"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 24 sie 2003, 12:26

Według mnie "Anka" nie jest taka zła.Zresztą to tylko jedna taka piosenka na całej płycie(no,może jeszcze"Jak cukierek")i jakoś to się ta przeżyć.Zresztą mam nadzieję,że "Anka" przyciagnie nowych fanów.Przecież każdy kto jest "w miarę normalny" :twisted: :twisted: ,jak przesłucha całą płytę,to mu się spodoba muzyka Łezek...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 24 sie 2003, 14:11

Kalakirya pisze:Czekam niecierpliwie aż ukaże się ten jakże cudowny teledysk do tej jakże wspaniałej piosenki jaką jest Anka, ot tak (;) -żartuję oczywiście). Może nie będzie wcale tak źle, może jakoś to przeżyjemy?

Kala... i reszta... przesadzacie z ta Anka... Pozwolcie zespolowi choc raz zrobic cos dla siebie... Skoro chca... To czemu nie... Niech tym razem zrobia to po swojemu...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 24 sie 2003, 16:18

eisen pisze:
Kalakirya pisze:Czekam niecierpliwie aż ukaże się ten jakże cudowny teledysk do tej jakże wspaniałej piosenki jaką jest Anka, ot tak (;) -żartuję oczywiście). Może nie będzie wcale tak źle, może jakoś to przeżyjemy?

Kala... i reszta... przesadzacie z ta Anka... Pozwolcie zespolowi choc raz zrobic cos dla siebie... Skoro chca... To czemu nie... Niech tym razem zrobia to po swojemu...

pozwólcie zespołowi??? Ależ my pozwalamy... wyrażamy tylko nasze zdanie do czego na tym forum mamy pełne prawo... Zrobić coś dla siebie??? Tego to już całkiem nie rozumiem... co prawda zespół gra dla nas, ale skoro im to sprawia przyjemność i kochają muzykę (w co nie wątpie) to cały czas robią coś dla siebie... Po swojemu? tego też za bardzo nie rozumiem... Mnie tylko przeraża, że to 'po swojemy' prezentuje się tak jak się prezentuje, a wiem że Łzy stać na wiele więcej niż pokazuje to 'Anka'...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 24 sie 2003, 16:24

Moze sie prezentuje jak sie prezentuje... Ale nie wymagajmy zeby caly czas wszystko szlo na maxa... To tak jakby powiedziec... eee... np... no nie wim... nie moge teraz niczego wymyslic... ale to nadrobie... a to ze nie mam nic przeciw tej piosence to nie przestepstwo... odkad znam i slucham Łez... a to juz kawalek czasu.. to zawsze mieli piosenki ktore banalnie traktowaly o niebanalnych sprawach... i wedlug mnie w tym tkwi ich urok
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 sie 2003, 16:35

Co do "Anki "To ja nie mam nic przeciwko :wink: Lubię tą piosenkę.Fajnie że powstała .Łezki THX :D :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 24 sie 2003, 20:37

eisen pisze:Moze sie prezentuje jak sie prezentuje... Ale nie wymagajmy zeby caly czas wszystko szlo na maxa... To tak jakby powiedziec... eee... np... no nie wim... nie moge teraz niczego wymyslic... ale to nadrobie...

Poczekam z niecierpliwością, aż coś wymyślisz... :twisted: .... I wcale nie wymagam żeby 'wszystko szło na maxa'... ja chyba tylko nie chcę dopuścić do siebie myśli, że mimo iż na singiel mogły iść lepsze piosenki np. Tańcz, czy "Dla miłości..." to Łzy wydały "Ankę", żeby dobić platynowej płyty...

eisen pisze:A to ze nie mam nic przeciw tej piosence to nie przestepstwo...

Oczywiście, że nie przestępstwo... tak jak i przestępstwem nie jest to, że mnie sie "Anka" nie podoba....
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 24 sie 2003, 22:47

Syriel pisze:Oczywiście, że nie przestępstwo... tak jak i przestępstwem nie jest to, że mnie sie "Anka" nie podoba....

