GEANT------ i ŁZY!!!! super!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 cze 2003, 21:22

no lae to to był "stary" temat
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 cze 2003, 21:26

Nie... w tym było więcej postów, poza tym sama Asiunccia przepraszała z kolejny temat o Geancie...
...
Awatar użytkownika
kora
Kontaktowanie:

Postautor: kora » 07 cze 2003, 3:11

Asiuncia pisze: przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała...

no to jesli pishesh tu o dziewczynie w czarnej bluzce na ramiaczkach,prawie caly czas skaczacej,z krotkimi(gdzies do brody),brazowymi wlosami to moglam byc ja... :wink:
"...nie jestem powietrzem dla wszystkich
nie myśl że tak łatwo mnie złapać..."
Awatar użytkownika
kora
Kontaktowanie:

Postautor: kora » 07 cze 2003, 3:12

Asiuncia pisze: przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała...

no to jesli pishesh tu o dziewczynie w czarnej bluzce na ramiaczkach,prawie caly czas skaczacej,z krotkimi(gdzies do brody),brazowymi wlosami to moglam byc ja... :wink:
"...nie jestem powietrzem dla wszystkich
nie myśl że tak łatwo mnie złapać..."
marigell

Postautor: marigell » 07 cze 2003, 21:00

Asiuncia pisze:
MARTYNKA pisze:
Asiuncia pisze:
przyjechała Sylwia, Kathleen i jeszcze jedna dziewczyna która sanęła z boku i sie ze mną nie przywitała... nie wiem kto to był, ale tak sie zastanawiam czy nie Sara.

To była na pewno Sara ;) Z opisu pasuje w 100% ;)

tylko zastanowiło mnie czemu nie podeszła sie przywitać. wtedy pomyslałam sobie" a może to jest nieśmiała siostra Kathleen" :P hehe :wink: :wink:
choć z siostrą Lukrecji sie przywitałam :lol:

Może byście się już tak odemnie odczepiły?? :evil:
Nie przywitalam się bo sie nie przywitałam, nie wiem czemu ... chyba Cię nie widziałam, a może to nie o mnie piszesz ... choć Martyna wnioskuje innaczej :D ... za to Ty mogłaś sie przywitać ze mną skoro mnie zuważyłaś :? ale za to się pożegnałam a tego już nie napisałaś ... swoją relacje napisałam w temacie właściwym czyli tym o koncertach, proponuje tam czasami zaglądnąć jak ktoś chce sie czergoś dowiedzieć o koncertach :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 cze 2003, 22:02

to fakt Saruś-nie napisałam że się z Tobą żegnałam. ale wiesz, nie wiedizałm z kim się żegnam hehe :P
nie podeszłam się przywitać bo z natury jestem dość nieśmiała. z tego powodu obawiałam się również, że jakoś mnie nie polubicie i wszyscy będą mnie pomojać. jednak tak nie było :D wszyscy byli dla mnie bardzo mili i sympatyczni :D
zresztą Sara, jeszcze mam nadzieje będzie okazja się spotkać, wtedy już sie przywitamy ;)
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 09 cze 2003, 21:02

wg mnie geant to najgłupsze miejsce jakie można było wybrać na takie spotkania.. pełno bab z siatami i bachorami, ble -_- no ale i tak chyba pójde, w końcu miejsce nie ode mnie zależy ;)

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 cze 2003, 22:33

dlaczego najgłupsze? dużo ludzi (co prawda część przypadkiem bo na zakupach) to dobre miejsce na promocję
tak myślę... :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 10 cze 2003, 0:19

Hm...nie zgadzam się, że geant to najgłupsze miejsce. Każde miejsce dobre, byleby móc promowac nową płytę. Ja juz wole zobaczyć Łzy w geancie niż nigdzie :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 cze 2003, 0:25

No wlasnie, prosze nie czepiać mi się tu Sary :)
Ja jak zwykle się nie przywitałem, ani nie pozegnalem, o, moja sprawa :P
Nawet mnie nie zauwazyli he he
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 10 cze 2003, 3:51

no ok, jeżeli chodzi o promocję to może i dobre miejsce, ale tylko pod tym względem :P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 cze 2003, 17:45

