GEANT------ i ŁZY!!!! super!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 cze 2003, 19:26

Mariola, niemartw sie... Ja myślę o Tobie ;)
A będzie Jędrzej, Sylwia, Kasia, sara, Adaś :D (i ja ;) )
Awatar użytkownika
kora
Kontaktowanie:

Postautor: kora » 04 cze 2003, 19:30

no coz...dawno nie pisalam(baaaaardzo dawno)a jak pisalam to malo(jak widac)obiecuje ze sie poprawie,a na razie zaczne od tego ze pojde dzisiaj na koncercik :).a tak wogole to wspolczuje mloda!naprawde!
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 04 cze 2003, 22:23

Zycze miłej zabawy :wink: Juz sie nie mogę doczekać, aż Łezki u mnie będą...a to już tylko dwa dni juuupi :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 22:24

Ja równiez mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic... :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 05 cze 2003, 15:43

hmm... BYŁO SUPER!!!
ale może zaczne od początku. :lol:
dojechałam do Wrocławia, dałam o tym znać Jesoosowi. za jakiś czas zobaczyłam sie z Justysią i Jesoosem. A już sie bałam żę się nie rozpoznamy. jednak z tym nie było problemu :)
stanęliśmy tam gdzie zespół podpisywał. na początku w kolejce ustawiali się fani (do podpisania płyty) a później ludzi, który byli w Geance na zakupach. nawet podsłuchałam rozmowe jednego gostka "o to dzisiaj jakiś zespół coś podpisuje?" po chwili stanął w kolejce i na pocztówce wziął autograf....
później przyszła do nas Lukrecja. No i przyznała się do naszego forum jescze jedna dziewczyna. Sorry, wybacz mi ale masz taki nick że ja go nigdy nie moge zapamiętać... nawet jak się przedstawiałaś nie mogłam dobrze zakapować hehe ;) ale bardzo sympatyczna i fajna jesteś :D
za jakiś czas podeszła do nas Karinka i poczęstowała nas "słodkimi winogronami" hehe :lol:
No i później po podpisywaniu miał być koncert. w przerwie pomiędy podpisywaniem a koncertem pogadaliśmy z Adamem. :lol: :lol: myślałam że padne z wrażenia heh :P pierwszy raz na żywo miałam okazje go zabaczyć a co dopiero pogdać! :D
Później koncert. przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała... nie wiem kto to był, ale tak sie zastanawiam czy nie Sara. no bo miała być na koncercie. i jeśli kogoś jesczze ominęłam to SORRY, ale było troche osób, a ja wszystkich widziałam pierwszy raz ;) .
Zagrali tylko piosenki z nowej płyty, a oprócz tego Narcyza i Agnieszke. wkurzała mnie tylko grupa siedmiolatków stojąca naokoło mnie i drąca się na Narcyzie i Agnieszce... wszystko wiadomo... choć gdy Jesoosek zaczął machać włosami (co mi się bardzo podobało :lol: ) dzieci się troche odsunęły ha!
po koncercie jescze chwile pogadaliśmy i poźniej wszyscy poszli na piwko. a mi rodzice nie pozwolili :cry: :cry: :cry: . myśle że sie dobrze bawiliście. mi było BARDZO sympatycznie Was spoptkać :D
teraz próbuje namówić rodziców na ognisko. ale chyba i tak nie moge jechać... ognisko we wtorek, czyli w środe nie szłabym do skzoły. a akurat jak na złość w tą środe mam poprawiać chemie :x :x wychodzi mi 2 a na świadectwie nie moge mieć takiej oceny... więc wiecie że conajmniej na 3 musze poprawić... zobaczymy jak będzie.
POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE! :lol:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 18:40

heh już to gdzieś czytałam... :roll:
a chętnych do pocieszenia zapraszam na mój blog, i do pisania mejli do mnie, bo jeszcze klika dni a się zanudzę w tym domu :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 05 cze 2003, 20:35

fajny musial byc ten koncert ale pewnie pelno plebs! duzo osob z forum bylo fajnie! niedlugo bedzie w toruniu to looz moze ktos sie wybiera? :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 05 cze 2003, 21:27