Ja tak wcale nie twierdze Syriel :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sie 2003, 1:11

mnie sie ta piosenka nigdy nie podobała a już napewno nie pomysł żeby była singlem. zdania nie zmienie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 sie 2003, 19:10

Może i ta piosenka nie jest dobra, ale zauważcie jedno... ta piosenka nadaje się na singiel... jest prosta... banalny tekst, muzyka skoczna... :lol: czego więcej potrzeba? :lol: Na miarę społeczeństwa ta piosenka będzie dobra... uwierzcie mi... :twisted: może RADIO RSC nie jest znanym radiem, ale... chcę Wam powiedzieć, że ta piosenka gości już na 7 miejscu... JUŻ!!! :lol: Ja nie głosuję w tej liście, bo nie słucham tego radia.. tu się piosenka podoba... zobaczycie co będzie jak wszędzie zaczną ją grać, bo tak będzie to inna piosenka niż Oczy... i też się przyjmie... :lol:

Lubicie, nie lubicie.. :twisted: . pomożecie w głosowaniu, nie pomożecie... :twisted: Wasza sprawa czy to zrobicie czy nie... inni zrobią to za Was... mnie się wydaje, że choć nie jesteście i nie byliście ZA tą piosenką ona i tak będzie na 1 miejscach list przebojów... no może nie wszędzie na 1 :) ale... większość :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sie 2003, 19:17

Mała___ pisze: ale zauważcie jedno... ta piosenka nadaje się na singiel... jest prosta... banalny tekst, muzyka skoczna... :lol: czego więcej potrzeba?

czy "Anka" i ten jej banalny prosty tekst nadaje sie na singla po "oczach" które miały tekst ambitny i głęboki...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 25 sie 2003, 19:32

Mała___ pisze:Lubicie, nie lubicie.. :twisted: . pomożecie w głosowaniu, nie pomożecie... :twisted: Wasza sprawa czy to zrobicie czy nie... inni zrobią to za Was... mnie się wydaje, że choć nie jesteście i nie byliście ZA tą piosenką ona i tak będzie na 1 miejscach list przebojów... no może nie wszędzie na 1 :) ale... większość :P

Zgadzam sie!!! Spójrzcie jak bylo z "Agnieszka" i "Narcyzem"... Byly hitami... No ...a przynajmniej byly znane... tu nie chodzi juz o to ze "Anka" sie nie podoba... ale nie mowcie ze nie nadaje sie na singiel... Nikt tu nie twierdzi, ze "oczy" byly gorsze... Wrecz przeciwnie... To bylo mistrzostwo swiata... Ale to dzieki takim piosenka jak "Agnieszka", "Narcyz" czy ta kontrowersyjna "Anka" Łzy staly sie slawne... Ja je kocham wlasnie za ta banalnosc... A te piosenki glebokie i sklaniajace do refleksji sa wspanialym dodatkiem...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 25 sie 2003, 19:37

Paula_Jestem pisze:
Mała___ pisze: ale zauważcie jedno... ta piosenka nadaje się na singiel... jest prosta... banalny tekst, muzyka skoczna... :lol: czego więcej potrzeba?

czy "Anka" i ten jej banalny prosty tekst nadaje sie na singla po "oczach" które miały tekst ambitny i głęboki...

Hm... ale po Oczach już trochę czasu minęło... i myślę, że ludzie czekają na coś innego... ostatnio rozmawiałam z ludźmi to mówili, że Oczy bardzo im się podobały, ale chcą teraz czegoś zupełnie innego... oczywiście obiecałam, że jest zuuuuupełnie inna piosenka od Oczu...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 sie 2003, 20:41

Dla zainteresowanych:
Anka pojawiła sie już w liście radia Skierniewice...
tu możecie na nią głosować... http://radiorsc.skierniewice.net/lista.htm
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 sie 2003, 22:37

Mnie tak jak Małej pytały się osoby jaki będzie nowy singiel Łez teraz chcieliby ciś przyjemnego i łatwego więc im obiecałem że na pewno się nie zawiodą. Może ktoś już wie czyAnka jest na Vivie ??
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 26 sie 2003, 22:59

Ja nie widziałam ani na Vivie, mtv i mtv 2 ( :P)

Wróć do „Łzy”