Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 lis 2003, 17:37

pojechalabym sobie...ale Warszawa za daleko... :(
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 11 lis 2003, 18:13

Moim zdaniem Eurowizja nie jest dla Łez!!!!!!!!!! Tam zawsze śpiewaja takie kiczowate piosenki jak Ich3. I dlatego włąśnie się biję, że i tak nie maja szans z kiczem. Piosenki Łez są cuuuuudowne. Eurowizję zawsze wygrywa coś w rodzaju Tego co w zeszłum roku!!!!!
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 11 lis 2003, 18:46

Jasiek170, ja pogdlądy takie jak Ty wyrażałem na Forum już dużo wcześniej, ale nic to nie dało...Wiem że nie jestem jedyną osoba, dla której Eurowizja okazała się kroplą która przepełniła czarę, ale wiekszość uzytkowników Forum jak widzę nie podziela mojego poglądu....Przyko mi to pisać, ale Łzy okazały się zespołem nie dla mnie.....szkoda.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 11 lis 2003, 21:59

Mnie absolutnie nie chodzi o to ze nie są zespołem dla mnie ale uważam ze Eurowizja to coś nie dla nich!!!!!!
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 lis 2003, 22:06

może się narażę to pisząć, ale piosenka I3 na Eurowizji raczej nie była kiczowata... a już napewno lepsza od wielu innych tam prezentowanych łącznie z tą z Turcji co wygrała...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 lis 2003, 22:06

jak ktoś chce, to zobaczcie na http://eurowizja.com/msg.php, ludzie tam nie są zbyt przychylni co do Łez i "Julii"..

ee nie znają sie ;))
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 lis 2003, 22:10

oczywiście że się nei znają... ktos tam napisał, że Ania nie dałaby rady zaspiewać to "na żywo" chyba nigdy nie był na koncercie Łez...no i oczywiście zarzuca sietam grę z playbacku...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 lis 2003, 22:41

Dave pisze:Jasiek170, ja pogdlądy takie jak Ty wyrażałem na Forum już dużo wcześniej, ale nic to nie dało...Wiem że nie jestem jedyną osoba, dla której Eurowizja okazała się kroplą która przepełniła czarę, ale wiekszość uzytkowników Forum jak widzę nie podziela mojego poglądu....Przyko mi to pisać, ale Łzy okazały się zespołem nie dla mnie.....szkoda.....

Mocne słowa... I pewnie mi sie znowu oberwie... coś w nich jest... Ale i tak wątpie, że one kogokolwiek z zespołu choć troche poruszą...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 lis 2003, 22:45

dawe z Twojego posta mozna wnioskować że przestałeś słuchać Łez bo wystartowały do Eurowizji...imo jeżeli ktos przestaje słuchać zespołu z wymówką że startuje na festivalu który nam sie nie podoba to jest to chyba raczej mydlenie sobie samemu oczu :P albo podoba Ci sie muzyka, albo nie..bez względu na to gdzie chcą wystąpić :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 lis 2003, 22:49

jesoos pisze:dawe z Twojego posta mozna wnioskować że przestałeś słuchać Łez bo wystartowały do Eurowizji...imo jeżeli ktos przestaje słuchać zespołu z wymówką że startuje na festivalu który nam sie nie podoba to jest to chyba raczej mydlenie sobie samemu oczu :P albo podoba Ci sie muzyka, albo nie..bez względu na to gdzie chcą wystąpić :P

Jesoos to nie jest kwestia samej tylko Eurowizji... po prostu "czara goryczy w tej chwili została przelana"... I dokładnie wiesz o co nam chodzi... Wiem, że inni też wiedzą...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 11 lis 2003, 22:52

mloda.jg pisze:może się narażę to pisząć, ale piosenka I3 na Eurowizji raczej nie była kiczowata... a już napewno lepsza od wielu innych tam prezentowanych łącznie z tą z Turcji co wygrała...

