"Anka"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Anka- tak, tak, tak!!!

Postautor: Adas » 26 cze 2003, 2:05

mondrala pisze:
Adas pisze:
mondrala pisze:bladzic jest rzecza ludzka :lol: :lol: :lol:

Dokładnie Mondralo... a robisz wrażenie, jakbyś o tym "wiedziała" tylko w odniesieniu do innych, a do siebie już nie ;)

wiem..i czasem bije sie w piers..nawet na tym forum..nie zauwazyles :?: :?:

Nie zauważyłem...bo ja mam tę samą wadę ;)
mondrala

Postautor: mondrala » 26 cze 2003, 12:13

moze pozycze ci moje grubasne szkla....no wiesz te klapki na oczy..i wtedy zauwazysz... :wink: :wink: :wink: a bez wad nie jest nikt...nikt nie jest bez wad..tak lepiej...
Awatar użytkownika
Mario1989

Postautor: Mario1989 » 26 cze 2003, 13:56

Ja słucham "Anki" często nawet kilka razy na dzień a co do utworu to nie jest taki super extra, ale może byc
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 27 cze 2003, 19:20

Ja uważam piosenkę "Anka" za hit. Mam nadzieję, że bedzie ona na nowym singlu :D , gdyż sie na to idelanie nadaje :)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 cze 2003, 23:17

Nie chciałabym, żeby "Anka" została wydana na singlu...są zdecydowanie lepsze piosenki niż ona...Jest dobrze zaśpiewana, nie przeczę...tekst...banalny...ale dla ludzi....muzyka też wpada w ucho....ludzie to kupią....być może będą porównywać do "Agnieszki"...chociaż moim zdaniem "Agnieszka" jest o wiele lepsza...Napewno spodobałaby sie ludziom "Anka" ale ja na singlu
nie chciałabym jej usłyszeć...
Co do innych utwórów...wolałabym zdecydowanie, żeby singlem była "Twoja, ot tak", "Dla miłości, warto" lub "Tańcz, zaprosili Cię na bal" Ale rozmawiałam z Anią i powiedziała mi, że niestety, ale na singlu będą wydawane utwory, które będzie można posłuchać w radiu...a czy taka "Twoja, ot tak" nadaje się do radia?...ja raczej tego tak nie widzę....i jestem szczerze tym bardzo zawiedziona... :? być może to się jeszcze zmieni....ale narazie moge tylko myśleć, że singlami z czwartej płyty moga być "Anka" "Jak cukierek" "Tak niewiele" być może "Czasami, ot tak"
Aha...a mi jeszcze Ania powiedziała, że "Anka" raczej nie będzie singlem następnym...i chyba w ogóle nie będzie...a teraz normalnie Adam mnie zaskoczył....być może pod koniec sierpnia...eh...

A "Twoja ot tak" to zdecydowanie najlepsza piosenka na płycie...dla mnie przynajmniej...i rację ma Jesoos...trzeba to przezyć,żeby zrozumieć...może i banalne słowa, ale prawdziwe...I tak z tematu "Anki" wszliśmy na temat innych piosenek... :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 cze 2003, 23:42

Ja znowu mysle ze Anke warto wydac jako 2 singiel z plyty, szkoda ze inne piosenki typu "Twoja, ot tak" srednio sie nadawaja do radia... :roll: Wogole nie umiem sie doczekac nastepnego teledysku :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 1:53

morelkaz pisze:Ja uważam piosenkę "Anka" za hit. Mam nadzieję, że bedzie ona na nowym singlu :D , gdyż sie na to idelanie nadaje :)

TEN ANIOLEK TWOJEGO ZDROWEGO ROZSADKU..ZASNAL..JAK NIEDZWIEDZ W ZIMIE..A TY WCIAZ ..WYPISUJESZ......ZASTANOW SIE..MYSLENIE JEST W CENIE...
Awatar użytkownika
Goyka

Anka

Postautor: Goyka » 28 cze 2003, 4:21

Osobiscie jest to moja ulubiona piosenka,napisałeś Cień Anioła że nic nie wyraża i jest głupiutka.Niestety nie zgodzę się z Toba ponieważ ważam że ma pesłanie.Jakie??To jest piosenka o związku ludzi którzy myślą o tym że zawsze będzie doskonale i pięknie.Ale okazuje się ze ludzie mają wady i jakieś wewnętrzne problemy.Facet nie powinnien uciekać bo dziewczyna ujawinia swoje wady.Ale ludzie najczęściej mają ubaw ja kktoś kogoś zostawi przed ołtarzem!!Osobiście daje piosence najwyższe noty!!!pozdrawiam Goyka :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: Anka

