"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 21 wrz 2003, 10:53

Mnie się nie chce ściągnąć pojawia się okienko WMP i na tym się kończy. Potem komunikat że ścieżka jest nieprawidłowa. Spróbuje przez DAP-a
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 21 wrz 2003, 15:11

Żadnego klipu nie moge ściągnąć, coś jest nie tak :cry:
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 21 wrz 2003, 23:44

Prawdopodobnie wszyscy Ci którzy nie mogą ściągnąć klipu łączą się z netem używając sieci lokalnej (LAN), jeśli tak to musiecie wyłączyć serwer proxy aby móc cokolwiek ściagnąć z tej strony. U mnie był ten sam problem, ale po wyłączeniu proxy wszystko działa bez zarzutu.

A tak przy okazji Witam wszystkich, to mój pierwszy post :)

Agnieszka
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 21 wrz 2003, 23:55

a jak się wyłącza serwer proxy :?:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 22 wrz 2003, 0:04

Agnieszka ales ty obcykana w tych sprawach :D U mnie na sieci niestety jest problem, bo nasza siec ma jakiego lokalnego firewalla i po wylaczeniu proxy w przegladarce nic mi to nie daje... ale i tak teledysk sciagnela moja kumpela wiec go obejrzalem ;)
Oka, teraz jak sie wylacza server proxy:
Jak masz pulpit i niebieska ikonke explorera kliknij prawy przycisk myszki i masz na dole opcje wlasciwosci, kilknij ja i wchodzisz na pole ogolne, u gory masz zakladke polaczenia, kliknij w to i na samym dole masz ustawienia sieci Lan , znowu nacis te pole,i na diole masz opcje "uzyj servera proxy", jezeli to masz wlaczone wylacz to odptaszkujac ( :lol: ) to, nastepnie zastosuj i OK. :)
Nie wiem, moze wam to cos da bo mi to nic nie daje... :roll:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 wrz 2003, 0:11

kurcze ja nie mam tego zaznaczonego a i tak nie mogę ściagnąć :( ale z koleżanką to dobry pomysł jutro ją poproszę albo spróbuję ściągnąć ze szkoły :)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 wrz 2003, 21:20

Ja od kuzyna jakoś ściągnąłem, ale nie bardzo jestem z teledysku zadowolony :? W sumie to wole Anki słuchać niż oglądać...
Pasuje do tego teledysku stwierdzenie że Anka jest nową dobranocką dla małych dzieci :lol: ...
Awatar użytkownika
niebieskooka

"Anka"

Postautor: niebieskooka » 28 wrz 2003, 12:02

Mnie bardzo podoba sie teledysk do "Anki" . Wiem ze wielu sie to nie podoba ale to pewnie dlatego ze nie jestesmy do tego przyzwyczajeni. Bo to cos nowego. Ale bedzie dobrze:)Tak myśle:):).
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 28 wrz 2003, 13:03

A ja sobie juz sciaglem i nie bylo zadnych problemow :lol: , a tak o teledysku to moim zdaniem troche dziwny
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 13:10

Dzisiaj babcia mi mowila ze gdzies w TV slyszala ze teledysk do Anki bardzo spodobal sie dzieciom i ze one wola ogladac teledysk niz dobranocke :P Lezki trafili to najmlodszych sluchaczow :P mojemu bratu (6lat) tez sie spodobal :P nawet sie mnie spytal czy to bajka ja mu odpoiedzialem ze to LZY a on ze zdziwieniem te twoje LZY? a ja Tak :D :P :lol: :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Re: "Anka"

Postautor: jesoos » 28 wrz 2003, 13:23

niebieskooka pisze: Ale bedzie dobrze:)Tak myśle:):).

No nie wiem na ile dobrze...premiera była jakiś miesiąc temu niecały...od tego czasu widziałem Anke na vivie...raz. Oczy zniknęły chyba jeszcze bardziej...oczywiście mozna powiedzieć że ja vivy teraz za często nie oglądam...ale Oczy w 'sezonie' były puszczane co pół godziny...i nawet zupełnym przypadkiem włączając kanał dwa razy dziennie można było natknąc się te dwa razy na Oczy :? smutne to zwłaszcza że mnie Anka tez się 'mimo wszystko' podoba.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 wrz 2003, 16:22

Ale generelanie zawsze tak jest, ze pierwszy singile pormujacy rpobi boom... dlugoi okupuje lsity itp... a nastepne single juz pokazuja tendencje spadkową...
Z tego co pamietam chyba tylko ich3 z plyta AD4 2 single tak mocno atakowały listy, ale potem juz nst. single przechodzily z miejszym echem...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 wrz 2003, 10:50

Fakt "Oczy" słyszałem wszędzie, u sąsiada, w samochodzie, w busie, w kafei, a Anke jak narazie zadko słyszę chyba ze mam pecha:)...
marigell

Postautor: marigell » 29 wrz 2003, 11:32

Ja w radiu często Anke słysze ... a teledysk widziałam dobiero jak ze strony sciąglam :roll: ... no ale z Oczami u mnie było podobnie ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 29 wrz 2003, 17:55

Ja jeszcze Anki w radiu nie slyszalem, a teledysk widzialem pare razy w tv :)
Martin

Wróć do „Łzy”