Asiuńciu rewelacyjna relacja hehe. Co do chemi to daj mi pani numer gg to z nią porozmawiam ;P bardzo żałuje że mnie tam nie było, pozdrawiam serdecznie i ciesze się bardzo ze mialaś okazje poznać część Formuowiczów.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 05 cze 2003, 23:52

Ewelina(Ewka) pisze:Asiuńciu rewelacyjna relacja hehe. Co do chemi to daj mi pani numer gg to z nią porozmawiam ;P .

chyba Cie rozczaruje, bo mam pana od chemii, w dodatku nie ma gg ;) heh, ale mozesz przyjechac do mnie i z nim pogadac.... ja nie chce miec2 na koniec roku :cry:
Martynka

Postautor: Martynka » 06 cze 2003, 0:41

Asiuncia pisze:
przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała... nie wiem kto to był, ale tak sie zastanawiam czy nie Sara.

To była na pewno Sara ;) Z opisu pasuje w 100% ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Alareel

Postautor: Alareel » 06 cze 2003, 2:56

lukasz_mayday pisze:Koffani dziekuje WAM BARDZO za to że przyjechaliście do Geanta !!! było mi bardzo Was poznać na żywo !! Adam i Aniu dziękuje za super fotki!! pozdrawiam Was gorąco !! Łukasz mayday z Katowic !! licze ze jeszcze się spotkamy !! :lol:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 cze 2003, 15:58

porządki na forum trwają :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 06 cze 2003, 18:16

A w Katowickim Geancie było tak:
Przed godziną 17 w oczekiwaniu na pojawienie się zespołu czekałem i wysłuchiwałem płyty, jakiś facet zapowiadał: "nowa płyta zespołu ŁZY Nie czekaj do jutra..." ale byłem zły... :evil: :twisted: ale potem gdy pojawili się już wszyscy utworzyła się wielka kolejka, jakaś pani przede mną miała w wózku 21 płyt "NCNJ" nie wiem po co jej tyle ale... gdy mój brat podał płytę i zdjęcie do podpisu ja robiłem zdjęcia a wtedy Adam zapytał się mnie: "czy ta koszulka (jjj) na koncercie kupiona?" a ja w tym momencie byłem tak szczęśliwy że stać mnie było tylko na krótką odpowiedż TAK w Gliwicach:) oj to było dla mnie wielkie przeżycie... :D :lol:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 cze 2003, 19:02

MARTYNKA pisze:
Asiuncia pisze:
przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała... nie wiem kto to był, ale tak sie zastanawiam czy nie Sara.

To była na pewno Sara ;) Z opisu pasuje w 100% ;)

tylko zastanowiło mnie czemu nie podeszła sie przywitać. wtedy pomyslałam sobie" a może to jest nieśmiała siostra Kathleen" :P hehe :wink: :wink:
choć z siostrą Lukrecji sie przywitałam :lol:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 cze 2003, 21:16

INFORMUJĘ WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE ZAKŁADAJĄ NOWE TEMATY O IDENTYCZNEJ TEMATYCE JAK TEMATY JUŻ ISTNIEJĄCE, ŻE OD TEJ PORY NIE BĘDĘ JUŻ PRZENOSIŁ WASZYCH WYPOWIEDZI TAK JAK ROBIĘ TO TERAZ TYLKO BĘDĄ ONE USUWANE!!!