W Geancie jest cała masa przypadkowych ludzi, którzy albo też podejdą do zespołu albo przejdą obojętnie albo staną obok i zaczną komentować :roll: Bardzo mnie wkurzyło, jak zespoł podpisywał we Wrocławiu.... Naprawde było dość sporo ludzi.... I już kończyli podpisywać, cała ta duża kolejka przeszła... I idzie sobie jakaś kobieta z facetem.... Na co staje i mówi do niego "Ale dużo ludzi, patrz jak popularni są hahaha" :? Miałam już ochote jej "delikatnie" zwrócić uwagę, że już od godziny podpisują, w związku z czym ta kolejka już przeszła, ale niestety ona już poszła.... :roll:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 10 cze 2003, 19:50

Adas pisze:No wlasnie, prosze nie czepiać mi się tu Sary :)
Ja jak zwykle się nie przywitałem, ani nie pozegnalem, o, moja sprawa :P
Nawet mnie nie zauwazyli he he

a byłeś Adaś we Wrocławiu? wiesz, ja wszystkich widziałam po raz pierwszy, to nie mogłam podchodzić do każdej napotkanej osoby z myślą że to ktoś z forum... :roll:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 cze 2003, 20:31

Adas - zauważyli... O mnie to już nie pamiętasz? :twisted:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 cze 2003, 0:13

TORUN
dzisiaj lzy byly w toruniu!
hm
fajnie sie dzien zaczal i wogole czekalem az wreszcie bedzie 14 bo mialy byc lzy w toruniu. Pojecgalem do geanta o godzinie 13. w sklepie nie bylo tloku wiec poszedlem cos zjesc. spotkalem sie z kuzynka i czekaliosmy na ŁZY
miejsce bylo juz przygotowane ( stoisko kolo kaset i plyt łez)
ok godz 14 kolo stoiska stalo juz pelno nastolatek z kartkami po autograf gwiazdy.
ja czekalem kawalek dalej czekajac na lzy.
i sie doczekalem
weszli glownym wejsciem usiadli na krzesla i zaczeli rozdawac autografy
ja ustawilem sie w dlugiej kolejce oczekujac podpisu na nowej plytce(nie yuzywanej jeszcze)
gdy doszedlem powiedzialenm ze jestem z forum i mam pytanie.
wszyscy spojzeli
po czym adam zapytal o nick, powiedzialem ze benektorun a arek zapytal czy juz mi plyta dziala! heheeheh
zapytalem co sadza o zlocie w toruniu a oni odpowiedziaeli ze mam rozmawiac z karina
pierwszy raz mialem okazje z nia rozmawiacf wiec zapytalem gdzie ja spotkam . adam wskazal mi miejsce za soba wiec podeszlem ale ochroniarz mnie zatrzymal. Naszczescie w mojej obronie stanal; adam! wposcili mnie i porozmawialem z karina o zlocie. po rozdawaniyu autografów podeszlem, do arka i adama i wogole calego zespolu! zaczalem rozmawiac z arkiem i czaczolem mowic na "pan" ku mojermu zdziwieniu arek od razu powiedzial "arek" i zaczela sie rozmowa. reszta zespolu poszla na zakupy(adam znalazl dla siebie film dvd "szosty zmysl"(podobno szukal pol roku)) arek powiedzial ze musi zrobic zakupy i poszlismy z nim. Wreszcie moglem zadac troche pytan. hmm
pewnie na forum bym sie odpowiedzi nie doczekal.hehehe
pogadalem troche z nim o forum i wogole i opo 1 godz pozegnalem z kuzynka zespol!
niestety zawiodla frekfencja bylo bardzo malo ludzi!
nie dziwie sie ze w toruniu nie ma koncertu, wreszcie poznalem karine (bardzio mila osoba podarowala mojej kuzynce roze od ani) i arka. Gdy adam dowiedzila sie ze jestem z forum podal mi reke :D (ludzie troche dziwnie patrzyli. fajnie ze bylui w toruniu moze jak sie uda zrobic zlot to znowu przyjada....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”