"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 wrz 2003, 22:47

nio dziś około 18:30 widziałam na Vivie tą naszą "uroczą" Ankę./
nie powiem żeby to zrobiło na mnie wielkie wrażenie, ale nie powiem też że mi sie nie podoba. śmiesznie było i to chyba dobrze. ciekawe jak to odbiorą inni....mam nadzieje że pozytywnie...
P.S to ze teledysk nie jest taki zły jak to sobie wyobrażałam nie zmienia to zdania mojego co do tekstu i muzyki tejże piosenki. wciąż nie jestem zadowolona z tego iż ten właśnie utwór jest singlem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 06 wrz 2003, 23:15

Ja jeszcze Anki nie widziałam i pewnie długo jeszcze nie zobaczę, bo mam tylko 1,2,3,polsat i tvn :( W radiu też jeszcze nie słyszałam. Jednak z komentarzy, to chyba najlepiej nie jest. Jak zobaczę, tp napiszę coś więcej. POZDRAWIAM :)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 06 wrz 2003, 23:35

Ja jeszcze Anki nie widziałam i pewnie długo jeszcze nie zobaczę, bo mam tylko 1,2,3,polsat i tvn W radiu też jeszcze nie słyszałam

Ja podobnie jak kolezanka :(
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 wrz 2003, 0:29

Ja po 'Oczach' naprawde byłam dumna, że Łez slucham, a teraz...chyba się będę po kątach chować i czekac na 'Troche wspomnień'...
Awatar użytkownika
kropecka

Postautor: kropecka » 07 wrz 2003, 8:27

mowiłam że jednym się spodoba a innym nie. Zawsze tak jest. Ja myślę że jak na tą akurat piosenkę (teks, melodia itp) to teledysk pasuje idealnie. Żle to by ten teledysk wyglądał w piosence "Oczy szeroko zamknięte":) A tak jest OK.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 07 wrz 2003, 9:57

Naprawde jestes w szoku po obejrzeniu tego teledysku... beznadzieja. To najgorszy teledysk jaki ostatnio widzialam. Spodziewalam sie czegos wiecej. Lubie ta piosenke, ale naprawde na teledysku sie zawiodłam. Nie mowiac juz o tym, ze to mialo przyciagnac nowych fanow, a nie ich odstraszyc.... heh, chyba ze jakims 6-cio latkom sie spodoba. I kupia nowa plyte Łez, zamiast "Bajeczek jedyneczki" :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 07 wrz 2003, 10:56

Moje zdanie jest podobne do wikszosci...
Wczoraj po raz pierwszy widzialam 'Anke' , oto moje wrazenia:
-piosenke bardzo lubie, ale jako piosenke nie jako klip...
-w porownaniu do 'Oczek' - beznadzieja
-gdy ogladam teledysk 'Oczy...' - widze obraz i slysze piosenke, gdy ogladam 'Anke' - widze tylko obraz - nie wiem dlaczego :twisted:
-ten teledysk nie jest godny ŁEZ :cry: :cry:
-'Oczy' moge ogladac non stop , 'Anki' nie chce widziec juz nigdy w zyciu :evil: :cry: :cry: :evil: \

P.S. Osoba ktore jeszcze nie widzialy 'Anki' radze - nie czatujcie na nia - bo po obejrzeniu bedziecie plakac, i to nie ze smiech ani szczescia :cry: :cry:

No coz ja czekam na 'Troche wspomnien'....
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 07 wrz 2003, 12:10

Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, ale po tych recenzjach to chyba mi się już odechciało... aż tak źle... a miałęm nadzięję że się pośmieję :lol: ...
Awatar użytkownika
greeni

Postautor: greeni » 07 wrz 2003, 13:02

Ja po obejrzeniu teledysku jestem zniesmaczona. Tak jak już napisało kilka osób przedemną uważam, że jest to najgorszy teledysk Łez... a moze najmniej przemyślany?? Generalnie zgadzam sie z morelkaz klip nadaje sie bardziej dla przedszkolaków. Jestem zawiedziona... oczekiwalam czegos ambitniejszego, ciekawszego :? .
imagine all the people living life in peace...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 07 wrz 2003, 13:55

Ja jak oglądam Ankę śmieje się do łez. Przypomina mi się bajka o zakochanym bocianie w żabie. NIe wiem kogo tylko raz na nią natrafiłem. Teledysk jest wesoły, tekst piosenki też i chyba zespołowi o to chodziło. Nie powiem czy mi się teledyk podoba czy nie jest po prostu śmieszny i poprawia humor.
Spróbujcie go obejrzeć zupełnie obiektywnie a też się uśmiejecie
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 07 wrz 2003, 14:09

Hmmm...ja teledysku nie widziałam...ale wiem jak ma mniej wiecej wyglądać...i chyba nie moge powiedzieć, że mi wstyd za Łzy czy coś...bezprzesady...to poprostu(przynajmniej tak to rozumiem) zabawa...może rzeczywiście zadużo było jush smutnku...i teraz czas na humor...
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 07 wrz 2003, 15:40

Po obejzeniu tego że pięknego teledysku mam jedno marzenie... Obudzić sie i wierzyć, że to mi sie tylko przyśniło :lol: Naprawde... A jeśli już to nie chce go więcej oglądać;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 07 wrz 2003, 15:56

A ja nic jeszcze nie widziałem, nawet totalnie zapomniałem że klip jest już w TV...

A na jakiej telewizji go widzieliście ????
...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 07 wrz 2003, 15:57

na vivie leci dosc czesto
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 07 wrz 2003, 17:05

ja ankę widziałam dzisiaj na vivie.. Nom, rzeczywiście najgorszy teledysk Łez :\ Nie podobał mi się, anty fani mają pole do popisu..

Wróć do „Łzy”