Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lis 2003, 17:13

miałam dzisiaj bardzo głupi sen... najśmieszniejsze w tym jest to że słyszałam w nim piosenkę "Julia" a jej nie znam :D, mam nadzieje ze będzie dobrze... i mam nadzieje że teraz do Warszawy mi się uda pojechać... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 06 lis 2003, 17:35

Ciekawe jak się nam spodoba... nie mogę się już doczekać jej odsłuchania na koncercie w Suszcu:) oby na tej Eurowizji również wypadła jak należy :lol: ...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 lis 2003, 19:57

a ja sobie dzisiaj tak myslalem ze jak LZY przejda polskie elilinacje (miejmy taka nadzieje) to ze beda jezdzic przed Eurowizja po krajach europy ze by promowac piosenke :P i ze tez zajada do Austrii :) baaardzo bym tego chcial :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
moosi
Kontaktowanie:

Postautor: moosi » 06 lis 2003, 20:26

Mogą nie wygrać. Wkońcu to festiwal muzyki pop. Ale kto wie. Rockowcy też wygrywają... ROCK RULES!!!
You may say I'm a dreamer,
But I'm not the only one...

http://music-game.net/?r=7&h=1393583306 - zostań gwiazdą światowego showbiznesu!
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 06 lis 2003, 20:34

mam nadzieję ze wygrają Łzy, ale wydaje mi sie ze znowu wygra jakas osoba która wcale na tą wygraną nie zasługuje........://
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 lis 2003, 21:15

Ja uważam po pierwsze, że Reprezentantka turcji któr wygrała Euriwizje była naprawde najlepsza i wygrała zasłużenie:) a po drugie to czy łzy maja szanse na dobre miejsce na Eurowizji (zakladajac ze tam pojada) to bedzie zalezało tylko od piosenki... A "julię" pewnie juz niedługo usłyszymy, wiec wtedy bedziemy oceniali:D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 07 lis 2003, 10:19

ja gratuluje ŁZA i mam nadzieje ze wygraja....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 07 lis 2003, 12:33

a czy mozna gdzies przeczytac tekst piosenki, albo ją w ogole uslyszec? Mowie tej całej Julii.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 lis 2003, 13:06

wd5 pisze:a czy mozna gdzies przeczytac tekst piosenki, albo ją w ogole uslyszec? Mowie tej całej Julii.

Tekstu nigdzie na necie nie widziałam.A usłyszeć będzie można w Suszcu w programie Spełniamy marzenia i wyborach Miss Polski.
Martynka

Postautor: Martynka » 07 lis 2003, 17:31

Syriel pisze:Ze strony głównej:

"Zespół ŁZY z piosenką „JULIA, tak na imię mam” został zakwalifikowany, obok czternastu innych wykonawców, do krajowego finału Eurowizji.
Koncert finałowy odbędzie się na warszawskim Torwarze 24 stycznia 2004 roku. Zwycięzca (mamy nadzieje, ze my :) pojedzie 15 maja 2004 do Turcji reprezentować Polskę na 49 Konkursie Eurowizji.
„Julię...” będziecie mogli wkrótce usłyszeć w programach telewizyjnych.

No czyli najpierw się wybieramy do Wawy... a później najprawdopodobniej do egzotycznej Turcji... :twisted: :wink: ...

Jestem jak najbardziej za :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 07 lis 2003, 19:03

Ostatnio oglądałem w TV program Hołdysa, był totalnie zachwycony grupą Sistars. Ja wprawdzie nie słyszałem w tym Sistars nic wyjątkowego, ale zdanie Hołdysa poważam...więc może jednak coś w tym jest...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 lis 2003, 23:05

co to jest to sistars???? Połowy wykonawców starujących w krajowych eliminacjach nie znam...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 lis 2003, 23:21

Z tego co wiem, to zespół Sistars to zespół w stylu Hip-Hop i wykonuje piosenkę "Spadaj" często nuconą przez dziewczyny z FFC :wink: ale oczywiście nie wszystkie....

W każdym razie mi nie za bardzo się podoba....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 lis 2003, 23:26

a te nzespoł o którym mówisz to nie czasem sisters :roll: bo Hołdys by sienimi raczej nie zachwycał...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 07 lis 2003, 23:37

raczej Sistars, Hołdys się zachwycał, dwie dziewczyny śpiewają, kilku chlopaków gra, a czy to hip-hop to nie wiem...raczej pop-rock troche stylizowany na hip-hop

------------------------------------------
fragment z Gazety.pl o płycie Sistars:

"muzycznie "Siła sióstr" wypada bardzo interesująco. Tym większe brawa dla Sistars. Także za świetne harmonie wokalne, w których czuć szkołę i Lauryn Hill, i Eryki Badu. Gorzej z tym, co wyśpiewują w swoich piosenkach dziewczyny. Jeśli im wierzyć, życie kobiet w hiphopowym świecie nie wygląda ciekawie. Na "Sile sióstr" sporo historii o seksualnych podbojach i rozstaniach, są też delikatne ballady miłosne."

Wróć do „Łzy”