Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 17 paź 2003, 14:34

a ja bym nie chcial, zeby lzy zagraly na eurowizji. Nie jest mi dozbrze z tym, ze idą tak daleko, wolałem jak byly malo znanym, ignorowanym przez media, sląskim zespolem z pieknymi piosenkami.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
*afrodyta*

Postautor: *afrodyta* » 17 paź 2003, 15:19

A ja mysle ze to dobrze że Łezki wystąpiły bo w Eurovizji....przecierz przyniesie Im to dużo plusów i minusów...plusy...będą bardziej znane...lepszą forma ...mniej stresów....minusy:hmm moze to że będą uważane za zespół podobny do Ich3 :?
JA NIE LUBIE NIKOGO ZAWSZE CHODZE WŁASNĄ DROGĄ .....NIE LUBIE NIKOGO....
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Postautor: czarna łza » 17 paź 2003, 17:47

Ambitna rockowa muzyka nie ma szans na Eurowizji.... wiec Łezki muszą wystąpić z jakimś szmrowatym komercyjnym kawałkiem , który pewnie Im
i nam sie nie spodoba,,, (wiec po co mają wystąpić na Erowizji)
hhhhehhh Łzy są swietne ale nie na Eurowizje
wiec niech idzie ich3 a Łezki zostaną z nami :P
„Przejedz na drugą stronę tam odnajdziesz swoją śmierć pokusę od dawna wymarzoną...”

www.aniele-moj.blog.pl
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Postautor: czarna łza » 17 paź 2003, 17:52

wd5 pisze:a ja bym nie chcial, zeby lzy zagraly na eurowizji. Nie jest mi dozbrze z tym, ze idą tak daleko, wolałem jak byly malo znanym, ignorowanym przez media, sląskim zespolem z pieknymi piosenkami.

Zgadzam się :!: :!: :!:
„Przejedz na drugą stronę tam odnajdziesz swoją śmierć pokusę od dawna wymarzoną...”

www.aniele-moj.blog.pl
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 19 paź 2003, 1:24

wd5 pisze:a ja bym nie chcial, zeby lzy zagraly na eurowizji. Nie jest mi dobrze z tym, ze idą tak daleko, wolałem jak byly malo znanym, ignorowanym przez media, sląskim zespolem z pieknymi piosenkami.

Szanuję wszystkie opinie forumowiczów, nie chcę się z nikim spierać ale uważam, że nie powinno się wymagać od zespołu aby był cały czas mało znany i ignorowany przez media. Nie budujmy muru wokół Łez! A teraz Łzy nie maj pięknych piosenek? Nie zasługuj na to żeby pokazać się Europie?
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 19 paź 2003, 8:41

dokturek pisze:
wd5 pisze:a ja bym nie chcial, zeby lzy zagraly na eurowizji. Nie jest mi dobrze z tym, ze idą tak daleko, wolałem jak byly malo znanym, ignorowanym przez media, sląskim zespolem z pieknymi piosenkami.

Szanuję wszystkie opinie forumowiczów, nie chcę się z nikim spierać ale uważam, że nie powinno się wymagać od zespołu aby był cały czas mało znany i ignorowany przez media. Nie budujmy muru wokół Łez! A teraz Łzy nie maj pięknych piosenek? Nie zasługuj na to żeby pokazać się Europie?

Europa tego nie doceni...
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 19 paź 2003, 12:05

a ja mam mieszane uczucia.. wydaje mi się, że Eurowizja to nie miejsca dla Łez.. no, ale oczywiście mogę się mylić. Oglądam Eurowizje od kilku lat, bo jestem zmuszana do tego przez mame, która uwielbia tego typu festiwale, i jak pewnei sami wiecie, mało tam ambitnej muzyki.. po prostu piosenki lekko (albo i bardziej) disco-polowo ~ popowe, wpadające w ucho, w wiekszosci z marnymi tekstami (mowie o tych, ktore rozumiem, czyt. polskie i ang.) :/ i tak - jesli Łzy wystartowałyby z piosenką w Ich stylu, to chyba nie miałyby szans, bo Europa woli własnie pop i discopolo =( a jeśli wystartuje z piosenką w stylu "anki, ot tak" to.. hm.. sama nie wiem. przede wszystkim mam nadzieje, że zaśpiewają po polsku!

i zycze im powodzenia, i jak najlepiej, napewno bede wysylac ile sie da smsow.
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 21 paź 2003, 20:05

PODSUMOWANIE głosowania, które zaproponowałem.
.....Jedyne co mogę napisać, oprócz podania wyników, to to że zupełnie sie ono nie udało.....Gdyby głosowanie miało miejsce w osobnym temacie zapewne dużo więcej Forumowiczów wzięłoby w nim udział, wiec trudno cokolwiek powidzieć o wynikach - "uroki moderacij" ;/ :/ Z resztą.....Oto wyniki:

ZA - 4 głosy
PRZECIW - 5 głosów
NIE WIEM - 3 głosy
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Conrad
Kontaktowanie:

hmmm

Postautor: Conrad » 21 paź 2003, 20:20

ej no ej
eurowizja total tandeta
wogle nawet ich troje nie zasluzylo zeby znalezc sie posrod bandy lapsoof, wszyscy wykonawcy tam gorsi niz top ten w 2 edycji idola (oprocz hani i krzysia ;) )
lzy niech lepiej u nas poki co graja i sobie siary nie robia na cala europe ;)
Here I Am
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 22 paź 2003, 13:38

[color=blue]Dobrze że Łzy są popularne...Bo kto tracił(i teraz traci) pieniądze żeby wysłać sms-a i zostaje mu tylko 3,20... no kto?my!:P

A co do Eurowizji....hm...niech wystapią..:D[/color]
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 paź 2003, 17:29

wd5 pisze:Europa tego nie doceni...

a skąd wiesz? póki co przetestowała Łezki na Rosjanach :D i im sie bardzo podobaly :D nie przekonają isę dopóki nie spróbują. Lepiej spróbować i sie zawieźć nić nie psróbować i "pluć sobie w brodę"
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 22 paź 2003, 18:14

w CGMie jest juz napisane ze Adam skonczyl tekst piosenki na eurowizje ale ostatnio przyszlo mi do glowy pytanie .. czemu LZY niewystartuja na Eurowizje z "eyey open madly"?
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 22 paź 2003, 18:51

bo to za dobra piosenka? ;))

a poza tym, z tego co wiem, to chyba trzeba napisać na eurowizję całkiem nową piosenkę, nie można wykorzystać tej już istniejącej..
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 paź 2003, 19:41

Vampirzyca pisze:a poza tym, z tego co wiem, to chyba trzeba napisać na eurowizję całkiem nową piosenkę, nie można wykorzystać tej już istniejącej..

mi się wydaje że to nie ma znacznie choć piosenka nie moze być chyba bardzo stara i znana
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 paź 2003, 22:18

no ale to "Oczy Szeroko Zamknięte" są znane nie "Eyes Open MAdly" prawda? :D
w Cgmie było napisane że ta pisoenka nie jest tak smutna jak poprzednie... ciekawa jestem... mam nadzieję że jednak nei będzie całkiem inna :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”