Asiuncia pisze:ponieważ jade do Wrocławia na Łezki i wiem, że niektórzy z Was też tam będą chciałabym abyście w tym temacie napisali czy jedziecie czy nie. bo do środy już chwila, a ja chce sie z Wami spotkać ;) :lol: :lol:

sara pisze:A ja chce powiedzieć, ze podobny temat już istnieje i tam pisaliśmy kto będzie :lol:

Asiuncia pisze:ja sie tam połapać nie moge ;) a Łzy już jutro ;)

Asiuncia pisze:hmm... BYŁO SUPER!!!
ale może zaczne od początku. :lol:
dojechałam do Wrocławia, dałam o tym znać Jesoosowi. za jakiś czas zobaczyłam sie z Justysią i Jesoosem. A już sie bałam żę się nie rozpoznamy. jednak z tym nie było problemu :)
stanęliśmy tam gdzie zespół podpisywał. na początku w kolejce ustawiali się fani (do podpisania płyty) a później ludzi, który byli w Geance na zakupach. nawet podsłuchałam rozmowe jednego gostka "o to dzisiaj jakiś zespół coś podpisuje?" po chwili stanął w kolejce i na pocztówce wziął autograf....
później przyszła do nas Lukrecja. No i przyznała się do naszego forum jescze jedna dziewczyna. Sorry, wybacz mi ale masz taki nick że ja go nigdy nie moge zapamiętać... nawet jak się przedstawiałaś nie mogłam dobrze zakapować hehe ;) ale bardzo sympatyczna i fajna jesteś :D
za jakiś czas podeszła do nas Karinka i poczęstowała nas "słodkimi winogronami" hehe :lol:
No i później po podpisywaniu miał być koncert. w przerwie pomiędy podpisywaniem a koncertem pogadaliśmy z Adamem. :lol: :lol: myślałam że padne z wrażenia heh :P pierwszy raz na żywo miałam okazje go zabaczyć a co dopiero pogdać! :D
Później koncert. przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała... nie wiem kto to był, ale tak sie zastanawiam czy nie Sara. no bo miała być na koncercie. i jeśli kogoś jesczze ominęłam to SORRY, ale było troche osób, a ja wszystkich widziałam pierwszy raz ;) .
Zagrali tylko piosenki z nowej płyty, a oprócz tego Narcyza i Agnieszke. wkurzała mnie tylko grupa siedmiolatków stojąca naokoło mnie i drąca się na Narcyzie i Agnieszce... wszystko wiadomo... choć gdy Jesoosek zaczął machać włosami (co mi się bardzo podobało :lol: ) dzieci się troche odsunęły ha!
po koncercie jescze chwile pogadaliśmy i poźniej wszyscy poszli na piwko. a mi rodzice nie pozwolili :cry: :cry: :cry: . myśle że sie dobrze bawiliście. mi było BARDZO sympatycznie Was spoptkać :D
teraz próbuje namówić rodziców na ognisko. ale chyba i tak nie moge jechać... ognisko we wtorek, czyli w środe nie szłabym do skzoły. a akurat jak na złość w tą środe mam poprawiać chemie :x :x wychodzi mi 2 a na świadectwie nie moge mieć takiej oceny... więc wiecie że conajmniej na 3 musze poprawić... zobaczymy jak będzie.
POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE! :lol:

SYLWIA, SORRY ZA TEN TEMAT. HEHE. MAM NADZIEJE ŻE PÓJDZIE W NIEPAMIĘĆ ;)

mloda.jg pisze:czyli kolejna forumowa impreza beze mnie :(
ale to nic kiedyś to nadrobię :D

jesoos pisze:
sara pisze:A ja chce powiedzieć, ze podobny temat już istnieje i tam pisaliśmy kto będzie :lol:

między bogiem a prawdą to ja się juz gubie kto co gdzie pisał :? :?

Justysia pisze:Jędrzej - zobacz do działu Koncerty a potem do tematu "koncert we wrocławiu" strona 2 ;) :D

mloda.jg pisze:tylko, że ja np. do koncertów nie zaglądam... może jesoos też :roll:

Justysia pisze:
mloda.jg pisze:tylko, że ja np. do koncertów nie zaglądam... może jesoos też :roll:

To może pora zacząć tam zaglądać ;)
Czasem tam są ciekawsze tematy niż tutaj :P

mloda.jg pisze:kiedyś tam zaglądałam, ale wiało tam nudą strasznie :d teraz widać się zmieniło :D

Asiuncia pisze:ja też do koncertów nie zaglądam ;)
...

Wróć do „Łzy”