"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
słoneczko

Postautor: słoneczko » 26 sie 2003, 23:08

Moim zdaniem "Anka" pasuje na następny singiel bo może po nim ludzie przestaną mówić na Anię Agnieszka ( bo ostatnio nawet w gazecie- nie jakiejs byle jakiej tylko takiej z programem telewizyjnym, którą kupuje wiele ludzi) przeczytałam Agnieszka Wyszkoni. Z drugiej jednak strony czy nie zaczną interpretować Anki z piosenki z prawdziwą Anią? Niektórzy ludzie naprawdę nie odróżniają fikcji od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 sie 2003, 1:58

Słoneczko: jeżeli patrzeć na to w ten sposób: żeby na Anię mówili Ania a nie Agnieszka... :twisted: to rzeczywiście pomysł z promocja jest dobry........................aczkolwiek... "moim skromnym zdaniem" problem dotyczy raczej tego iż ludzie patrzący na Uzy jako zespół "kiczrockowy" (których znam sporo) będa mieli kolejny dowód na poparcie swoich argumentów...

Ostatnio zdałem sobie sprawę o co tak bardzo chodziło Syriel... :(
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 27 sie 2003, 9:18

walic takich ludzi ktorzy uwazaja Łzy za kiczrock... a promuja jakies zespoly ktore graja dla bezmozgow... nie mowie o wszystkich ktore on promuje ale ostatnio byl teki jeden... nawet juz nie pamietam jak on sie tam wabil... MOP jezd GUPI
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 27 sie 2003, 9:29

A dla mnie np.,,Anka,ota tak" nie jest supełnie kawałkiem ,,kiczrockowym". To sympatyczna piosenka,bardzo dobra na koniec lata,która także ma swoje przesłanie,może nie każdy je dostrzega,ale było tu już pare osób,które coś widzą w tej piosence.Ja np. widzę bardzo wiele i mnie się podoba,oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat...Zawsze Łezki mają na swej płycie jakiś kawałek bardziej wesoły no i teraz mamy ..Anke".Mam nadzieję, że teraz ona podbije pierwsze miejsca list przebojów, bo przecież fani chyba nie zawiodą Łez :!: :?:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 sie 2003, 13:53

'Anki' z tego co slyszalam nie ma co wypatrywac w tv,bo Karina zarzadzila jakies poprawiki w teledysku.
A z tego co widzialam na singlu tzn. te żaby,a pozniej jak sie okazalo żuki dla mnie sie nie za ciekawie zapowiadają...i szkoda, ze na singlu jest tylko 'Anka,ot tak'
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 sie 2003, 16:03

Trzymam w ręku singiel "Anka, ot tak" i nie wiem co o tym myśleć... Początkowo miłam go w ogóle nie brać od Kariny, ale ciekawość zwycieżyła... Też żuczki na okładce co to niby są łzy są całkiem śmieszne... W środku jest gorzej... Mam nadzieję, że ten teledysk uratuje tą piosenkę.... Może uda sie to wszystko obórcić w żart... Oby...
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 29 sie 2003, 16:04

buuuu :cry: to kiedy w końcu będzie ta ,,Anka..." :?: :?: :?: Już siem nie mogem doczekać :)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 sie 2003, 16:43

Syriel pisze:Trzymam w ręku singiel "Anka, ot tak" i nie wiem co o tym myśleć... Początkowo miłam go w ogóle nie brać od Kariny, ale ciekawość zwycieżyła... Też żuczki na okładce co to niby są łzy są całkiem śmieszne... W środku jest gorzej... Mam nadzieję, że ten teledysk uratuje tą piosenkę.... Może uda sie to wszystko obórcić w żart... Oby...

Ja musze powiedziec,ze mi mina zrzedla kiedy uslyszalm ze ma byc tak jak jest to przedstawione na okladce...liczylam na cos wiecej ale kto wie....
Awatar użytkownika
ania :-)

Postautor: ania :-) » 29 sie 2003, 18:17

Mi tam prawie wszystkie piosenki Łez się podobają ale lubię "Ankę", bo znakomicie bawiłam sie przy tym na koncercie, a poza tym ja też jestem Ania :D
I tym sposobem ciastko się kruszy ;-)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 29 sie 2003, 19:12

Ja do Anki nic nie mam :wink: ale bym wolała żeby zamiast niej było Ostatni na dobranoc :lol: Ale cóz wybór należy do Łez :!:
Awatar użytkownika
Zagubiona

Postautor: Zagubiona » 29 sie 2003, 23:36

hmmm...Lubie tą piosenke choćby dlatego że nazywa sie tak jak ja!!! Fajtycznie ma coś w sobie co zapada w ucho. Jesli chodzi o mnie to mogła by być bardziej rockowa ale i tak jest ok.
Niech żyją Łezki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
elkeron
Kontaktowanie:

Postautor: elkeron » 30 sie 2003, 10:22

hmmm... "anka"... :? czy ja wiem... osobiście wolę inne piosenki na płycie... ale skoro zespół tak zdecydował, to cóż... a w ogóle, to muszę się do moona wybrać i singiel zaobserwować... żabki, bocianki i inne duperele - hmmm... czyżby zespół przerzucał się na grupę wiekową 1-6 lat oraz powyżej 70? oby nie... :?
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 30 sie 2003, 13:19

Mówicie, żaby, żuczki... albo nie wiem co jeszcze... ja miałam nadzieję, że clip do ANKI będzie w stylu (nie wiem czy widzieliści i słyszeliście) One-T feat. Cool-T - The Magic Key. Mnie się ten clip bardzo podoba i miałam taką ogromną nadzieję, że to będzie coś w podobie... oczywiscie ni bardzo podobnie, bo Łezki by zostały posądzone o plagiat :) Ale coś, coś takiego noo... a Wy mówicie żaby... żuczki....??? Buuuu...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 sie 2003, 13:31

elkeron napisał:

Kod: Zaznacz cały

czyżby zespół przerzucał się na grupę wiekową 1-6 lat oraz powyżej 70? oby nie...

Na pewno się nie przerzucają :wink: myśle że po prostu taki jest ich styl, a to że na clipe "Anki" bedą żaby i żuczki to fajnie, będzie mozna się troszkę posmiać :D :D
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 31 sie 2003, 15:52

UWAGA, UWAGA!!!! ATTENTION, ATTENTION!!! ACHTUNG, ACHTUNG!!! :)

POSŁUCHAJMY NOWYCH ŁEZ, OT TAK :)

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... 2acd3bf7df

LINK DLA TYCH, KTORZY PIOSENKI NIE SŁYSZELI (SĄ TACY?)
Izma wróciła

Wróć do „Łzy”