Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lis 2003, 17:29

Mnie to nie boli ,bo ból to za mocne słowo na 'takie cos'.Może jedynie zawód...To ,że mi ktoś coś mówi o zespole też mam się tym chwalić co ja niby nie wiem a co wiem?
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lis 2003, 18:39

2003-11-05 ŁZY w EUROWIZJI

Miło nam poinformować, że Zespół ŁZY przeszedł eliminacje do Eurowizji z piosenką JULIA, tak na imię mam.

Zobaczymy co będzie dalej :lol: Ja niestety smsów nie będę wysyłać, bo zbieram na mikołajki a każdy grosz się liczy (w tym wypadku 25zl.) :wink:
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 05 lis 2003, 18:48

Wiele z Was cytowalo moj ostatni post zaprzeczajac ze 'najezdzacie na Justysie' tlumaczac ze to tylko wymiana zdan i pogladow na ten temat... Wiec dlaczego macie do mnie pretensje - ja Wasze posty odebralam w taki a nie inny sposob... Bo nie rozumiem dlaczego az taki niesmak z Waszej strony... Zgadzam sie w 100% z wypowiedzia Adama... On ma racje - to jego sprawa komu najpierw pusci piosenke a chyba niemozliwe jest zeby cale FFC uslyszalo ja jako pierwsze o tej samej poze i w tym samym czasie... Mam jeszcze tylko nadzieje ze nie odbierzecie zle mojego postu...
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 05 lis 2003, 19:32

Cień Anioła pisze:2003-11-05 ŁZY w EUROWIZJI

Miło nam poinformować, że Zespół ŁZY przeszedł eliminacje do Eurowizji z piosenką JULIA, tak na imię mam.

Zobaczymy co będzie dalej :lol: Ja niestety smsów nie będę wysyłać, bo zbieram na mikołajki a każdy grosz się liczy (w tym wypadku 25zl.) :wink:

własnie przeczytałam tego newsa, i się bardzo ciesze ;D no ale coz, w sumie byłam tego pewna;)) to teraz musimy czekac do 24stycznia na glosowanie, tak? trzeba oszczedzac kase na karcie;D
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 05 lis 2003, 19:53

Vampirzyca pisze:
Cień Anioła pisze:2003-11-05 ŁZY w EUROWIZJI

własnie przeczytałam tego newsa, i się bardzo ciesze ;D no ale coz, w sumie byłam tego pewna;)) to teraz musimy czekac do 24stycznia na glosowanie, tak? trzeba oszczedzac kase na karcie;D

Z tego co pamietam to chyba tylko jeden raz z jednego telefonu mozna zaglosowac :(

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 lis 2003, 20:57

magda89 pisze: to jego sprawa komu najpierw pusci piosenke

To prawda...
a chyba niemozliwe jest zeby cale FFC uslyszalo ja jako pierwsze o tej samej poze i w tym samym czasie...

Całe nie...ale większa liczba osób napewno -tak to bywało nie raz...
Nie chodzi o to że Adam pokazał ten kawałek jednej wybranej osobie...chodzi o to że ta osoba pochwaliła się tym faktem publicznie na forum -w tym momencie juz nie jest traktowana jako 'kolezanka Adama' lecz jako członek grupy który "nie wiadomo dlaczego" został uprzywilejowany :P

To takie wyjasnienie dla 'nowych' którzy nie czuja sytuacji :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 05 lis 2003, 21:28

jesoos pisze:To takie wyjasnienie dla 'nowych' którzy nie czuja sytuacji :P

Dzieki.... :evil: Jestem juz troszke na forum... I juz nie czuje sie 'nowa'... Ale jezeli tak sadzisz to moje zdanie jest takie:
Moze wlasnie ci ' nowi ' patrza na sprawe bardziej racjonalnie niz ci ' starzy '...

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 lis 2003, 21:56

jesoos pisze:chodzi o to że ta osoba pochwaliła się tym faktem publicznie na forum

Nie będę tym razem pisać w imieniu Julii bo nie wiem w jakiej intencji ona tamto napisała, ale napiszę oczywiście w swoim.
Pochwaliłam się?? :lol:
Ja się już tu nie będę wypowiadała, bo coraz bardziej absurdalne rzeczy mi zarzucacie.
Gwoli wyjaśnienia wcale się nie pochwaliłam. A, że tak to odebraliście to już nic na to nie poradzę. Smutne...
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 05 lis 2003, 22:23

LUUUUDZIIIIEEEEEE, koniec!! Przestancie juz myslec o tym kto uslyszal a kto nie. I tak wszyscy uslyszymy. Cieszmy sie ze wogule wiemy ze jest nowa piosenka i ze jest zatytulowana "JULIA". Ja sie ciesze ze wogule wiem!! Mam nadzieje ze jest faaaajjjnaaaa!
!!A Eurowizja nalezy w tym roku do LEZ!!
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 05 lis 2003, 22:27

