Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
^^Julia^^
Kontaktowanie:

Postautor: ^^Julia^^ » 02 lis 2003, 11:42

tak...piosenka jest super...wpada w ucho...:) taka dynamiczna i wesola...i jeszcze ten tekst:P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 lis 2003, 12:43

^^Julia^^ pisze:tak...piosenka jest super...wpada w ucho...:) taka dynamiczna i wesola...i jeszcze ten tekst:P

a sorry gdzie ty niby slyszalas ta piosenke?
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
^^Julia^^
Kontaktowanie:

Postautor: ^^Julia^^ » 02 lis 2003, 13:25

Carti pisze:
^^Julia^^ pisze:tak...piosenka jest super...wpada w ucho...:) taka dynamiczna i wesola...i jeszcze ten tekst:P

a sorry gdzie ty niby slyszalas ta piosenke?

u siebie w domu....zyjemy w 21 wieku..informacje mozna przekazywac na wiele sposobow..jest internet i sa telefony :) i naparawde piosenka jest swieeetna..zwlaszcza ze pada a w niej imie ktore bardzo mi sie podoba :P
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 02 lis 2003, 13:39

CZEMU JA TEGO JESZCZE NIESŁYSZAŁEEM!! :x JA TEZ CHCE :!: :!: NIECH MI JA KTOŚ ZAŚPIEWA!!!
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 02 lis 2003, 13:39

A ja mam telefon i internet a nie slyszałem tej piosenki :(
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 lis 2003, 13:44

^^Julia^^ pisze:u siebie w domu....zyjemy w 21 wieku..informacje mozna przekazywac na wiele sposobow..jest internet i sa telefony :) i naparawde piosenka jest swieeetna..zwlaszcza ze pada a w niej imie ktore bardzo mi sie podoba :P

No proszę...to moze ja żyje w średniowieczu ....skoro nie słyszłam tej piosenki :? ....a mam internet....mam telefon..... a jakoś jej nie słyszalam.....hmm....dziwne nie..... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 lis 2003, 13:50

no wlasnie ja chyba tez bo z tego co ja wiem to piosenke ma tylkO Adam a slyszalo ja tylko pare osob :/ no ale nic... bede czekal...
Awatar użytkownika
Harry
Kontaktowanie:

Postautor: Harry » 02 lis 2003, 23:10

Uwazam ze eurowizja jest tak kiczowatym plebiscytem, ze Lzy sa poprostu dla Eurowizji za dobre:) Osobiscie Lzy nadawaly by sie do o wiele lepszych przedsiewziec tyakich jak MtvMusiAwards:D I tego wlasnie im zycze... wspiac sie na slawe swiatowa:D
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 03 lis 2003, 0:13

harry.. nagrody mtv to straszna komercja :P a wszystkie inne festiwale to kicz, kurde w ogóle nie ma żadnych fajnych i na poziomie festiwali ;|

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 03 lis 2003, 12:10

Narcyzek pisze:
^^Julia^^ pisze:u siebie w domu....zyjemy w 21 wieku..informacje mozna przekazywac na wiele sposobow..jest internet i sa telefony :) i naparawde piosenka jest swieeetna..zwlaszcza ze pada a w niej imie ktore bardzo mi sie podoba :P

No proszę...to moze ja żyje w średniowieczu ....skoro nie słyszłam tej piosenki :? ....a mam internet....mam telefon..... a jakoś jej nie słyszalam.....hmm....dziwne nie..... :roll:

...Nie wiem co mam o tym myśleć, siedzę w tym FFC już troszkę, ale widzę, że to nie wystarczy, aby móc usłyszeć nową piosenkę... Ale wiecie co, tak sobie myślę, że gdybym miał okazję usłyszeć w tej chwili tą piosenkę to nie wspomniałbym chyba o tym tutaj na Forum... aby oszczędzić innym przykrości... Bo głupio się czyta posty typu "Piosenka jest świetna.. itp".. a ty nie masz o tym zielonego pojęcia :roll: :?

Ale co tam :) Kiedyś napewno usłyszę.. może w Suszcu, a może nie... :(
Ostatnio zmieniony 04 lis 2003, 17:22 przez Marcin-Moon, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 03 lis 2003, 13:06

Znowu znalazłem coś ciekawego w serwisie cgm. Oto najnowszy news:
"Łzy, nawiązując do "dziewczęcej" tradycji w tytułach swoich piosenek, nowy utwór przygotowany z myślą o Eurowizji nazwały "Julia". Z tego co wiemy, piosenka jest już nagrana. Nosi tytuł "Julia". Niezależnie od powodzenia w wyścigu po bilet do przyszłorocznego konkursu Eurowizji, zespół w przyszłym tygodniu będzie nagrywał videoclip do piosenki. Reżyserem zdjęć będzie ten sam filmowiec, który stworzył wideoclip do piosenki "Oczy szeroko zamknięte" - Radek Górka."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 03 lis 2003, 15:06

Kurzce no.... Jqa bym tez chetie posluchal sobie tej piosenki.
Zgadzam sie z moon'em...mi jest troche przykro, ze jeszcze nie slyszalem tej piosenki :cry: Jak znacie adres strony z ktorej mozna sciagnac ten utwor, to prosze napiszcie go tu
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 03 lis 2003, 17:51

Ale wiecie co, tak sobie myślę, że gdybym miał okazję usłyszeć w tej chwili tą piosenkę to nie wspomniałbym chyba o tym tutaj na Forum... aby oszczędzić innym przykrości... Bo głupio się czyta posty typu "Piosenka jest świetna.. itp".. a ty nie masz o tym zielonego pojęcia

Moon ma racje mi sie troche przykro robi jak inni pisza jaka ta piosenka jest super :P ale kiedys tez ja uslysze ...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 lis 2003, 18:28

Chyba się ktoś z nas nabija :/
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 03 lis 2003, 18:53

Carti pisze:Moon ma racje mi sie troche przykro robi jak inni pisza jaka ta piosenka jest super :P

Może nie przykrość a zazdrość? Robicie tu takie zamieszanie z tego powodu, że ktoś słyszał wcześniej od Was piosenkę, że aż się słabo robi :?
I tak FFC ma więcej niż przeciętny fan...
Mam wrażenie, że tu powstało coś w stylu "dać palec a chcą całą rękę" :roll:
Ja bym się cieszyła, gdyby ktoś już wcześniej słyszał i napisał, że nie ma co się bać,bo piosenka jest ok :roll:

Wróć do „Łzy”