ja się z tym zgadzam i dodam jeszcze od siebie, że cieszę się że pojechało Ich3 mimo że ich nie lubię. Uważam że piosenka była bardzo dobra, miała dobre przesłanie i nadawała się na Eurowizję. Sam zespół też się starał reprezentować nasz kraj jak najlepiej i jeździli po całej Europie żeby promować piosenkę. W końcu miejsce też zajęli nie najgorsze i wydaje mi się że na tej Eurowizji napewno nie bedziemy lepsi i nie zajmiemy wyższego miejsca
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 12 lis 2003, 1:04

Jesoos z tym mydleniem oczu zupełnie nie masz racji...Muzykę Łez polubiłem, jak muzykę żadnego innego zespołu. Podobało mi się to jak Łezki wypracowywały sobie przez lata, bez niczyjej niemal pomocy pozycję dzięki własnej twórczości. Wciąż uważam, że zespół tworzy dobrą wartościową muzykę i nie zamierzam zaprzestawać jej słuchania. Jednak dla mnie podejście zespołu do sławy, którą niewątpliwie osiągnęły, jest nie do zaakceptowania....Nie będę tu wylewał żalów i wymieniał co mi się nie spodobało w ich postępowaniu, powiem tylko, że na pewno to nie jest postępowanie zespołu rockowego....
Masz rację Syriel - nikogo z zespołu to nie poruszy....To była ich decyzja i wszyscy członkowie napewno ją akceptują.....Ja nie....
Ostatnio zmieniony 12 lis 2003, 11:52 przez Dave, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 12 lis 2003, 1:07

Jasiek170 - Twoją wypowiedź potraktowałem jako wstęp do mojej i nie było moim celem sugerowanie, że nie są zespołem nie dla Ciebie; to już moje podejście do sprawy...
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 12 lis 2003, 8:25

A ja sobie myślę, że wysyłanie Łez na Eurowizję to kiepski pomysł. Zbyt bardzo szanuję ten zespół, żeby móc pogodzić się z faktem, że chcą kandydować w tak, jak dla mnie, mało ambitnej imprezie. Może i w Polsce Łzy coś znaczą, ale piosenka zaśpiewana po polsku, w stylu znanym chyba tylko słuchaczom Łez, to mimo wszystko bardzo mała szansa na zaistnienie w świecie, że się tak wyrażę. Znając mentalność naszego społeczeństwa, łatwo jest się domyśleć jaka będzie reakcja po takim występie. Jak znam życię, zespół wróci do Polski, wcześniej zajmie dalekie miejsce, Polakom nie spodoba się ten fakt i w pewien sposób odrzucą ich muzykę. Może i to mało istotna sprawa, ale pamiętajcie, że właśnie taki zwykły słuchacz decyduje o tym, czy grupa jest popularna, czy też nie.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 12 lis 2003, 13:01

Dave pisze: Jednak dla mnie podejście zespołu do sławy, którą niewątpliwie osiągnęły, jest nie do zaakceptowania....Nie będę tu wylewał żalów i wymieniał co mi się nie spodobało w ich postępowaniu, powiem tylko, że na pewno to nie jest postępowanie zespołu rockowego....
Masz rację Syriel - nikogo z zespołu to nie poruszy....To była ich decyzja i wszyscy członkowie napewno ją akceptują.....Ja nie....

Dave....pomyśl, że są też osoby, którym nie wszystko sie podoba w Łzach....Zespół ma jakies okreslone podejście do sławy jaką osiągnęły....i skoro ją osiągnęły....chcą osiągnąć więcej...to chyba logiczne...a jeśli chcą osiągnąć...to muszą "coś" robić... co nie zawsze musi sie nam podobać....To ich zespół ....ich decyzje....my możemy tylko w tej kwesti sie wypowiedzieć....wyraźić swoje zdanie....ale oni i tak zrobia to co chcą....

Co do Eurowizji.....hmmm....gdzies już pisałam, że sobie ich nie wyobrażam na Eurowizji....ale życze im jak najlepiej
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”