Postautor: Cień Anioła » 28 cze 2003, 4:37

Goyka pisze:Osobiscie jest to moja ulubiona piosenka,napisałeś Cień Anioła że nic nie wyraża i jest głupiutka

Eee po pierwsze to Kasia jestem :D
Nic takiego nie pisałam ze jest "głupiutka".Wysztkie moje posty przejżałam w tym temacie i nic takiego nie znalazłam.Owszem uważam że piosenka nie jest tak wartościowa jak "Tańcz,zaprosili Cię na bal" czy"Oczy szeroko zamknięte" ale to "coś" w sobie ma i jest dobra na koncerty.
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 12:10

Cień Anioła pisze:
Goyka pisze:Osobiscie jest to moja ulubiona piosenka,napisałeś Cień Anioła że nic nie wyraża i jest głupiutka

Eee po pierwsze to Kasia jestem :D
Nic takiego nie pisałam ze jest "głupiutka".Wysztkie moje posty przejżałam w tym temacie i nic takiego nie znalazłam.Owszem uważam że piosenka nie jest tak wartościowa jak "Tańcz,zaprosili Cię na bal" czy"Oczy szeroko zamknięte" ale to "coś" w sobie ma i jest dobra na koncerty.

katarzyno,,,ty masz napewno w sobie to cos...ale anka napewno tego nie ma... :lol: :lol:
marigell

Postautor: marigell » 28 cze 2003, 12:26

Goyka pisze:To jest piosenka o związku ludzi którzy myślą o tym że zawsze będzie doskonale i pięknie.Ale okazuje się ze ludzie mają wady i jakieś wewnętrzne problemy.Facet nie powinnien uciekać bo dziewczyna ujawinia swoje wady.Ale ludzie najczęściej mają ubaw ja kktoś kogoś zostawi przed ołtarzem!!Osobiście daje piosence najwyższe noty!!!pozdrawiam Goyka :D

Eee ... to chyba nie o tym, przecież Ona wady już przed ślubem ujawnia a po ślubie obiecuje się zmienić ... :roll: zresztą nieważne kiedy ... a to że głupiutka to pewnie ja napisałam a jeśli nie to teraz pisze :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 cze 2003, 14:59

"Anka" już na 95 % będzie na singlu... już nawet na CGM podali :(
...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 28 cze 2003, 16:27

sara pisze:Eee ... to chyba nie o tym, przecież Ona wady już przed ślubem ujawnia a po ślubie obiecuje się zmienić ... :roll: zresztą nieważne kiedy ... a to że głupiutka to pewnie ja napisałam a jeśli nie to teraz pisze :twisted:

Czy ja wiem czy głupiutka? takie zdanie miałęm jak ja pierwszy raz usłyszałem i nie zwróciłęm szczególnej uwagi na tekst... NIe wydaje mi się żeby ta piosenka emanowałą jakąś szczególna mądrością (nie -mondrośćią :wink: ) ale napewno tekst ma sens i jest napisany jakkolwiek logicznie :) i napewno ma dla mnie większą wartośc pod tym względem niż niekonieczne udana poezja w stylu "noc budzi dzień, ida razem w kryształowy sen..." 8)
pozdrawiam.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 28 cze 2003, 17:27

jesoos pisze:
sara pisze:Eee ... to chyba nie o tym, przecież Ona wady już przed ślubem ujawnia a po ślubie obiecuje się zmienić ... :roll: zresztą nieważne kiedy ... a to że głupiutka to pewnie ja napisałam a jeśli nie to teraz pisze :twisted:

Czy ja wiem czy głupiutka? takie zdanie miałęm jak ja pierwszy raz usłyszałem i nie zwróciłęm szczególnej uwagi na tekst... NIe wydaje mi się żeby ta piosenka emanowałą jakąś szczególna mądrością (nie -mondrośćią :wink: ) ale napewno tekst ma sens i jest napisany jakkolwiek logicznie :) i napewno ma dla mnie większą wartośc pod tym względem niż niekonieczne udana poezja w stylu "noc budzi dzień, ida razem w kryształowy sen..." 8)
pozdrawiam.

Głupiutka nie oznacza bez sensu :twisted: a tekst w sytlu "noc budzi dzien..." jest udaną poezją :)

Adam_LZY pisze:TELEDYSK DO ANKI BEDZIE NA 98% RYSUNKOWY:)

Fajnie, choć lepiej by go w ogóle nie było ... albo przynajmniej nie jako 2 singiel :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 28 cze 2003, 18:08

Hmmm rysunkowy... w sumie to sobie tego nie wyobrazam :P

Wróć do „Łzy”