Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 lis 2003, 23:46

mloda.jg pisze:a te nzespoł o którym mówisz to nie czasem sisters :roll: bo Hołdys by sienimi raczej nie zachwycał...

No młoda.....błąd w ustawieniu palców na klawiaturze....zemiast "E" wyszło "A" Wybaczcie mi....bo zgrzeszyłam.... :wink: :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 07 lis 2003, 23:56

Narcyzek pisze:
mloda.jg pisze:a te nzespoł o którym mówisz to nie czasem sisters :roll: bo Hołdys by sienimi raczej nie zachwycał...

No młoda.....błąd w ustawieniu palców na klawiaturze....zemiast "E" wyszło "A" Wybaczcie mi....bo zgrzeszyłam.... :wink: :lol:

ale to sie chyba wlasnie pisze przez "A"... SISTARS... no chyba ze tym razem to ja sie myle ;) zreszta czy to wazne... i tak wiadomo o kogo chodzi :D
Ostatnio zmieniony 08 lis 2003, 0:01 przez ally, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 07 lis 2003, 23:57

Wychodzi na to, że zespół nazywa się SiStars (z literą "A" a nie "E"), a piosenka "Spadaj" jest na ich płycie, sprawdziłem w Merlinie ;)

są tez inne ciekawe hehe tytuły jak "nie przestawaj" albo "bierz, bierz", ciekawe o czym to? ;) chyba będę słuchać rythm and bluesa, bo jak doczytałem recenzenci tak właśnie szufladkują muzykę Sistars.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 08 lis 2003, 0:43

Właśnie gdzieś wyczytałem, że jest planowane wydanie promocyjnej płyty dla stacji radiowych, na której mają znaleźć się wszystkie piosenki polskich kandydatów na Eurowizję. Czyli będzie też "Julia..." Jeśli to jest płyta dla stacji radiowych to "Julię..." pewnie będziemy często słyszeć :) Oby rozgłośnie chciały ją grać.
Martynka

Postautor: Martynka » 08 lis 2003, 16:40

Oj taak;D Piosenka "Spadaj" jest na serio super;) Często mozna ją uslyszeć na zlotach FFc;) "Nie Ty.. nie my... spadaj.." :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 08 lis 2003, 17:31

MARTYNKA pisze:Oj taak;D Piosenka "Spadaj" jest na serio super;) Często mozna ją uslyszeć na zlotach FFc;) "Nie Ty.. nie my... spadaj.." :twisted:

eeee... to albo ja jestem głucha albo normalnie mnie na zlotach nie ma... bo jakoś nigdy tego nie słyszałam, albo ni kojarze.... :? :oops:
Awatar użytkownika
mattihau
Kontaktowanie:

Postautor: mattihau » 08 lis 2003, 20:37

Łzy wygraja eurowizje!!!!!!!! chociaż co z tego że zaśpiewają jak inni nie zrozumieją ich tekstów????? Ale i tak życze im powodzenia
:D :) :o
Mam wiosen 15 i kocham zespół Łzy!!!!
Szczególnie za piosenke ANASTAZJA JESTEM!!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 lis 2003, 21:09

mattihau pisze: chociaż co z tego że zaśpiewają jak inni nie zrozumieją ich tekstów?????

My zrozumiemy :) pozatym Europejczykom podoba się spiewny, Słowiański język :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 lis 2003, 22:07

Syriel pisze:
MARTYNKA pisze:Oj taak;D Piosenka "Spadaj" jest na serio super;) Często mozna ją uslyszeć na zlotach FFc;) "Nie Ty.. nie my... spadaj.." :twisted:

eeee... to albo ja jestem głucha albo normalnie mnie na zlotach nie ma... bo jakoś nigdy tego nie słyszałam, albo ni kojarze.... :? :oops:

Ojj ja też mam chyba problemy ze słuchem:/:/ Syriel co robiłysme jak oni śpiewali?? gdzieś włóczyłysmy się ;)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 09 lis 2003, 9:55

Syruś to w takim razie i ja mam cos nie tak z moim słuchem, nie kojarze tej piosenki. :oops: :?
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 09 lis 2003, 21:36

hhee aja słyszałam ich piosenkę.. tak bardzo dzwięczna i fajna :wink:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 lis 2003, 21:42

Syriel pisze:

No a właśnie ja Wam napiszę, że ta piosenka może nie jest lubiana i śpiewana przez całe FFC....ale najbardziej to Doda i Martynka lubia ją śpiewać :wink: Więc możliwe...że nie słyszeliście....
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lis 2003, 21:55

to ja z chęcią zobaczę sistars z innej strony... bo "Spadaj" to jedno grafomaństwo... :?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 lis 2003, 13:32

24-01-2004 Warszawa Torwar Krajowy Finał Eurowizji 18:00
Martynka

Postautor: Martynka » 11 lis 2003, 14:30

Cień Anioła pisze:24-01-2004 Warszawa Torwar Krajowy Finał Eurowizji 18:00

:cry:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”