Po tym poscie pewnie wiele osob mnie znienawidzi.... ale coz dreczy mnie to chociaz niepowinno bo to prywatna sprawa tych osob... nie mam zalu do tych osob ktore juz slyszaly piosenke i napisaly o niej na forum mam jedynie zal do jednej osoby i jest nia Adam i to tylko z jednego powodu. Wydaje mi sie ze nietraktuje on wszystkich fanow tak samo. chodzi mi o FFC oczywiscie. W moich oczach najlepiej maja ladne dziewczyny poniewaz Adam wtedy odrazu z nimi nawiazuje kontak. A niektorych chodzi mi o wiekszosc meskej czesci FFC olewa. Szkoda. Na poczatku Adama badrzo lubialem ale jakos czue ze to przez jego faworyzacje we mnie wygasa...

po tym poscie pewnie zostane zjechany... ale coz gotowalo sie to we mnei caly dzien.... dziekuje za uwage

chcial bym ze by Adam wypowiedzial sie... i chodzi mi o to ze niechcial bym ze by odrazu wyjechal do mnie z pretensjami....
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 lis 2003, 22:30

Justysia pisze:Gwoli wyjaśnienia wcale się nie pochwaliłam. A, że tak to odebraliście to już nic na to nie poradzę. Smutne...[/color][/b]

Justysia głowa do góry i nie łam buta, ja tam nie uważam aby było cos złego w tym, że oznajmiłas na forum o tym, że Adam dał Ci przesłuchać "Julię" (chyba sie nie pomyliłam). Co za różnica kto pierwszy a kto drugi usłyszy nowy kawałek... wcale ale to wcale nie mam nic przeciwko, że ktos słyszał to przede mną!! Miejmy nadzieję, że niedługo bedziemy mieli podobna możliwośc usłyszenia tego kawałka. sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 05 lis 2003, 22:35

Carti pisze: Po tym poscie pewnie wiele osob mnie znienawidzi....

Nienawiść to za dużo powiedziane, ale myślę ,że nie osoby które wiedza o co chodzi...
Carti pisze:Wydaje mi sie ze nietraktuje on wszystkich fanow tak samo. chodzi mi o FFC oczywiscie. W moich oczach najlepiej maja ladne dziewczyny poniewaz Adam wtedy odrazu z nimi nawiazuje kontak. A niektorych chodzi mi o wiekszosc meskej czesci FFC olewa. Szkoda. Na poczatku Adama badrzo lubialem ale jakos czue ze to przez jego faworyzacje we mnie wygasa...

Każdemu to na sercu leżało , wszyscy mówili okreżnie a nikt się nie odważył...dlatego podziwiam ,że to tutaj napisałeś...
Napewno dużo osób ze strony Adama doświadczyło to samo...wątpie zeby to się zmieniło, ale przynajmniej wiadomo o co nam chodzi...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 lis 2003, 23:17

JA PI*****.
CZY WY JUZ Z NAJBANALNIEJSZEJ RZECZY OD RAZU MUSICIE ROBIC AFERĘ :?: :?: :?:
WYLUZUJCIE TROCHĘ LUDZIE :!: :!: :!:
JA TEZ CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ TEN KAWAŁEK JAK NAJWCZESNIEJ, JEDNAK NIEJEST MI TO DANE JAK NARAZIE I WCALE NIEPŁACZĘ Z TEGO POWODU :!:
TO ŻE ADAM PUŚCIŁ JĄ KOMUS TO CO :?: CO SIE TAKIEGO STAŁO :!: :!: PRZECIEZ ZA CHWILE I TAK USŁYSZY TĄ PIOSENĘ CAŁA POLSKA ( I NIETYLKO ). I CZY STANIE SIĘ ONA HITEM CZY NIE TO I TAK PO NIEJ PRZYJDZIE CZAS NA NASTĘPNĄ. I WTEDY TEZ BĘDZIECIE TAKIE JAJA ODPIEPRZAĆ :?:

POZA TYM ADAM MOŻE KOGOŚ LUBIEĆ A KOGOS NIE :!: I NIEWIEM CZEMU NIEJEST TO DLA WAS OCZYWISTE.

WIDAC W POLSCE OSTATNIO MODA NA RÓŻNE AFERY. TAKIE CZASY....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 05 lis 2003, 23:21

ADAM JESLI CIE URAZILEM TO PRZEPRASZAM ALE TAK MI SIE POPROSTU WYDAJE...

PS. Lukaszo neichodzi juz tylko o piosenke ja juz to wczesniej zauwazylem....
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 lis 2003, 23:30

NO TO CO :?: :?: TO CHYBA NORMALNE ZE WOLI POGADAC Z ŁADNYMI LASKAMI NIZ Z KOLESIAMI KTORYCH PRAWIE NIEZNA. JAK KAZDY NORMALNY FACET.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."

Wróć do „Łzy”