIONY...O NIE MAM ARGUMENTOW BY Z NIA DYSKUTOWAC..I JESZCZE ZLOSLIWIE UZYWA MOJEGO IMIENIA...A TO NIEDOPUSZCZALNE :!: :!:
PANIE ADAMIE ZYCZE WIEKSZEGO DYSTANSU DO SIEBIE..SWIAT JEST PIEKNY.A TERAZ DECYZJA NALEZY DO PANA..PANIE ADAMIE..WYCIAC MNIE CZY ZOSTAWIC :?: :?: :?: OTO JEST PYTANIE.......
Ostatnio zmieniony 29 cze 2003, 13:05 przez mondrala, łącznie zmieniany 1 raz.
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 13:03

Paula_Jestem pisze:hehe.....Adam, myślisz że posłucha....

PAULINO...PAULO..JA ZAWSZE SLUCHAM..JESLI KTOS DO MNIE SIE ZWRACA..BO TEGO WYMAGA DOBRE WYCHOWANIE..I ODPOWIADAM,..ALE NIESTETY NIE ZAWSZE TAK ..JAKBY SOBIE TEGO ROZMOWCA ZYCZYL..ALE TAK MI WOLNO...POZDRAWIAM CIE PAULO..I DZIEKUJE....ZA WSZYSTKO..NAPRAWDE. :!: :!: :!: A ADAMA WYSLUCHALAM..A SWOJE POWIEDZIEC I TAK MOGE..
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 29 cze 2003, 17:32

Mondrala jakbyś nie zauważyła prowokujesz tu wszytkich do tego... nawet Adama!!!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 17:44

mondrala pisze:BO TEGO WYMAGA DOBRE WYCHOWANIE..I ODPOWIADAM,..

znów to robisz... pouczasz innych sama tego nie przestrzegając. Mówiąc o dobrym wychowaniu i wymagając tego od innych samym trzeba być dobrze wychowanym a w tym momencie co do Ciebie mam wątpliwości...
...po co Ci to?? nie rozumiem na co Ci ta może i nawet w pewnym stopniu zarozumiałość?? Nie leipej wypowieedzieć swoje zdanie ale w delikatniejszy sposób? bardziej dyplomatycznie?
Co do teledysku DJ Bobo to pierwsza wersja tego teledysku nie jest filmem rysunkowym...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”