"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 wrz 2003, 14:52

ja jeszcze nie widziałam Anki...fajny jest teledysk?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 06 wrz 2003, 14:53

Widziałem Ankę. Teledysk bardzo zabawny zespól jest żukami. Ani się wyróżnia będąc białym żukiem. Teledysk jest o miłości bociana i żaby (tak na razie zrozumiałem). Jak się go ogląda to się człowiek czuje jakby oglądał bajkę dla dzieci :D:D:D:D:D:D:D:D
Taka mała informacja jutro od godziny 13.00 oglądajcie Vivę, wydaje mi się że będzie. Teledysk puszczą (nie na 100%) około godziny 13.20 (dajcie do tego 10 minut akademickich). Jestem ciekawy jak wam się będzie podobał bo mnie na razie bardzo :D:D:D:D:D:DD
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 wrz 2003, 14:54

ja tez jeszcze niewidzialem ale mam nadzieje ze jeszcze zobacze? zesto leci on na vivie polskiej?
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 wrz 2003, 15:04

na vivie polska?? ja nie mam:(( tylko niemiecką..chlip chlip :( :(
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 06 wrz 2003, 15:40

Czyli szykuje się sobota przed tv ;)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 wrz 2003, 16:39

Ja pewnie jak zwykle bede jedna z ostatnich, co zobaczy anke :(
Kurde, ale jak czesto mozna ogladac ta VIVE. Ciagle tylko oczka i oczka, a anki nie ma :(
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 06 wrz 2003, 18:00

ja slyszalam ze od poniedzialku ma zaczac leciec teledysk w roznych stacjach ale nie jestem tego pewna na 100% wiec nie wiem. A co do teledysku to mi sie podoba. Wiadomo jednym sie spodoba, innym nie. Przynamniej jest oryginalny.:)
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 wrz 2003, 18:36

nie mogę się doczekać, aż zobacze te robaczki, ale coś dalej trafić na to nie moge :( :(
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 06 wrz 2003, 18:43

anka ot tak napisała:
ale cos dalej trafić nie moge

Nie tylko Ty :( Ufffff już nie moge sie doczekać kiedy zobacze teledysk :!: :twisted: Właśnie kiedy :?: :?: :!:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 06 wrz 2003, 21:03

no, obejrzalam teledysk...... lekka niestrawnosc po tym :)

tak szczerez, to na moje jest to najgorszy teledysk w historii zespolu Łzy. Zuczki nieruchawe, jak na tempo piosenki,w ogole jakby jakies dziwne.... pomysl niby jest - zaba kocha bocka, chce slubu,a tuu zonk, ale calosc wydaje sie niedopracowana. wlasciwie spodobala mi sie tylko jedna kwestia. jak to zuczek-Dawid, wali jakimis mlotkami w bebny, ale ma tych lapek sporo. wsyztsko, co mi sie podobalo w teledysku. jak dla mnie - zenada. niedopracowane, slabe w ogole. na moje by;loby lepiej zrobic dobry teledysk koncertowy na przykklad, jak juz nic innego sie nie dalo, ale nie takie cos.... no, ale to moje subiektywne odczucie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 wrz 2003, 21:23

Ja niestey teledysku jeszcze nie widziałam, ale z waszych wypowiedzi wnioskuje, ze nie ma co się śpieszyć do oglądania. w radiu "Anki" też nie szłyszałam, będe teraz na nią polowac.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 wrz 2003, 21:25

Nie widziałam i nie zobacze :( vivie mi PIERUNY odcieli;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 wrz 2003, 21:59

Ja przed chwila zobaczylam 'Anke' dzieki opisowi na gg Sylwii.
Moim rodzicom sie podoba, jak dla mnie...tragedia...dla mnie to jest gorsze niż teledysk do Dilera czy Narcyza.Mam nadzieje ze ludzie nie zapomną o 'Oczach'...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 06 wrz 2003, 22:16

Ja trafiłam w końcu na "Ankę" i muszę przyznać, że jak na pierwszy raz to mi się kompletnie nie podoba. Ja się na serio cieszyłam jak się dowiedziałam że "Anka" ma być następnym singlem bo też miałam nadzieję że znowu Łzy przekonają do siebie nowych fanów.......choć bałam się z kolei rozgłośni radiowych (czy będą to puszczać) ale po clipie który dziś widziałam muszę przyznać, że to był błąd (to oczywiście moje zdanie) robiąc taki clip animowany jaki wyszedł. Już mogli zrobić clip sarkastyczny w stylu tych które robi np. Big Cyc.....ale nie tak niedopracowany jak ten który powstał.

Ja piosenkę lubię i dlatego strasznie jestem zła że clip mi się nie podoba.....jak dla mnie jest ZDECYDOWANIE najgorszym clipem Łez (pobił nawet takie nudziarstwo jak JNN)...ale liczę że na późną jesień ma powstać "Trochę wspomnień" więc chyba tylko w tym przypadku będę się cieszyć upływającym czasem.

A tak poza tem pomijając clip radzę głosować na listy przebojów na "Ankę" bo wtedy jest szansa że "Trochę wspomnień" będą miały szansę taką jaką miały "Oczy" ...czyli staną się przebojem. :wink:
Sylwia
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 06 wrz 2003, 22:35

ja też widziałam końcówkę "Anki"... tylko końcówkę... powiem Wam... mimo tego iż grafika jest beznadziejna.... fabuła też cienka... mi się nawet podoba.... uśmałam się jak oglądałam... może dlatego że pierwszy raz... dopiero jak obejrzę ten clip kilka razy, to będę go mogła ocenić.....
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”