"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
piter42

Postautor: piter42 » 19 maja 2003, 2:31

Syriel pisze:hmmm... "Anke" słyszałam dwa razy, raz na koncercie w Gliwicach i drugi raz w KczyH... Niestety moje wrażenia nie są zbyt pozytywne... oczywiście byłam przygotowana (opiniami ludzi, którzy wcześniej Ankę słyszeli), że piosenka będzie pokroju "Przeboju"... Jednak i tak nie mile sie zawiodłam... Na koncercie w Gliwicach może jeszcze nie, bo wiadomo jak wszystko słychać na koncercie, ale w KczyH już niestety przekonałam sie, ze piosenka mi sie nie podoba... Txt :( szczerze, to porównując go lepiej wypada tu nawet ww. "Przebój", "Narcyz" albo "JNLN"... Muzyka.... nie wiem, w końcu ewidentnie słychać saksofon (co jest ciekawe) ale w połączeniu z pozostałą częścią instrumenów wypada to beznadziejnie... Mam nadzieję, że ta piosenka będzie mocno odstawać od całego nowego albumu... Jeśli nie, to chyba nie będę zadowolona (no ale mamy "Oczy..." co nie wątpliwie jest pocieszające :) ). Słyszałam, ze "Anka" ma być 2 singlem z "NCNJ"... piosenka ma wszelkie predyspozycje na sukces... komercyjny :(... No, ale jest jeden pozytywny aspekt wydania tej piosenki na singlu... może wkońcu ludzie nie bedą myśleli, że wokalistka Łez ma na imię Agnieszka ;) (hihi)... To by było na tyle recenzji...

TAK TO NAPEWNO POZYTYWNY ASPEKT...ALE ANKA TEZ SIE NIE NAZYWA...ANKA TO PRZEBOJ NA CHWILE....TYLKO..CHWILE...DOBRE I TO....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 2:50

Syriel pisze:może wkońcu ludzie nie bedą myśleli, że wokalistka Łez ma na imię Agnieszka ;) (hihi)... To by było na tyle recenzji...

Tak to jeden w pozytywnych aspektów tej piosenki.Chociaz i tak ja lubie,jedna z piosenek ŁEZ ktora nie doluje :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 19 maja 2003, 3:10

Cień Anioła pisze:jedna z piosenek ŁEZ ktora nie doluje :D

Heh zależy jak kogo :P
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 maja 2003, 3:13

A Ciebie doluje Adasiu?Dlaczegóż to?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 maja 2003, 16:12

Ja jednak lubię te "dołujące" łzy, niż te, które słyszymy w "przeboju", "narcyzie", czy właśnie "Ance"
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 19 maja 2003, 16:52

Cień Anioła pisze:A Ciebie doluje Adasiu?Dlaczegóż to?

moze poziom i samo wykonanie, samo to, ze Łzy cos takiego nagraly Adasia doluje?? ja powiem tak - ocenie jak uslysze niekoncertowa wersje, bo koncertowa brdzo mi sie podobala :)
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 maja 2003, 21:23

a mi sie w KczyH (obejrzanym niestety dopiero u Lukrecji z VHS) najbardziej podobał moment jak wyłączyli playback i Dawid pojechał po blachach :twisted: :twisted: :twisted: ( "Ale to sie wytnie" hehehe)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 21 maja 2003, 1:42

anka jak anka.....i tak wole innne lzy....a lzy sa roznopoziomowe...jak slychac..i widac....nawet szeroko zamknietymi oczami...ciekawe jaka tajemnice ukrywa piter42...piter odezwij sie w koncu...co chcesz powiedziec :?: :?: :?: :?: powiedz..
mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 3:40

temat anki wraca..wraca..tylko czemu na tej fajnej plycie..jest takie disco polo :?:
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 19 cze 2003, 18:51

Myśle że wszyscy którzy są prawdziwymi fanami zespołu i kochają jego muzyke zrozumią że na płytach muszą być też piosenki proste jak Anka dla tych wszystkich zwykłych ludzi którzy kiedyś słuchali disco polo czy Ich Troje, może teraz własnie piosenki typu Anka zachęcą ich do kupna płyty Łez i dają im szanse poznania tej wspaniałej muzyki jaką nam oferuje zespól.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 21:28

Ali3 pisze:Myśle że wszyscy którzy są prawdziwymi fanami zespołu i kochają jego muzyke zrozumią że na płytach muszą być też piosenki proste jak Anka dla tych wszystkich zwykłych ludzi którzy kiedyś słuchali disco polo czy Ich Troje, może teraz własnie piosenki typu Anka zachęcą ich do kupna płyty Łez i dają im szanse poznania tej wspaniałej muzyki jaką nam oferuje zespól.

To bylo niezłe, całkowicie się z tobą zgadzam, przecież od czasu do czasu musi być jakieś urozmaicenie, które mniej lub bardziej nam się podoba, a może dla innych to będzie coś wielkiego...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 cze 2003, 21:42

mondrala pisze: czemu na tej fajnej plycie..jest takie disco polo :?:

disco polo :?: :? :?
jak słyszysz na płycie jakieś disco polo, to chyba w Twojej głowie tak gra... :roll: :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 cze 2003, 0:17

Dzisiaj od ukochanego usłyszałam słowa ,że Łży mają smutne piosenki tylko, więc nie zastanawiając się zaśpiewałam mu Ankę i wiecie co?
Miał rację, bo nawet w Ance jest coś smutnego, bo w końcu przecież tą dziewczyna chłopak zostawił przed ślubem tuż... jak ona się musiała czuć... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 20 cze 2003, 1:33

Młoda jak sama nazwa zespołu wskazuje Łzy chcą by z twoich oczu płyneły Łzy smutku nad treścią zawartą w slowach ich utworów, lub Łzy radości że możesz słuchać tak pięknej muzyki :wink:
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
mondrala

Postautor: mondrala » 20 cze 2003, 1:50

Asiuncia pisze:
mondrala pisze: czemu na tej fajnej plycie..jest takie disco polo :?:

disco polo :?: :? :?
jak słyszysz na płycie jakieś disco polo, to chyba w Twojej głowie tak gra... :roll: :roll:

wiesz.. w mojej glowie..malenkie elfy graja swoja pijana muzyke..brzeczy bak zlosnik z malinowego chrusniaka,wielkie cmy myja swoje zamszowe srzydla w kropelkach rosy..i straszne wiedzmy z szekspira spiewaja posepnie warzac w kotle tajemny napoj..a w oddali spiewa slowik..i pijany murzyn mruczy posepnie bluesa..nie sa to morze calkiem normalne dzwieki.ani piosnki dla grzecznych dzieci..ale powiedz gdzie slyszysz tam skarbie disco polo :?: :?: slyszysz.. :?: bo ja nie..i wole caly moj zgielk..w glowie..niz kawalek anki na singlu :!: :!:

Wróć do „Łzy”